Váš názor na tanga?

verca_20
12. pro 2017

Ahoj holky,
jaký je váš názor na kalhotky typu tanga? Nosíte je? Jsou vám pohodlné? Manžel by rád, abych je nosila.. Já je měla na sobě asi 2x v 15 letech, když sem měla svého prvního kluka.. , tehdy mi přišla nepohodlná a po druhém rande letěla do koše :D od té doby nosím normální kalhotky, sem tam to proložím brazilkama.. i když je fakt, že myslím,že na pěkném zadečku jsou tanga sexy a líbí se mi. A také hodně nosím upnuté oblečení, v létě třeba i legíny ke krátkým topům a nejspíš by to vypadalo lépe, než když jsou pod nimi klasické kalhotky. Co myslíte, dá se na ně zvyknout?

annasmyckova
12. pro 2017

nosila jsem je sem tam pod upnutější společenské kalhoty v mládí...teď na to nemám ani věk ani postavu a hlavně nosím co chci já a co je mi příjemné...a to zařezané v rýžce fakt už ne...nezvykla jsem si. Manžel mě má stejně nejradši nahou..😉

verca_20
autor
12. pro 2017

@annasmyckova Nikdy mě ani nenapadlo, že by bylo třeba na ně mít věk 🙂 S postavou je to jiné, to je pravda..ale tam myslím, že nemám čeho se bát 🙂

horsiee
12. pro 2017

Ať zkusí nosit tanga manžel, jistě se mu budou zase moc líbit normální kalhotky😝

annasmyckova
12. pro 2017

@horsiee jo, to jsem si přesně říkala..😀

jaja01k
12. pro 2017

Nosila jsem asi tak pred 15 lety, moc jsem si na ne nezvykla. Ted uz bych si je na sebe nevzala, nelibi se mi to. Navic dost trpim na ruzne zanety a mykozy, a prvni co mi doktorka vzdycky rekne, hlavne ne tanga. Manzelovi se nastesti taky nelibi, ale ani kvuli nemu bych je nenosila, mozna kdyby mel narozeniny 😀

psya
Autor odpověď smazal
Zobraz
lotosek
12. pro 2017

Párkrát jsem si je vzala v 15 letech, ale byly mi strašně nepohodlné. Můj manžel by určitě nechtěl, abych nosila něco, co je mi nepříjemné. Já už jsem mu taky přestala kecat do toho, kam všude nosí sandály.
Jo a leginy nosím zásadně s tričky pod zadek a musím se teda přiznat, že když už někdo to tričko má kratší, tak je mi příjemnější pohled na zadek v normálních kalhotkách než tangách, které se stejně tak jako tak na té kůži rýsují (bavíme se tady o neprůhledných leginách).

chocolady
12. pro 2017

Tak si je vem vecer na paradu a mas :D na cely den je to nepohodlne..🙂

aneta33
12. pro 2017

Nosím je jenom kvůli partnerovi, který je na mně miluje 🙂 To znamená, že když není doma nebo spolu nikam nejdeme ven tak mám normální kalhotky, stejně tak ted v těhu mám radši normální.
Co můžu poradit, kup si kvalitní a o trošku větší, aby nebyli tak zařízlé a dá se to 🙂

vendelinka08
12. pro 2017

Od porodu..po nastrihu uz je nesnesu. Nosim pouze pokud si beru na sebe neco kde se to hodi. Jinak radeji brazilky...vypadaji lepe a nepuli zadek. Jsou pohodlne a neni nad pohodli. Myslim ze i chlapi resi to..v cem se citi nejlepe. A ne v cem vypadaji skvele.

kristyn.g
12. pro 2017

kvůli zdraví ne, ani to není pohodlné

ariadna12
13. pro 2017

Tanga - proc ne, obcas kvuli partnerovi nebo obleceni, nebo v lete, aby zadek luftoval, ale ne trvale. Pohodli je pohodli, nehodlam si tu snurku furt posunovat, az se zase zarizne.

verca_20
autor
13. pro 2017

@psya A tobě nejsou nepohodlná? nebo to jen přetrpíš kvůli tomu, že je to estetičtější?🙂 Ale jinak vím přesně, jak to myslíš, také se mi víc líbí, když kalhotky nepůlí zadek na dvakrát 🙂

psya
Autor odpověď smazal
Zobraz
betelgeuzz
13. pro 2017

Já je nosím a nepohodlné mi nejsou. Jeden kamarád je kdysi dostal z hecu k narozkám a byl z nich nadšený, hned si dokupoval další 😀 (to k něčí poznámce, ať si to muž zkusí, že by ho to přešlo)

psya
13. pro 2017

😅

betelgeuzz
13. pro 2017

@lotosek tobě se fakt víc líbí pod legínama vyrýsované kalhotky co rozdělují půlky?

verca_20
autor
13. pro 2017

@lotosek Co se týče kombinace kratších triček/bundiček a legín, tak myslím, že zadek na to mám, docela dost sportuji, v tom problém nevidím.. A legíny nosím spíše neprůhledné, hodně jsem si oblíbila takové ty lesklé, jakoby kožené.. A je fakt,že tanga se přes ně rýsovat jistě také budou, to ostatně občas vidím na ulici, ale prostě mi to přijde nějak estetičtější.. a manžela by to také jistě potěšilo více :D

lotosek
13. pro 2017

@betelgeuzz Ano, přijde mi to normální - prostě má paní klasické kalhotky, vždyť je taky nosím. (Že by mi zrovna půlily zadek? Spíš jsou u některých vidět švy.) Ale nic se nebojte, já zadek v leginách nevystavuju, pořád je beru jako spodní prádlo, ke kterému patří dlouhé tričko.

betelgeuzz
13. pro 2017

@lotosek já se nebojím 😉 Jenom jsem se ptala, jestli se ti to fakt líbí víc, nic o tom, jestli to je, nebo není normální. Mně se prostě líbí víc celý kulatý zadek, bez zařízlých kalhotek v půlce, což vídám dost často.

janawaes
13. pro 2017

@verca_20 Nosila jsem je taky hodne v 15 letech, zvyknout se na ne da. Ale jak jsem presla na normalni kalhotky, tak uz jsou mi nejak nepohodlne. Doma mam v supliku asi troje, kdyby nahodou 🙂 byly treba, ale sama od sebe je nevytahuju 🙂

verca_20
autor
13. pro 2017

@janawaes A proč jsi vlastně přecházela na normální, když už jsi byla na tanga zvyklá?🙂

miisak
14. pro 2017

Dlouhodobé nošení tangáčů prokazatelně ovlivňuje postavení kostrče a z toho následné komplikace s bolestmi zad, otěhotněním, průběhem porodu...

psya
Autor odpověď smazal
Zobraz
miisak
14. pro 2017

To nemohu, jsou to informace z odborných konferencí, stáží a kurzů. Většina odborných studií nejsou přístupné veřejnosti. Doporučuji kurzy metody Ludmily Mojžíšové, kde vám souvislost typu spodního prádla s pohybovými, viscerálními a reprodukčními poruchami vysvětlí blíže.

psya
Autor odpověď smazal
Zobraz
lulinda5
14. pro 2017

Nosím, mám jich pár, ale mám raději francouzské kalhotky 🙂 ty mi přijdou sexy 👍🙂

betelgeuzz
14. pro 2017

@miisak s otěhotněním jsem žádný problém neměla, s těhotenstvím a porodem taky ne. mě by docela zajímalo, jak může určitý druh kalhotek, mít takový dopad. Škoda, že k tomu nechceš napsat víc, takhle je to stylem, jedna paní povídala.

verca_20
autor
15. pro 2017

@psya Myslím, že nenajde, paní jen vaří z vody.. Líbí se mi, že sem chodí přemýšliví lidé, kteří nedají jen na to, že někdo něco plácne 🙂
Jijnak já o ,,škodlivosti tang" také už samozřejmě četla, ale nikdy jsem na to přiliš nedala, žádný z těch článků nebyl například nějak relevantně ozdrojován. Celkově mi úroveň našeho zpravodajství přijde smutná, třeba tenhle týden se objevil na novinkách článek, o jakémsi vesmírném objektu, o němž si vědci seriozně myslí, že by se mohlo jednat o mimozemskou sondu.. Po přečtení úvodu, v němž bylo psáno že deník ,,daily mail" píše jsem ani nečetla dále.. (pro ty kteří nevědí,daily mail je taková britská obdoba našeho Blesku, prostě Bulvár).
A mimochodem, chodím darovat pravidelně krev a tam je několik sestřiček a jedna paní doktorka, které tanga evidentně nosí, i když jsou to zdravotníci :D I když vím, že to také nemusí nic znamenat, jen to říkám jako zajímavost 🙂

pavlinapokl
15. pro 2017

Já si kupuju bezešvé tanga a mám je opravdu ráda, nosím je skoro pořád 🙂