Vadí vám změna času?

skuli
25. říj 2008

Někde jsem četla,že změna času vadí jen 10% obyvatelstva.To jen by mělo být v uvozovkách,protože to je asi přes milion pěkně naštvaných lidí.Jak jste na tom vy?Vadí vám to?Narušuje vám to biorytmus?Mě je to jedno,jen mám obavy,že malá bude ráno vstávat o půl 6 😖

ankam
26. říj 2008

my sme spali do pol siedmej 😉 takze celkom to uslo.Len ja som pozrela na mobil a tam bolo pol siestej-tak som zacala nadavat ze je tak skoro hore.Ale ja som prestavila cas a potom sa mi to este automaticky prestavilo v mobile 😀 😀 😀 😀

sassi
26. říj 2008

my dnes do pol siedmej nového času... ale naš inak vstáva skor, takže ked sa zobudí o 5:00 - 6:00 ma picne

luci
26. říj 2008

my sme hore od 6tej ☹
ale kedze vstavame zvycajne o 7mej je to uplne jasne 🙂
dufam,ze sa to casom poposuva 🙂

alionuska
26. říj 2008

A mne je tak dobre,ze ja uz som pomenila cas vcera rano...ani neviem aky je den! 😅 Takze nasa rodinka mala zimny cas uz od soboty rana.A to som bola dopletena,lebo som len premyslala,kolko je hodin!?? 😅 😀 😀

nanyka
26. říj 2008

mne to bolo úplne jedno, keďže som vstávala do práce 😒 ..

kili
26. říj 2008

mne zmena času nevadí. mne aj tak nevyhovuje normálny 24h deň, totiž 8h spánku mi nestačí, spala by som najradšej 10h a k tomu ale musím byť hore tých 16h, po 14tich mi je to ešte krátko. tak neviem, či sa mám presťahovať na mars alebo kam 🙄

kili
26. říj 2008

a detská si už nejak posunuli čas asi týždeň. teraz konečne vstali o 9tej nového času

skuli
autor
26. říj 2008

Tak Martinka dnes vstávala 5.20 nového času 😠 Taky doufám,že se to spraví.Posunu ji odpolední spaní a bude to.
karot-To je hrozné,tak brzo 😝

bihan
26. říj 2008

Momentálne som síce od zmeny času oslobodená, ale inak mi to vôbec neva... aj zmenu časových pásiem zvládame ako rodina v pohode.

verulka
26. říj 2008

my zmenu casu vobec neriesime...jednoducho sa prestavia hodinky a 1 den sme trosku mimo..napr dnes sme uz o 7mej boli vonku..vecer ale isto nepojdu spat skor..no a moje babo tiez zatim v pohode..

cikyta
26. říj 2008

Kedže som mala prácu na 3 zmeny (ranná,poobedná,nočná) tak nejaké posúvanie hodín o hodinu mi teda vôbec nevadilo nikdy.Môj biorytmus bol aj bez toho dávno v pr...y 😒 No a teraz,ked som už vlasne dlhodobo na PN som tú zmenu tiež velmi necítila. 🙂 Ale je pravda,že detičky môžu mať s tým problém,ked sú zvyknuté vstávať podla starého času.

kacerka
26. říj 2008

Včera jsem slyšela na ČR1, že se změnou času má problém minimálně 50% obyvatel ČR. Ve svém okolí znám pouze jednoho člověka, kterého to štve - i když spíš jen přechod ze zimního na letní . . .

Osobně problém nemám žádný a aby s tím neměl problém ani náš mrňous, tak se snažíme ho nenápadně a nenásilně připravit. Takže včera jsme byli do půl sedmé u známých, kde si vyhrál - půl hodiny jsme jeli domů a než se dostal do postýlky byla to akorát hodina poté, co chodí obyčejně a dnes ráno spal o hodinu déle. No a aby si na to opravdu zvykl, tak dnes jedeme na hokej, kterej ho baví (teda hře ještě nerozumí, ale okolí a ta akce se mu líbí) a vrátíme se opět později, tak bude snad déle spát a tím se to v něm tak hezky přirozeně přeštěluje 😉

sisstin
26. říj 2008

já s tim též nemám žádnej problém..Tygr taky ne..spal jako vždycky..vstal v 8, dnešního času v 7 😕

nelinkav
26. říj 2008

Problém jsem s tím neměla a nemám. Něco jako pravidelnej režim neznám, takže asi proto 🙂 A v okolí taky nevím o někoho, komu by to opravdu vadilo, brblá jen pár jedinců, kteří nadávaj na vše, takže je nepočítám 😀

nelinkav
26. říj 2008

Jo, ale problém s tím má jeden kámoš - je služebně ve Francii a teď psal manžovi sms - Ty, Kubo, oni maj ve Francii jinej čas než my? Oni tu všude maj na hodinách 14:10 a já mám 15:10???? 😀 😀 😀

chromozom
26. říj 2008

Boze,
maly bol hore uz o pol siestej, dufam, ze sa to utrasie..... Inak zmena casu mi vadi, ja by som to uplne zrusila, na co to je vlastne?

skuli
autor
27. říj 2008

Tak Martinka dneska vstávala 5.50.Včera 5.20 ,takže jsme na dobré cestě 😀

danullinnka
27. říj 2008

Ahojky,tak my s tím problém nikdy neměli a starší prcek taky,ale ten mladší 😠
Normálně vstával kolem 7hodiny a ted už dva dny vstává ve 4:30 a dnes v 5 😠 i když před obědem jde spát,je stejně celý den protivný,snad to brzo přejde nebo se z něho zblázním. 😝

zusma
27. říj 2008

U nás změna času uplně bez problémů. Chodí spát ve stejný čas a papká taky ve stejný čas jalo před tím.

kristi
27. říj 2008

u nas v pohode, vstava, ji atd ve stejny cas...nejak to nevnima.

mobina
27. říj 2008

Mě letní změna nevadí, ale tu podzimní nějak nezvládám, i když si vlastně člověk přispí. Vadí mi ta brzká tma. No a malej, ten jede na starej čas, takže dneska budíček v 5 ráno a to šel chrnět o půl hoďky později než obvykle 🙄 No snad se nějak srovná...

katkabg
31. říj 2010

uf preco mi to vecne zamkne moju temu 😒

benne
7. lis 2010

zdravím všetkých, prešiel týžden a malý stále vstáva a chodí spať na starý čas, potešte ma niekto, že to má doma tak isto 😉 staršia dcéra zmenu času absolvovala už 7x (ak dobre počítam) a tá ani brvou nemihla a hned sa nastavila na nový čas ale jej braček, od 4.00 by chcel vstávať a večer o 18.00 si už oči šúcha.

filipal
27. říj 2011

tento vikend sa posuva cas.
ako to zvladate? tento jesenny ponun je pre mna prijemnejsi, rano si dlhsie pospime, horsia zmena je na jar....
niekomu vadi zase to, ze teraz bude poobede skor tma.

marianka79
27. říj 2011

mne to vobec nevadí som prisposobivá @filipal 🙂

marianka79
27. říj 2011

aké dvojročné skoky v príspevkoch 😅

stardust
27. říj 2011

Neskutocne mi vadi zmena zo zimneho na letny cas!