Vánoční dárky - vyrobené. Poraďte někdo něco

telezska
13. říj 2014

Dobrý den... chtěla bych se optat zda někdo vyrábíte dárečky k Vánocům?? chtěla bych babičkám něco vyrobit.. jelikož oni každý rok říkají že nic nechtějí.. ale my stejně s manželem něco kupujeme... a oni hned jdou a dají nám zase peníze a přestrkáváme se že je nechceme že už jsme od nich před Vánocemi dostávali..a stejně přijedeme domu a peníze najdeme někde v tašce... :D a takto je to každý rok.. tak mě napadlo jim něco vyrobit.. ale nemám vůbec tucha co... :( poraďte někdo něco... 🙂

janakla
13. říj 2014

domácí vanilkový cukr - jestli pečou, zavařte houby, udělejte marmošku, pečený čaj, hezky ozdobte sklenici do které to dáte ...

lucieandrlova
13. říj 2014

Perníkový vánoční svícen, svíčku (do sklenice písek, kamínky, mušličky a zalít voskem) nebo třeba rodinné fotoalbum. Ale myslím, že peníze budou dávat stejně... Některé babičky a dědové jsou takoví... 🙂 a mají radost třeba i z kvalitního čaje nebo kávy nebo čokolády, protože sami si to z důchodu nekoupí...

kkouzlo
13. říj 2014

budu dělat domácí likér, nějakou marmeládu, zavařeninu,možná paštiku. V ikee koupím levné hrnečky a na ty náš malej něco načmárá (fakt načmárá, kreslit zatím neumí) a já k tomu dopíšu babičce nebo něco takového...

brunetka11
14. říj 2014

U babiček vždy bodují rodinné kalendáře s fotkami dětí. Když k tomu přidáte ještě nějaké obrázky od dětí, udělá jim to největší radost.
Jinak letos jsem natrefila na knížku "Babičko vyprávěj..." http://www.levneucebnice.cz/p/babicko-vypravej-... - pro naše babičky to bude výzva 🙂

schotja
14. říj 2014

@telezska Ahoj, mají babičky hodně dětí a vnoučat? Předloni jsem koupila proutěné srdce na zeď, takovou plochou dekoraci a s pomocí tavné pistolky a mašliček jsem nalepila z fotek vystříhaná srdce s obličeji všech vnoučat - je nás šest 🙂 Mělo to velikej úspěch 🙂

telezska
autor
14. říj 2014

jéé ten pečený čaj zkusíím... 🙂 no babička nás má tři vnoučata a už jedno 9 měsíční pravnouče... 🙂 ale ze všech vnoučat jsem oblíbená jenom já... jelikož jednu sestřenku neviděla asi 7 let.. druhé nemůžou přijít ani na jméno .... takže to by nešlo.. jinak nápad je to pěkný.. 🙂