• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Valentýn. Slavíte ho?

14. února 2015 
Slavíte Valentýna a jak?
14. únor 2007 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neslavíme, to že se máme rádi si dokazujeme po celý rok a nepotřebujeme k tomu tenhle den :wink:
14. únor 2007 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasim s Kim...je to americka ptakovina a kdyz uz slavit den zamilovanych ,tak myslim,ze kveten a polibek pod rozkvetlou vetvickou je mnohem lepsi :wink:
14. únor 2007 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neslavíme, spíš si ho jen tak nenápadně připomeneme - já manželovi třeba na chleba k svačině vykrájím ze sýru srdíčka jako dneska, on mi přinese něco, co ráda mlsám (doufám, že tvarohový Smajlíky :wink: ).
14. únor 2007 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my ho tedy slavíme a nepřijde nám to jako ptákovina.Těšíme se na to,že se navzájem překvapíme nějakou maličkostí.Já jsem si dnes vzala dovolenu,manžel o tom neví a uvařím mu nějaký dobrý oběd. No a v sobotu si uděláme hezký den kdy půjdeme do kina, na večeři a zatancovat si salsu :slight_smile:
14. únor 2007 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
neslavíme,sladkosti a jiné pozornosti si dáváme celý rok...třeba dostávám poměrně často od manžela kytičky :dizzy_face: prostě se máme rádi celý rok :wink:
14. únor 2007 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já bych ho třeba ráda slavila,né nějakýma darama,ale spíš jak píše třeba berunka,ale bohužel,přítel bydlí 200 km od nás a nemá čas :frowning2:
14. únor 2007 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem dostala hnedka tedka rano pranicko a kyticku a asi jeste neco dobryho vecer dostanu, ja pro manzela mam !jen! dcerusku
14. únor 2007 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kupuju mojemu chlapovi valentýnský přáníčko a jeho oblíbený bonbóny a on mě na oplátku pozve na večeři :slight_smile:
14. únor 2007 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My to taky neslavíme nějak přehnaně a nemyslím si,že je to jen o tom,že dnes je teda Valentýn tak se donutíme a něco si dáme.Je to o nápadu a hlavně o tom,že chete toho druhého něčím překvapit.Rozhodně se máme rádi taky celý rok.Takže ty řeči,že se to neslaví prptpže se milujeme po celý rok mi přijdou trochu zcestné.
14. únor 2007 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme dnes s přítelem výročí seznámení,takže spíše slavíme výročí,ale vždy dostanu 2 dárečky :grinning: k Valentýnovi kytičku a k výročí večeře a dárek.Tak se dnes moooooc těším :slight_smile: Jinak bychom asi Valentýna neslavili,ale určitě bychom si dali nějakou maličkost. :slight_smile:
14. únor 2007 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my ho slavime a neprijde mi to jako nejaka kravina.Vanoce taky slavite kazda predpokladam a tak si myslim,ze i Valentyn stoji za to ho slavit.Samozrejme,ze se mame radi i my cely rok,ale proc si to dnes nepripomenout?Je to jiste prijemna vec.
14. únor 2007 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninja_přesně moje řeč :slight_smile:
14. únor 2007 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teda Valentýna s manželem neslavíme, ale rozhodně nevidím důvod, proč si v tento den nepopřát, nebo nedát nějakou drobnost, prostě něčím překvapi, my to sice většinou neděláme, ale chápu a podporuju ty lidičky, kteří to dělají, vždyť na tom není nic špatného :wink:
14. únor 2007 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se máme taky rádi po celý rok, ale proč nevyužít každé příležitosti udělat si navíc nějakou radost... něčím se překvapit :wink: ... jako já dnes ráno...ačkoliv jsem noční můra a ráno mě probudit dříve než v osm je zázrak... natáhla jsem si tajně budíka a vzbudila se o půl hodinky dříve než jde manžílek do práce... (mimochodem to bylo v 5:00 :confounded: :grinning: )... hádejte co jsme tu půlhodinku dělali :grinning: :grinning: :grinning: ... no a už se těším čím překvapí dnes on mě :wink:

Jasně že je to americkej svátek a reklamní bubliny kolem toho jsou šílený... ale šílený jsou přece už vánoční masáže v hypermarketech... a budu kvůli tomu rošit vánoce??? Myslím že zde platí: Jaký si to uděláš, takový to máš! :grinning:
14. únor 2007 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi Valentýna nějak přehnaně neslavíme, já mám pro manžela jeho oblíbené bonbóny a já dostanu asi nějakou kytičku, které stejně jinak dostávám celý rok i když nic neslavíme :slight_smile:
14. únor 2007 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím se pochlubit, právě jsem našla první zoubek, nádherný valentýnský dáreček :slight_smile: to bude táta koukat :grinning: :grinning:
14. únor 2007 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neslavíme... souhlasim s Kim a Konoupek :wink:
14. únor 2007 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zevina, tak to ti musí tatínek dát na šaty. :wink:
14. únor 2007 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

ja vicemene ignoruju oslavy vseho druhu, neberou me valentyni, svatky, vyroci...mame se radi, uzivame si spolu kazdej den, no a necim prijemnym se prekvapujeme daleko casteji nez jednou za rok. A prave proto, ze to byva spontanni a znicehoznic, je to to pravy prekvapeni a ma to lepsi kouzlo nez "no jo, vyroci, to bych mel/a neco vymyslet" :slight_smile:

Ale neberu nikomu jeho slaveni a nebudu si o nem myslet, ze je zmasirovanej komerci...akorat ja mam rada takovej anarchistickej spontanni zivot bez predpisu a planu :slight_smile:
14. únor 2007 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky me to nebere! Dnesni den slavime, protoze jeden z 2 nejdulezitejsich muzu meho zivota ma narozeniny a sice muj tatinek! A tento svatek nesnasim, protoze tatkovi se proste neda sehnat treba normalni prani k narozeninam. Vsude se na me vali srdce, plysaci, cokoladicky, vsechno rude... :unamused: I kdyz abych neremcala... tady v Nemecku to nikdo nijak nehroti :dizzy_face: Zadne kycovite vyzdoby, jen jsou v papirnictvich stojany s valentynkami. Spise se tu ted resi fasank :sweat_smile:
14. únor 2007 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlas s Gedren. Neslavíme výročí seznamení ani svatby, nedáváme si dárky na vánoce. Vlastně jen k narozeninám nějaké drobnosti. Květiny a dárky od muže dostávám během celého roku. A když už něco na povel, tak se jdeme na jaře projít na Petřín :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2007 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, na Petrin teda chodime spis "kdyz mame cestu kolem" :slight_smile:, ale pod rozkvetlym stromem se na jare rada necham polibit, to je dobrej zvyk :slight_smile: Ale taky to nemusi byt zrovna na prvniho maje, proste nekdy v ty dobe, kdyz to zrovna kvete :slight_smile: Pred domem nam jedna okrasna tresen kvete, tak to mame jednoduchy, nekdy tam chlapa taham treba nekolik dni po sobe ;)
14. únor 2007 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridavam hlas k neslavicim. Pro nas je to americky komercni svatek ktery pro nas nema zadny vyznam. Presne jak vetsina z vas, radost si delame kdykoliv kdy chceme...
14. únor 2007 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky neslavíme :wink:
14. únor 2007 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
taktez neslavime, mame prilezitost kazdy mesic 22. (ten den jsme se brali :grinning: ) takze si nasi lasku pripominame takhle...
14. únor 2007 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkanemeckova,
třeba tě překvapí úplně tím stejným :grinning: :slight_smile:
14. únor 2007 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by bylo moooc smutno, kdybych k vánocům nedostala žádný dárek...nebo k narozeninám...ale to se naštěstí nestane...ale proti gustu.... :wink:
14. únor 2007 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda docela mě zaráží, že je tu převaha neslavících, když jsem jako první ráno reagovala s tím, že neslavíme, myslela jsem, že budu převálcovaná tím, že každý slaví, kupuje si přáníčka a jiný ptákovinky...a koukám, že je tu víc "stojících nohama na zemi" nechci se dotkonout těch slavících!!!!!!!!!!!Pro NINJU: Vánoce taky neslavíme, nesnáším dělat něco na povel :dizzy_face: Jediné, co dodržujeme je již ten zmiňovaný 1.máj pod rozkvetlou třešní :grinning:
14. únor 2007 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kim, neboj taky jsem byla hned po ranu v praci tazana kam s manzelem jdeme slavit valentyna (asi kam jdeme na vecu nebo tak?) tak jsem jim sdelila, ze Valentyna neresime a byl klid. Ale taky nic proti slavicim...ja jim to fakt neberu :wink:
14. únor 2007 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jita ale já dostávám pod stromeček dárky :wink: s mužem většinou zainvestujeme do něčeho společného jako je pultový mrazák, PC atd.
Gedren já zírám, že existuje taky někdo jako my :grinning: Pro ostatní jsme trochu exoti :grinning:
14. únor 2007 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek