Vánoční dárky 🙂) Potřebuji pomoc

majina
28. říj 2007

Jsem bez nápadů! ☹ Potřebuji pomoc! ☹ 😀 😀 😀

Holky, co a komu budete kupovat? U nás každý všechno má a tak něco vybrat je pěkně těžký!

Nesnáším ty dárky typu "postav si na poličku a otírej z nich prach" 😖

Tak co helpnete mi? 😀

erikaa1981
16. bře 2017

A co třeba vtipné trenky? Já manželovi k narozkám koupila tyto - http://www.bastard.cz/panska-spodni_pradlo/doba... , měl z nich hroznou radost 🙂 Nebo mě napadlo ještě nějaký zážitek, mám dobrou zkušenost s tímto obchodem - http://www.zazitky.cz/offroad-jizda-na-ctyrkolk... .

janinkaaa3
18. zář 2017

pro mamku plánuju nějaký voucher do kosmetického salonu nebo masáž 🙂
taťkovi kvalitní alkohol, rum nebo whisky a bráchovi je vždycky hrozně těžký něco vybrat :D, ale letos asi hokejku od https://www.bauerhockey.cz/hrac-hokejky
nehraje tvůj brácha taky hokej ? 🙂)

ninka8811
28. zář 2017
Uživatel ninka8811 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ninka8811.

S darčekmi pre rodičov a hlavne pre starých rodičov máme vždy problém lebo tí stále tvrdia, že už majú všetko a nič nepotrebujú. Preto sa snažíme vždy vymyslieť buď nejaký zážitok (v minulosti sme kupili našim napríklad pobyt v Tatrách a v termáloch) alebo niečo osobné. Sestra to minuly rok vymyslela originalne a vymyslela nam vsetkym taku drobnost, udelejsiplacku.cz/ vyrobila zrkadielko pre maminu a otvarak pre ocina s našou rodinnou fotkou a kedže krasne kresli a ja ju vzdy za to obdivujem, mne nechala vytisknut taký vtipný motív na zrkadielko, ktorý sama nakreslila, takže vždy ked sa donho pozerám musim sa usmievať :D niekedy ma takáto drobnosť poteší viac ako nejaké drahé dary, ktoré sa niekedy bohužial nestretnú s odozvou

michaela1414
4. říj 2017

Já jsem dárečky vyřešila na e-shopu nákupem sklenice se jménem na zakázku.

michaela1414
4. říj 2017

Jóóó - abyste nemuseli hledat, tak sklenice se jménem na zakázku nabízí třeba www.mujpullitr.cz, www.sklodar.cz nebo www.darky-darek.cz.

ivankarich
13. říj 2017

My jsme si s přítelem řekli že letošní vánoce vyřešíme vouchery. Je nás všech tak hodně, že nemám ani nápady :D Ještě chceme věnovat lístky do kina ale toho na andělu jak tam máte ty sedačky polohovací, a přinesou vám jídlo během filmu. Asi před 2 měsíci jsme tam byli poprvé a je to pecka, akorát prostě cca 350 za jeden lístek se mi dávat nechce. Taky jsme to totiž dostali. 🙂 a pak nějaké drobnosti, kosmetika a tak dále 🙂

sue_hd
28. říj 2017

@viona Ahoj. Mám tip na dárek pro babičku 🙂 Loňské Vánoce babička dostala knihu Babičko, vyprávěj - Kniha pro uchování vzpomínek. Moc jsem si od toho neslibovala, ale babičku kniha moc potěšila a opravdu pravidelně vyplňuje 🙂 Těším se až mi to vše, co sepsala, přečte...
Je i kniha Dědečku, vyprávěj.
Jinak vždy potěší kalendář z vlastních fotografií.
Letos jsem nechala udělat i pexeso z fotek, pro zábavu s pravnoučaty 🙂
A stírací losy udělají taky radost 🙂

sue_hd
28. říj 2017

Tipy na dárky 🙂
Kalendáře z vlastních fotografií - vždy kouknu na skrz.cz kdo nabízí a někoho vyberu ;)
Babičkám a dědečkům z fotek s vnoučaty, tety přítel zase rád cestuje, tak mu z fotek z cest dělám týdenní kalendář... vždy si tak připomene kde loni v tu dobu byl...Má to obrovský úspěch 🙂
Pro babičky a dědečky Pexeso z fotografií - hrají pak s vnoučaty/pravnoučaty 🙂
Stírací losy - vždy strčím pod mašli na dárku 🙂
Hra Černé historky - zapojí se určitě celá rodina 🙂 jsou myslím už i zelené, bílé, růžové historky...
Babičce knihu Babičko, vyprávěj - Kniha pro uchování vzpomínek - měla velký úspěch a babička pravidelně vyplňuje 🙂 Je jí 85 let a ráda si zavzpomíná, někdy se směje, někdy i slza ukápne...ale byla a je spokojená 🙂

marienam
30. říj 2017

Vouchery jsou super záležitost. Ráda je dávám i dostávám 🙂 letos už mám koupený jeden na ubytování v hotelu do hor a tři do obchodu s oblečením. Pro rodiče lístky na koncert, zážitky jim udělají vždy největší radost 🙂 pro sestru se budeme celá rodina skládat na Termáček, konečně, my ho už totiž dávno všichni v rodině máme 😀

adamkovapetarus
1. lis 2017

Já řešila to samý a vyřešila jsem to jednou aplikací, který tady asi nemůžu dělat reklamu 🙂 Online wishlistů určiě bude víc, tak googlete...

Každopádně to má tyhle funkce:
Každej z rodiny tam má účet a v průběhu roku si zapisuje do wishlistu co se mu na internetu i mimo něj líbi.
Já si rozkliknu třeba tchýni a můžu si napsat i v čerenci nápad na dárek, kterej mě napad (a kterej bych do Vánoc zapomněla)
Stejně tak vidím její online seznam přání a můžu si něco zarezervovat.
Tipy na dárky můžu poradit i ostatním společným přátelům.

Ona o rezervaci neví, takže nepřijde o překvapení a ostatní členové rodiny ano, takže nekoupí totéž.

Konečně si v rodině nedáváme dárky, u kterých musíme předstírat radost a na který se pak práší...

D O P O R U Č U J U !

lenka_malikova
5. lis 2017
Uživatel lenka_malikova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lenka_malikova.

Ahoj,

já hodně využívám článků, kde jsou tipy na dárky. Mám hodně ráda věci od Philips, tak využiju jejich tipů tady: philips.cz/c-e/products/tipy-na-vanocni-darky.html , maj to tam popsaný pro všechny ... a jinak dávám klasický dárky ... občas překvapím i nějakým zážitkem ze Slevomatu. Minulý Vánoce jsem třeba přiteli koupila projížďku ve Ferrari a super jsme si to užili! 🙂 Ať máš při výběru dárku šťastnou ruku a hlavně od srdíčka! 🙂 Lenka❤

gallyasova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
keey
9. lis 2017

Ahoj, také by se mi hodila rada🙂 Loni jsme dárky pro babičky a dědy sfoukli kalendářem s fotkami dětí, takže letos musíme vymyslet zas něco jiného. I když kalendář je vděčný dárek, protože naše babička ho pořád hojně používá. Teď jsem někde viděla kalendář, kam můžou děti malovat svoje obrázky, tak to je zase něco jiného. Dokonce tam byly samolepky, což by Viki určitě ocenila🙂 A babičce, která si schovává dceřinu každou čmáranici (v dobrém🙂 by se mohl líbit. Ale co dědům? To vůbec nevím. Také mi přijde, že jsme jim už všechny osvědčené tipy dávali...

petanik
10. lis 2017

Já jsem nakoupila tady vsechnozciny.cz/197-elektronika - sluchátka, chytré hodinky a nějaké hračky pro děti.

zuzkacab
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petulero
12. lis 2017

Já plánuju nakoupit pro syna lego, nějaké ty knížky. Pro manžela sportovní boty a pro rodiče strouhač tenhle http://www.nejlepsi-spotrebice.cz/kuchynsky-kra.... Ale spíš si říkám, jestli ho budou často používat. Jinak nějaké ty drobnosti jako kosmetika pro bráchu i ségru.

ziii
15. lis 2017

Ahoj, mám tip na dárek: fotokalendář

Minulý rok jsem dávala mamce a babičce tenhle... Mají tam dobrou vychytávku, data narozenin, výročí atd, co si sami zvolíte, takže důležitá data neuniknou. Dost originální❤
A taky není potřeba mít nějaké super kvalitní fotky, měla jsem obyčejné z mobilu a vypadalo to nádherně.
Kdyžtak jejich stránky: nas-kalendar.cz 😉

keey
15. lis 2017

Holky a nemáte někdo zkušenosti s touhle knížkou https://www.babickarstvi.cz/knihy-vzpominek-pro... Myslí, že by se to našim babičkám líbilo. A hlavně dětem, které pořád chtějí, abych jim jí nebo máma vyprávěla nějaký historky z mého nebo jejího dětství🙂

jaaanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sue_hd
17. lis 2017

@keey Ahoj. Pár příspěvků zpátky jsem o této knize psala 🙂 Babička jí dostala loni a měla velký úspěch. Babička pravidelně vyplňuje 🙂 Je jí 85 let a ráda si zavzpomíná, říká, že díky knize si vzpomněla na tolik věcí...jsou tam dobré otázky 🙂 U vyplňování se směje, někdy i slza ukápne...ale byla a je spokojená 🙂

vendussakk
20. lis 2017

Dámy máte někdo zkušenosti s penezenkami z Novakabelka? Sháním penezenku pro manzela v takové kaštanové hnědé, aby mu ladila k pásku a botám. V obchodech ve městě (jsem z prahy) jsem bohužel takový odstín nenašla, proto hledam na netu. Kupovali jste tam nekdy neco? jsem spis zastance nakupovani v obchodech kde si vše v klidecku prohlednu a nemusim mit strach co mi prijde. Stránka vypadá spolehlivě ale přece jen kdybyste mel nekdo nějaké zkušenosti budu moc ráda.

8mamanek
22. lis 2017

U nás by v polovině rodiny měla "vzpomínková knížka" úspěch, u druhé poloviny bych s tím narazila, a popravdě, ani by na to sepisování neměli čas.
My máme letos dárky už pořešené - manžel dostane pár knížek, dítka Lego, poníky, pískovací obrázky, knížky, elektrický kartáček na zoubky, ostatní příbuzenstvo a známí už v poslední době zásobujeme pouze knížkami a jedlými dárky, kteréžto prach nelapají. Minule jsem pro kamarádky nakoupila černou minerální vodu a japonské instantní čaje, tak doufám, že to bude mít úspěch.

hirschova
23. lis 2017

Jestli plánujete nakupovat na černý pátek, tak zde máte hezky ucelený přehled zajímavých e-shopů i u některých jsou i slevové kódy a hlavně některé obchody mají hezky udělané dárkové rádce, tak se tam lze hezky inspirovat 🙂
https://www.bevedo.cz/info/velky-prehled-slev-b...

kaslinka1993
29. lis 2017

Nádherná knižka, fotoalbum pro děti, už jsem o ni tady psala 🙂 http://www.prostastnejsidetstvi.cz/

almatulova
18. pro 2017
Uživatel almatulova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od almatulova.

Ahoj, my jsme vánoční dárky letos pořešili ve formě nejrůznějších poukazů na masáže, wellness, jízdu autem a tak. Ale hned na začátku ledna má tchyně 60ky. Což pro nás bylo vlastně mnohem větší dilema, než celé Vánoce. Bude velká rodinná oslava v restauraci se sálem, bude tam i DJ a bude to teda něco. No a my jsme jí chtěli vytřít zrak něčím speciálním. Nakonec jsme se rozhodly pro nějaký dámský šperk, který pro ní bude znamenat něco víc. 🙂 Dost si načítá informace o drahých kamenech, symbolizmu a tak. 🙂 Objednali jsme jí dámský náramek ze speciálních kamenů. Dost jsme si o tom načetli a doufáme, že jí to udělá radost. Nicméně my jsme nadšení. 🙂 Pro inspiraci můžete mrknout - http://www.nia-sperky.cz/e-shop/sperky-nialaya/damske

mrmag
19. pro 2017

Já jsem na tom podobně. Vždycky když se doma zeptám co by chtěli k vánocům je mi řečeno niiic, mám všechno, nic nepotřebuju a pak se akorát stresuju. Letošek řeším vánoce vouchery a objednávám přes net takové ty zajímavé originální i vtipné maličkosti. Myslím si, že to udělají radost. A přítele jsem vyřešila elektronickou cigaretou se sadou liquidů od vapour dva byla tam vánoční akce tak jsem to vzala a koupila jsem nám společný welness. Přijde mi dobrý ještě pro pány třeba zážitkové jízdy nějakým autem co mají vysněné, není to ani tolik drahý. Víc už ze sebe asi nevyždímám, a jsem ráda že velká většina vánoce prožívá podobně :D

petule69
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martina1993a
26. zář 2018

Tenhle rok něco levného ☹
Pro syna Geek trička https://geekworld.cz/60-geek-tricka
a pro manžela RC letadlo: https://rckane.cz/rc-letadla/2626-rc-letadlo-12...

vitezove
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katasvec
Odpověď byla odstraněná
Zobraz