• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoční dárek pro 6ti měsíční mimi. Poraďte

17. prosince 2009 
Holky, poradily byste mi nejaky pekny darek, asi hracku, ktera se vam pro takto stare miminko osvedcila ? Predem dekuji:slight_smile:
14. pro 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, mame stejne stareho chlapecka a je uneseny z kyblicků od FP, ktere se stavi na sebe/ do sebe a nahore je medvidek Pu... my davame mluviciho pejska tez od FP...
14. pro 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci diky, jdu se na to mrknout:slight_smile:
14. pro 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
evulatko: ten náš je unešenej z mluvícího pejska od fisher price a ze zpívajícího stolečku od fisher price. Jo a pak zbožňuje takový autíčko, který od něj ujíždí kdykoli na něj bouchne, což ho nutí za ním lozit :wink:
14. pro 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lamarika, mohla bys hodit odkaz na to autíčko? Děkuji.
14. pro 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.slune-cz.cz/auticko-formule-1-sassy/ to je ono, ale existují i jiné, ale taky o dost sražší :wink:
14. pro 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda dražší :wink:
14. pro 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ja take nevim co koupit ale dnes jsem mu koupila valecek na lezeni protoze uz se zacina snazit.naka chrastitka.a ten pejsek od FP je super toho uz mame a je fakt roztomily :dizzy_face:
16. pro 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
evulatko, ne ty to nejsou, nenasla jsem je na netu, zkusim zitra, ted musim od netu, malej rve
16. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se moc líbí tento koník: http://www.learningtoys.cz/zbozi/lamaze/lamaze---konik-ferda.html
Váhám, jestli ho koupit ted, nebo až k prvním narozeninám. Přeci jenom cena 600,- je docela vysoká...
Ty kyblíčky by mě taky zajímaly :slight_smile: Snad Luci nezapomene :slight_smile:

Jinak už máme nějaká leporela, písničky na CD, pár oblečků... ještě by to chtělo nějakou tu hračku. Jo, taky budeme kupovat pěnové puzzle( teda ne my, Ježíšek) :grinning:
16. pro 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ma máme od FP sedátko-lehátko od mimi po batole a kolotočík nad postieľku, hrkálku, u babky ovčiu kožušinku :o)
17. pro 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme Kubíkovi k "půlročním narozeninám" :grinning: koupili toto: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27773721&tab=1 a moc se mu to líbí, stále si s tím hraje. Hračka zpívá ke každému klíči dvě písničky, o autu,lodičce a domečku a říká auto, loď dům a modré auto, vydává zvuky těch věcí atd. A nejvíc se synovi líbí oranžový klíč, kde je autíčko a může sním otáčet :sweat_smile:
17. pro 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, omlouvam se, kyblicky nejsou od FP, ale Disney :slight_smile: sem tam se s nimi Vojtik majzne, ale jinak dobry, zabavi a jiste dlouho vydrzi, zatim s nimi jen boucha, cuca je a posunuje :wink:

koci, no my davame zatim jen jednu hracku a pockame, co Vojtik dostane od prarodicu, tety a strejdy a pak chci jeste neco koupit - prijde mi, ze Vojtika uz chrastitka nudi, takze to chce kompletni obnovu hraciho parku :slight_smile:

musko a neni na kolotoc a lehatko uz pozde? :confused: a co je hrkalka? :sweat_smile:

glumy, tuhle hracku ma Vojtikovi strejda! :slight_smile: ja ji vybrala, taky se mi libi :slight_smile:
17. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek