• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V kolika letech jste měly (nebo budete mít) miminko?

18. ledna 2016 
ahojky tak to přeju hodně štěstíčka,brzy dostavený domeček a hlavně to mimísko.... :wink:
29. lis 2006 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
brunetko ty máš dneska termín? No to je bomba :slight_smile:
29. lis 2006 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Brunetko, koukám, že máš dnes termín porodu :slight_smile: jak se cítíš?
29. lis 2006 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Mě je 23, příteli 25. Miminko moc chceme, i když první pokus se nám nějak nezdařil a my o naši holčičku přišli. Teď se znovu začínáme snažit, tak doufám, že to brzy vyjde. Brunetko, hodně štěstí. A trpělivosti. :wink:
29. lis 2006 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky blanula a elucinka..termín jsem měla už minulý týden ve čtvrtek..a ještě pořát nic :frowning2: pokud nebude ani zítra nic,tak si ještě odskočím zítra na gyndu..a v pátek mám nástup do porodnice a asi mi budou vyvolávat porod. :unamused: Jinak se cítím pořát stejně,jen mi občas tvrdne břicho,jinak nic víc..ale podle doktorů "už se to chystá"..mimču se ale v bříšku vegetí dobře
29. lis 2006 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě malou taky vyvolávali a nemůžu si stěžovat, řekla bych že to bylo i docela bezva, bez stresu do porodnice, pěkně v klídku všechno a hlavně bylo vše rychlejší rodila jsem necelých 5 hodin. :wink:
29. lis 2006 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za podporu...hanulik. :slight_smile: věřím a přeju vám ze srdce..,že se to povede..držím palečky.. blanula:první porod jsem měla taky vyvolaný 10hodin jsem rodila..bylo to utrpení,fakt jsem si užila,vůbec jsem se neotvírala..tak mám teď obavy,že to dopadne stejně :frowning2: Jinak samozřejmě věřím,že to zvládnu a bude všechno o.k.hlavně mimísek :slight_smile:
29. lis 2006 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,my plánujeme ve27, teď je mi26 a na jaře se chceme pokoušet,doufám,že to nebude dlouho trvat,moc se těším!
7. pro 2006 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak ja se pridam. Me je 29 let a manzelovi je 49 let. Takze pristi rok velka oslava. :grinning: Snazime se o nase prvni miminko. Snad ted by se to mohlo povest.
7. pro 2006 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude teda velká oslava,tak hodně štěstí s miminkem,manžel už má načase..neber to zle,určitě se to povede, neboj!
7. pro 2006 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janinininko, to vis, ze ja se nezlobim. :slight_smile: Proto bychom si prali aby se to podarilo co nejdrive, abychom si toho mohli uzit.
7. pro 2006 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
chápu a přeji hodně štěstí a ať se nemusíte dlouho snažílkovat :wink: Už se snažíte teď?Tak dej vědět.My od jara a už se nemůžu dočkat.
8. pro 2006 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dik, ja taky preju hodne stesti! No, my se snazime od rijna. Mozna to ted vyjde. Zitra je den D.
8. pro 2006 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se budeme snažilkovat na jaře nebo v létě, protože teď to nepřipadá v úvahu. mám po zákroku a mám mít klid alespoň 14 dní. mě je 22 a mému muži bude v lednu 30, takže na to vlíteneme, jak se dozvím výsledky a poradím se s lékařem.
8. pro 2006 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
držím pěsti! a tobě Megy taky,ať ti to dopadne u lélaře a můžete na to vlítnout.Tak na jaře se budeme snažit obě,tak si pak můžeme dávat rady a tipy :slight_smile:
8. pro 2006 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mě je 28 a manželovi 34.Čekáme naše první mimi. :slight_smile:
8. pro 2006 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Mě bude při narození miminka 25 a manželovi 29... :slight_smile:
8. pro 2006 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mne je 28, pritely 27 a snazime se prvni mesic.
12. pro 2006 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, me je 30, muzikovi 35 a zatim radeji jezdi s motorkou nez s kocarem. Zatim nepospichame, ale nekdy si rikam, jestli neni uz nacase....
17. pro 2006 ve 03:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
me i manzelovi je 23,ale az se mimi narodi manzelovi bude 24,to ja si jeste 2 mesice na 24 pockam. :slight_smile: 1/2 po svatbe jsme vysadili prasky a hned se povedlo :dizzy_face: ,vsem preju to same,ja jsem strasne nedockava a kdyz neco chci,tak hned. pa mejte se RADKA
17. pro 2006 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee,chybi mi tam slovo 1/2 "ROKU" po svatbe :grinning:
17. pro 2006 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak me je 26 a manzelovi 32 let. Vyslo nam to hned napoprve :wink: ,uz se na miminko moc tesime. Preju vsem snazilkam co nejdrive miminko v brisku a hlavne spoustu zdravicka :slight_smile:
17. pro 2006 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve středu jdu na kontrolu po zákroku a pak se konečně uvidí. Jsem nedočkavá a musím Vám holky říct, že můj chlap je už teď pěkně nervózní. V práci to vypadá tak, že mi smlouvu v případě těhotenství neprodlouží, ale po mateřské by se mi rýsovalo jedno fajn zaměstnání, takže vše je prozatím ve hvězdách
17. pro 2006 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se přidám také do statistiky. V lednu mi bude 31 a manžílkovi bude také příští rok 31. No a doufám, že se snad konečně po 4 letech snažení příští rok dočkáme našeho miminka.
21. pro 2006 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přidám, je mi 29, manžovi 30, v září jsme vysadili HAK a ted cekáme, kdy se zadaří... Zatím je to velmi krátce.
21. pro 2006 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mě je skoro 23 a manželovi 28 bylo a 2 měsíce neberu HAK takže čekame a moc chceme,oba mimi. :sweat_smile:
21. pro 2006 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, mě je 25 a příteli také. Mimísko bych chtěla v 27-28. No uvidíme:slight_smile:.
Když si tady pročítám ty stránky, tak mě to začíná chytat už teď.
21. pro 2006 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, copak tu není nikdo nový kdo od prosince čeká miminko?
19. únor 2007 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,já jsem otěhotněla ve 30 letech.Plánovala jsem vždy dítě okolo té 30,takže se mi to splnilo.Druhé bych chtěla za 3-4 roky,tak uvidíme :grinning:
19. únor 2007 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, první mimčo se nám narodilo, když mi bylo 29 a druhé plánujeme kolem 31.-32. roku, pokud se zadaří :slight_smile:
19. únor 2007 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek