Valentýn. Slavíte ho?

ninja
14. únor 2007

Slavíte Valentýna a jak?

mobina
14. únor 2007

Selu, kolegyně to chtěla řešit už minulý týden, tak jsme jí také sdělila, že neslavíme a byl klid.
Teď když jsem jela z práce, tak míjím mladý pár. Kluk předává holce kytku. Děvče prohlásí: "Jedna růže? Taky bys mohl být trochu originální!" Chudák kluk. Pro dobrotu na žebrotu 😀

dashak
14. únor 2007

Ahojky, nečetla jsem všechno. Taky neslavíme, protože jsme toho názoru, že když chci udělat druhému radost nebo si vyjádřit, že se máme rádi, tak to udělám kdykoliv a ne zrovna dneska.

Valentýnský dáreček dostala akorát naše Ivanka - opičku se srdíčkem, což k ní sedí 😀

gabbi
14. únor 2007

Holky jen tak pro informaci....Valentyn neni Americky svatek...historie toho je trochu jinde...zkuste najit o tom par informaci. Za Americky se poklada, protoze ho tady slavi ve velkem.

My si vzdycky zajdem den predtim na vecer a vymenime si nejake drobnustky. Letos byla oslava vskutku idealni. Postihla nas strevni chripka a tak jsme to oslavili kurecim vyvarem a horkou cokoladou...a vetsinou na WC, ale pro me byl nejvetsi dukaz lasky, kdyz mi bylo tak zle, ze jsem nemohla stat na nohou a manzel za me uklizel poblinkany zachod.

selu
14. únor 2007

gabbi, tak to se fakt ceni 😉 😀

gabbi
14. únor 2007

Selu fakt to moc ocenuju...jsem zase pak na oplatku, kdyz mi bylo lip varila kureci vyvar...kdyz manzovi bylo zle a mel na neho chut. Fakt jako lazaret🙂

selu
14. únor 2007

ale v tehle chvilich se ta laska prave projevuje nejlip ne? 😵

dashak
14. únor 2007

a to jsou ty pravé projevy lásky a ne nějaká kytka co stejně zvadne 😀

gabbi
14. únor 2007

Ale rano jsem stejne mela v posteli plysoveho psa...no jo manza ma vzdycky neco v zasobe. On ode mne dostal zasteru pro nejlepsiho kuchare🙂.

marinka
14. únor 2007

My jsme dnes měli moc krásného Valentýna! Největší dárek byl, že jsme poprvé viděli na UTZ srdíčko našeho drobečka! 🙂 A dostala jsem krásné dárečky - botičky na mimi, dětské šampáňo, když to pravé teď nemůžu, rudou růžičku a nádhernou Valentýku, u které jsem slzela 🙂 Já jsem manžílkovi Valentýnku vyrobila a dala jsem mu jeho oblíbené čokoládky. A teď jsem si zašli sednout a pěkně jsme si popovídali.. Takže pro mně je Valentýn vždy moc hezký den, ale ten letošní už asi nic nepřekoná 🙂

gabbi
14. únor 2007

Marinko na Tehulkach a snazikach nad veci jsem Te nestihla takze aspon tady Ti chci moc poprat k tehu...je to skvela novinka.

marinka
14. únor 2007

gabbi, děkuju ti moc, jsi hodná! 🙂

gabbi
14. únor 2007

Si na Tebe vzdycky vzpomenu, kdyz si jdu kupovat tehu test 😝

marinka
14. únor 2007

😀 😀 To je pro mně pocta! 😀

gabbi
14. únor 2007

Jen tak mezi nami...jsem uplne stejna jako Ty. Uz jich taky padlo pozehnane a v posledni dobe si ze me moje MS proste utahuje takze cykly trvaji nekdy i 40 takze si to dovedes predstavit.

marinka
14. únor 2007

gabbi, naprosto 🙂 Já teda nelituju ani jednoho testu, který jsem udělala, ono to prostě mělo svoje kouzlo, bylo to napínavé a nadějné a možná i trochu závislost 🙂 A taky jsem pak bezpečně věděla, když byl test pozitivní, i když byla čárka slabá 🙂Přeju ti, ať už se to brzo podaří a konečně zažiješ tu radost ze // 🙂

gabbi
14. únor 2007

Marinko kdyz to ctu uplne mi naskakuje husi kuze.
Presne tak...ja bych taky poznala, ze ten test je positivni i kdyby tam byl jen stin, protoze predtim to byly vylozene jednocarkove.

No my s tim ted zase tak nepospichame...vysly mi viza takze mam novou praci, ve ktere jsem hodne moc spokojena a navic tim padem snad pojedu i do CR...a tam budou velke oslavy. Takze pokud to nevyjde v nejblizsi dobe tak se nic nestane a pokud jo tak to bude super.

kiara2
14. únor 2007

no já jsem teda romantik a manželovi jsem toho dala a víte co jsem dostala já NIC tak jsem z toho špatná no ještě má přijít z odpolední tak ještě uvidíme ale myslím si že nic nedostanu... ☹

gabbi
14. únor 2007

Kiaro nebud smutna...dulezite je to, ze Te miluje kazdy den. Ja vim my zenske jsme takove, ze davame a ve skrytu duse touzime po tom byt obdarovane...ale chlapi jsou jini, ale preju Ti at neco moc hezkeho dostanes...treba neco vymysli v postylce🙂

yenn
14. únor 2007

Ja nedostat pusu pod rozkvetlym stromem, tak jsem fakt nastvana, ale sladky srdickovy ruzovy Valentyn mi opravdu nic nerika. Prijde mi to spis srandovni, jak si dospeli lidi davaji plysacky a srdicka 😉
Ale nic ve zlem, kazdy jsme jiny a tak to ma byt

lenkanemeckova
15. únor 2007

Nic proti neslavícím... každý ať žije jak chce... ale nedá mi to a chci jen napsat takové zamyšlení, které mě napadlo, když sem to tu pročítala a četla, že se máte rádi každý den a nepotřebujete slavit předepsaný svátek...

Celý rok je posetý "předepsanými svátky"... miluju někoho a jsem šťastná že žije a že mu přbývají krásné roky, ale proto nezapomenu na jeho narozeniny... svoje jméno mám taky ráda celý rok, ale jsem ráda, když si někdo vzpomene na můj svátek... líbám se s manželem taky po celý rok, ale pod rozkvetlou třešní či pod jmelím to je přece nádherné... Věřící sem taky celý rok, ale proč neoslavit vánoce a velikonoce... atd...
Proč si tedy neudělat hezký večer uprostřed týdne... překvapit se navzájem něčím hezkým (a nemusí to být plyšáci a červená srdce z moduritu... i když proč ne... na maškarní se taky oblíkáme do přitroublých kostýmů 😀 ) ...navíc byl včera nejen Valentýn, ale taky svátek zamilovaných... a taky je celý týden národní týden manželství 😀 www.tydenmanzelstvi.cz

Jak už sem psala, nejsem rozhodně zastáncem komerce.. a megalománského šílenství... je mi blbě z toho, když už teď chodí letáky kde jsou zajíčkové a čokovajíčka... ale nevím proč bych neměla oslavit svátek muže, který žil v době Klaudiovy vlády. Nedbal Klaudiova zákazu a tajně oddával zamilované páry... mimochodem je to výročí jeho smrti... protože byl pro tuto činnost uvězněn a odsouzen na smrt... Umřel pro lásku... ano zní to kýčovitě... možná proto z toho Amíci udělali tak kýčojidní svátek 😝

