• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vadí vám změna času?

27. října 2011 
Někde jsem četla,že změna času vadí jen 10% obyvatelstva.To jen by mělo být v uvozovkách,protože to je asi přes milion pěkně naštvaných lidí.Jak jste na tom vy?Vadí vám to?Narušuje vám to biorytmus?Mě je to jedno,jen mám obavy,že malá bude ráno vstávat o půl 6 :confounded:
25. říj 2008 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
mně to vadí, protože musím změnit čas na mobilu
a bio mi to nenarušuje ... to spíš roční období
25. říj 2008 ve 23:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak to máš mobil na houby,mě se tam čas mění automaticky :grinning:
25. říj 2008 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
sakra práce :grinning: :grinning:
25. říj 2008 ve 23:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ne,kecám,jsem tě chtěla jen naštvat :grinning:
25. říj 2008 ve 23:33  • Odpověz  • To se mi líbí
teď mě vytočila ... a to ani nezvonil telefon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dobrý, už přenechám odpovědi jiným :wink: :slight_smile:
25. říj 2008 ve 23:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Změna času mi nevadí, uvidíme co to udělá s dcerou :grinning:
na mobilu se mi automaticky mění :grinning:
25. říj 2008 ve 23:49  • Odpověz  • To se mi líbí
v pohodě :unamused: :grinning: :grinning:
25. říj 2008 ve 23:55  • Odpověz  • To se mi líbí
nobody-mne nie,ja mam presypacie hodiny :grinning:
25. říj 2008 ve 23:55  • Odpověz  • To se mi líbí
mňa to ubíjalo, keď som chodila do práce. vždy mi trvalo tak 2-3 týždne kým som sa preštelovala. ale teraz keď som na materskej, je to už viac v poho. dokonca pri jarnom prestavovaní sa aj malý behom 3 dní prehodil a to som ho vôbec nijak k tomu nenabádala. proste sa prešteloval sám. tak som zvedavá ako to bude teraz, ale počítam, že zajtra vstávame o 6.15. :grinning:
25. říj 2008 ve 23:58  • Odpověz  • To se mi líbí
etuska - tak to budeš muset v noci vstát, abys je otočila :grinning: :grinning:
25. říj 2008 ve 23:58  • Odpověz  • To se mi líbí
25. říj 2008 ve 23:59  • Odpověz  • To se mi líbí
etuska .... ony se rychle přesypou ... to je pech :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. hihihi
a už s tím mobilem potichoučku, jo? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
26. říj 2008 v 00:01  • Odpověz  • To se mi líbí
nobody - ty ho slyšíš? :grinning: kurňa, tak já ho ztlumím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. říj 2008 v 00:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Teď čtu,že máme jíst vitamíny a jít spát o hodinu dříve než obvykle,aby jsme se s tím lépe vyrovnali.Tak šup šup do peřin.
26. říj 2008 v 00:12  • Odpověz  • To se mi líbí
skuli - tak to už nestihnu, sákryš :grinning:
26. říj 2008 v 00:14  • Odpověz  • To se mi líbí
to mám na sobotu/neděli ještě pár hodin čas :grinning: :wink:
26. říj 2008 v 00:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mě změna času příliš nevadí, ale povedl se mě teď ráno docela slušnej zmatek - manžel šel na noční a ještě nikdy se nestalo, že by přišel dlouho domů. Vždy je přesně nejdéle v 6:45 doma. Ale dnes ne! No začala jsem být nervózní,ale řekla si, že mu třeba spadl řetěz u kola, nebo se s někým v práci ještě zapovídal. Usnula se, ale za chvilku se zase probudila. Bylo 7:13! No hlavou mě začali lítat ty nejhorší myšlenky - venku je mlha, co když ho někde srazilo auto? Je nevyspalej, atd.Tak jsem mu ihned volala a divila se, že mě nezvedá tel. Takže panika!No a až potom co jsem ve zmatku sedla k počšítači, jsem si uvědomila, že je změna času, takže skončí o hodinu déle!!! Takže to se mě zse něco povedlo :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2008 v 06:31  • Odpověz  • To se mi líbí
no zbadala som, dnes ráno..Všetci ešte veselo spia a ja už od 6,00 sedím na Koníkovi... :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2008 v 06:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj tak na mě to má teda vliv už jsme vzhuru od pul šestý. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2008 v 06:52  • Odpověz  • To se mi líbí
no to já takhle jednou dojela do práce o hodinu dřív :grinning:
26. říj 2008 v 06:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj dnes mi ta zmena nevadi, ale horsie ju vnimam vtedy, ked sa to posuva na iny smer :unamused: , ked musi mala skor do skolky...
26. říj 2008 v 06:57  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my jsme spali do 6,30 :slight_smile:
26. říj 2008 v 07:10  • Odpověz  • To se mi líbí
my do 5 hodin :angry:
26. říj 2008 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jaj, moja malá konečne začala dlhšie spávať a dnes sme hore už od šiestej :angry: , tak som sa tešila že už vstáva pred ôsmou a teraz toto.... :frowning2:
26. říj 2008 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
mě to nějak nevadí, ale dnes ráno jsem vůbec nevěděla kolik vlastně je, páč mám sto let starej mobil :grinning: a samo se tu taky asi nic nepřehazuje (žádný jiný spotřebič) takže jsem musela vylízt a kouknout do NTB :grinning:
26. říj 2008 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mě to nák extra nevadí,jen jsem při ranním přetáčení hodin zjistila,že všechny hodiny šly úúúplně jinak :sweat_smile:
26. říj 2008 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
My vstávali ve 4:45........zítra bude líp. :dizzy_face:
26. říj 2008 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tak my budeme mít pár dnů trochu horor se příspusobit nějak námto jde špatně.A hlavně malý v tom budemít zmatek se spaním a tak dále než si zvykne.Za dva dny by to mělo být vpořádku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2008 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
My sme si mysleli že až v nedelu spali sme do 8 ja celavytešena že sa maly vyspali a zapnemem telku a tam 7.00 :confused: ale aj tak sme dobre spali :slight_smile:
26. říj 2008 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
tam mojim deckam zmena času vadí poriadne
dobrý mesiac trva, kym sa "prestavia", ešte v zime sa to da, večer idu podla hodím skor spať a rano sa vyspia, ale pri zmene na letný... to sme nedospatí fakt aj mesiac :rolling_eyes:
Teraz neviem, ako mam davať maleho cez den, chodieval medzi 11-12 naobed, a teraz ked by som ho mala dať o 10, tak to je strašne skor, a ak ho dam o hodnu neskor, može sa stať, že nezaspí vobec, alebo bude vyvreskovať :confounded:
26. říj 2008 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek