Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vánoce 2019 - co pořídit pro 10měsíční miminko?

katkakotrikova
19. kvě 2019

Ahojky
Jsem tu cerstve.Vim,ze je brzo,ale rada mam vse pripravene a nelitam na posledni chvili.Snad nekoho nepobourim,kdyz vytahnu tema Vanoc uz ted 😂
Mame prvni miminko-unoracka a ja resim,co mu poridit k Vanocum,kdy mu bude 10mesicu.Nechci drahe dary ci tak,jen inspiraci,co by ho v tomto obdobi mohlo zajimat ci bavit.Treba jen 2-3 blbustky 🤗
Moc dekuji

lv
19. kvě 2019

Ucici věž, míč, interaktivní stolecek..

tervi
19. kvě 2019

@katkakotrikova interaktivní tabule

bayt
19. kvě 2019

@katkakotrikova Máme synka, co se narodil na konci ledna. Takže jsme slavili svátky, když mu taky bylo 10 měsíců. Myslím, že každé dítě je jiné. Syn hrozně moc ukazoval už od devíti měsíců na všechno okolo, je děsně zvědavý. Koupila jsem mu Kouzelnou tužku a je z ní dodnes nadšený. Jediná věc, u které se zabavil klidně hodinu v kuse. Začali jsme s knížkou zpívánek (existují dvě), a jak se s tím naučil, tak už má i knihu o zvířátkách, dopravních prostředcích a moji oblíbenou - Můj svět 😃

V roce dostal bazének s míčky, ty má taky rád. Rád navléká kroužky na tyčku, má rád vkládačky, knížky, autíčka. Cokoliv s tlačítky, co hraje 😃 Chodítko, motorku....

clarabenn
19. kvě 2019

@katkakotrikova v klidu, já už mám skoro vše na Vánoce nakoupené 🤣 docela mě i láká to zabalit😃😃😃 hele doporučila bych ti quiet book, nebo interaktivní stoleček.

Sem začni psát odpověď...

Odešli