kamini
15. únor 2007

Pěkný den přeju 😵
Tak to my zase s darlingem slavíme a moc rádi,hledíme na to zase tak,že proč se připravovat o něčím "vyjímečné" dny,ať jsou třeba předepsány v kalendáři.. ,a vůbec se to nevylučuje s tím,že se během roku často překvapujeme a obdarováváme 🙂 . Jsme veselí a rádi oslavujeme,takže výročí,svátky jmen a i Valentýna,který je zároveň datem,kdy jsme poprvé prožili nezapomenutelnou noc ve společeném bytečku 😀 ,si užíváme.
Popřáli jsme si,dali si přáníčka,já dostala kytici a Dani čokolády a dárek mi zajímavě narafičil - strčil pod nos vélikou umělou žlutou růži,tak koukám,co to má být..,pak vidím ve středu jejího květu cosi látkového,a když to rozbalím,usmívá se na mne žluté krajkové prádélko 😀 .Potěšilo mě a hned jsem ho pochopitelně musela vyzkoušet..

pepibubu
15. únor 2007

He he tak to my Valentýna neslavíme ve smyslu "hluboké pohledy do očí a ach,ach, večeře a sex," ale prostě se snažíme si udělat prima den, ale nejenom 14/2, ale každý den se snažíme si nějak zpříjemnit... třeba miláček včera dostal sýr Vltavín a plnotučné mléko ( jeho moc oblíbené pochutiny) a já velkýho kakaovýho Pribináčka 😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
marinka
15. únor 2007

lenkaněmečkova: Napsala jsi to moc hezky a tak to vidím i já!! Nevím, proč si odpůrci Valentýna myslí, že slavit tento den znamená dávat si plyšáčky, to si možná dávají děti na základce 🙂Ale i kdyby - jde o to toho druhé potěšit a myslím si, že každá ženská musí být ráda, když si na ni její milý vzpomene a dá jí nějakou drobnost nebo pro ni připraví překvapení. Ze zkušeností ze svého okolí vím, že Valentýna většinou neslaví ty páry, u kterých na to ti chlapi prostě kašlou. Je jednodušší říct, že Valentýn je nesmyslný americký svátek a nic nekoupit, než na to myslet a stavit se do obchodu pro růžičku..

mobina
15. únor 2007

Mari tak u nás to bojkotuju spíš já než manžel. Ten by se v tomhle přizpůsobil. Ale do dnes je nadšený, že nejsem romantická duše 😀 Každá to prostě máme jinak. Já dobrůtky a dárečky nakupuji manželovi kdy mě napadne a on mě kytku taktéž. Takže mi valentýna slavíme vlastně taky, jen né 14.2. 😀

kamini
15. únor 2007

Marin dávám Ti bod 😀 ,i když jsem to nenapsala,taky si to myslím.Alespoň u kamarádek jsem se s tím setkala,jejich protějšci ignorovali veškeré datumy,na které by tím pádem nesměli zapomenout,museli popřemýšlet nad nějakým překvápkem,obětovat i nějakou tu korunu..,takže se raději alibisticky vymluvili na odpor ke konvenci a formalitám,čímž vlastně nepřímo přinutili partnerky jejich pokrytecký názor sdílet. A pak,když té jedné její nový miláček k Valentýnu koupil prstýnek,mohla se radostí zbláznit. 😉

marinka
15. únor 2007

kamini, to je přesné 🙂!!

mobi, ale jsou i vyjímky a ty jsi jedna z nich, která potvrzuje pravidlo 🙂My si samozřejmě taky kupujeme dárečky i kdykoli během roku, ale Valentýn je pro nás ještě něco extra, kdy se opravdu věnujeme jen jeden druhému a snažíme se mu udělat radost..

andik
15. únor 2007

souhlasím s kamini a lenkanemeckova 🙂 hezky napsáno!!

rova
15. únor 2007

My většinou nijak výrazně neslavíme. Když nebyla dcerka, tak kdykoliv byl čas, tak jsme si prostě dělávali hezké večery, ať už bylo nějaké výročí nebo ne. Teď to bez hlídání nejde, snad časem.. Ale včera jsme si nadělili rodinný valentinský dáreček -> červeného ráčka Valentýnka do akvárka 😀 a to byl v životě zatím ten nejhezčí dáreček! 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz