Veletrh For Kids. Jak to tam probíhá?

anavka
2. kvě 2007

Ahoj holčiny,

plánujeme navštívit letošní veletrh, tak jsem se chtěla zeptat, byla jste některá na minulých ročnících tohoto veletrhu? Jak to tam probíhá? Vystavené věci si můžeme koupit? A někde jsem četla nebo slyšela, že prý jsou tam nižší ceny než normálně v obchodě, tak nevim co je na tom pravdy 😉

macejka
3. kvě 2007

anavka

máš na mysli veletrh v pražských Letňanech?Já tam byla loni s kamarádkama když jsem byla ještě těhotná a musim říct,že jsme byly dost zklamaný.Dětskejch stánků je tam jen málo,navíc hlavně hračky a né potřeby pro mimča.Jó,měli tam vystavený postýlky,asi dva stánky s kočárkama a nějaký oblečky a ložní prádlo,ale to je z dětského asi tak vše.Je to totiž společný s veletrhem bydlení a možná ještě s něčim a to bylo ve větších prostorách než for kids.Ale třeba je každý ročník jiný.My jsme si nabrali akorát letáky na různé dětské obchody a ani tzěch tam moc nebylo.Vstup stál 80.- a 50.-parkování,to jen tak mimochodem.

zen
28. led 2008

Ahojky. 🙂
Blíží se veletrh v Brně "Pro dítě" (poslední březnový víkend). Chci se zeptat, ač už tu byl vznesen dotaz, jaké jsou tam ceny a případné slevy? Stojí za to čekat na tento veletrh? Kdo byl loni v Brně? Díky díky. Jde mi o koupi kočárku a teď nevím jeslti se nervovat, že ho ještě nemáme doma 😅

morusa
28. led 2008

macejka: S těma Letňanama souhlasím, já datum toho veletrhu měla v kalendáři napsané dávno dopředu a byla jsem též hodně zklamaná,myslela jsem, jak tam nakoupím věcičky, seženu kontakty a kde nic, tu nic..Jsou to naprosto vyhozené peníze za vstupenku a ztracený čas....

zen
28. led 2008

moruso, tudíž ani slevy tam nejsou? 😕 Takže nemá cenu čekat?

kacka.va
28. led 2008

Já jsem byla na veletrhu For Kids už dvakrát. Prvně to celkem šlo, ale vloni to byla bída, bylo toho tam o hodně méně, vůbec nic jsem tam neobjevila a ceny taky nebyly zrovna nízké v porovnání s tím předchozím ročníkem. Nakonec jsem vloni litovala, že jsem vyhodila peníze za vstupenku. Ale třeba tam někdo něco zajímavého našel.
macejko: to parkování většinou stojí 100,-

majka07
28. led 2008

zen byla jsem loni na veletrhu pro dítě v Brně a byla jsem hrozně zklamaná a to nejen já ale 😒 Slavy malé, vůbec ne takové jak popisovyla známá když tam byla někdy před 2 lety. bylo to jen v pavilonu D, letos to má být v B. Hrozně malý a spoustu toho na co jsem čekala na veletrh tam neměli a ty slevy byly jen u kočárků, ale jen u některých. Letos se rozhodujeme jít nejít, chtěla bych, ale hodně přemýšlím. Dříve to bylo prý ve třech pavilonech a loni v jednom a tak malým. Koupili jsme tam jen jednu flašku a bryndáček od bočka 😒

anatanka
28. led 2008

Tak koukam, ze mame stejny pocity, ja tam taky byla loni jeste v tehu a byla jsem z toho primo nasr..., tahla jsem se tam pres celou Prahu, nic tam nebylo a jeste jsem dostala pokutu za parkovani. 😠
Letos urcite nepujdu.

gandy
28. led 2008

My též byli v Letňanech a taky mi přišly peníze vyhozené.. Vůbec nic hezkého tam nebylo. Taky jsem se těšila a myslela že tam spousta nakoupím a opravdu jsme nic nekoupili, jen možná že jsme si vyhlídli kočárek.... 🙄

petular
29. led 2008

Ahoj Zen, my byli minulý rok v Brně, já byla těhu a čekala jsem, že tam koupíme spoustu věciček... jak já byla zklamaná! ☹ Zbytečně jsme vyhodili peníze za vstupenky a parkování, bylo tam hodně stánků takže málo místa a tak byl i sortiment malý, slevy skoro žádné a nebo mi přišlo, že sleva je ten rozdíl mezi tou navýšenou cenou, za kterou to tam prodávali a tou normální, za kterou to koupíš v obchodě. Kočárků tam bylo hodně, ale spíš sporťáky a golfáče, navíc tlačenice, horko.... už bych tam nejela. Nakonec jsme koupili jen hrazdičku a to hlavně proto, aby jsme si alespoň připadali, že jsme tam nejeli zbytečně. Cenově vyšla stejně jako kdybych ji koupila kdekoli jinde....

orisek1
29. led 2008

Taky se přidávám k těm, které byly loni v Brně zklamané. Nakonec jsme tam nekoupili vůbec nic. jediná výhoda byla, že jsme se v reálu podívali na kočárek, který jsme původně chtěli, a zjistli jsme, že je na prd. Ale to jsme se mohli kouknout v normálním obchodě. Nakonec jsme všechny větší věci nakoupili přes net a za nesrovnatelně nižší ceny. Já teda jinak na veletrhy nechodím, tak nevím, jestli je to běžné, ale zarazilo mě, že se tam vůbec platí vstupné. Vždyť by ti prodejci měli být vůbec rádi, že jim tam přijdou potenciální zákazníci.

morusa
29. led 2008

zen: Co si pamatuju ,tak tam žádné slevy nebyly, nebyly tam ani žádné hadříky na nakupování pro miminka, prostě nic, co by mě zaujalo 😒

kacka.va
29. led 2008

zen: slevy tam nějaké občas i jsou, ale většinou ne na věci, které by člověk potřeboval pro mimino.

zutom2
18. únor 2008

Hm mi jezdíme do Letňan hodně a jsme spokojené. Vždy tam něco nakoupíme, takže s vámi nesouhlasím

kacka.va
18. únor 2008

zutom a vyjde tě to levněji než normálně?

morusa
18. únor 2008

zutom: a myslíš do Letnan jako na nákupy do nákupního centra nebo na veletrh, který se koná jednou ročně?? 😀

jirinkaa
12. únor 2010

Ahojky, tak pokus o obnovení diskuze. Koukám,že ročník 2007 nestál za nic. Nemáte někdo zkušenost s dalšími? Co jsem koukala na str,vypadá to, že by tam toho mělo být dost...tak nevím ☹ Poradíte?

winii
12. únor 2010

Ahoj tak mi jsme byli loni na veletrhu v brně a teda taky jsem byla dost zklamaná stálo to za prd, malej prostor, šílená tlačenice už bych tam víckrát nejela 😝 máme to docela daleko takže cesta+vstupenka+parkování nás vyšlo na nějakej litr a nic jsem si nepřivezla 😝

jirinkaa
13. únor 2010

chjo.. ☹ No já se teda chystám do Letňan... Ale teda nevím...No zkuste ještě prosím psát své zkušenosti.

winii : a myslíš, že to co jsi tam viděla, že bylo se slevama?

winii
13. únor 2010

jirinka v praze jsme nebyli tak nevím, ale v tom brně jak co někde byla veletržní sleva samozřejmně s tím, že jsi tam kočárek zakoupila a někde nebylo nic, kočárků tam na tem prostor bylo dost, ale co se týče věci na mimi, sady do postýlek atak tak to tam nebylo vůbec, třeba jsem tam i čekala nějakou těhu módu a to tam nebylo vůbec no určo bych už tam nejela

jirinkaa
14. únor 2010

hmm ☹ Tak nevím... No chci tam ocihnout ty kocarky, abych nemusela litat po kramech... Ale teda mela jsem v planu zakoupit i nejakou tu vybavicku... ☹ Uvidíme.. Třeba se ještě někdo ozve s dobrou zkušeností 😉
Ale díky moc winii! 🙂

berenika39
14. únor 2010

Vloni Letňany pro nás nula bodov. Sháněla jsem v té době sporták, byly tam asi 4 stánky - polský a nebo hodně luxusní. Prostě nic. Narváno, nedýchatelno, snad jedině hodně hraček se tam dá koupit, ale to dneska už všude. Hodně tam vyprodávaly braky, co jim leží na prodejnách, na veletrhu s eprodá všechno. Letos tam nejdu.
Možná pro děti 4letý a víc je tam plno takových těch hracích center u jednotlivých stánků, novinky a tak, tak děti byly nadšený, ale batole bych tam nevzala, leda tak koupit rýmu...

kacka.va
14. únor 2010

Vloni jsem tam koupila asi 3 maličkosti a naštěstí jsme měli zlevněnou vstupenku, takže jsem nic netratila, ale jinak mě některé stánky dost zklamaly. Např. jsem zamýšlela koupit Manducu a na veletrhy mi nabízeli úžasnou veletržní slevu 10 %, ale já už měla zjištěné ceny z internetu předem a vyšlo by mě to i s tou slevou asi o stovku víc, než se dají sehnat na internetu. Takže jsem byla dost naštvaná. Stejně tak kočárek na panenky, sice se oháněli veletržní cenou, ale cena po té slevě byla stejná jako cena na internet. Pokud sháníte něco konkrétního, radím okouknout přibližné ceny na internetu a pak srovnat cenu na veletrhu.

jirinkaa
16. únor 2010

teeda holky...diky moc za zkusenosti...
Ja teda fakt nevim,jestli tam jet...

kutcher
4. bře 2010

ja jedu vstupenku mam zdarma cestu taky tak v poho, jen teda se desne bojim s kocarem do metra, pry jsou nektera bez vytahu a tech lidi ve vagonech...

kaci1
30. bře 2011

@jirinkaa my teda s manželem razíme. Koukala jsem kdo tam všechno vystavuje a těch stánků pro miminka mi přišlo docela dost.-) Doporučuju zajít ke stánku Špuntík. Kamarádka mi to doporučila, že je tam pán machr přes kočáry.
Nemusím nic koupit,ale potřebuju inspiraci a přehled. Čekám první mimčo a nevím co koupit. Jinak když se na stránkách http://www.estav.cz/bonus/for-family/vstupenka.asp zaregistruješ, tak získáš 50% slevu na vstupenku.-)

kaci1
31. bře 2011

Dneska jsme veletrh navštívili a bylo to super! Máme kočárek.-)

janca_dobi
31. bře 2011

@kaci1 Jaký jste vybrali? 😉

kjajule
31. bře 2011

My jsme byli předloni a bylo to tam moc pěkný spoustu stánku s kojeneckým kočárkama atd...vždy někde nabízejí vstpenky zdarma takže je dobré si sehnat tam...letos mám vstupenky též...ale ještě nevím jestli se dostaneme...manžel je nečekaně celou sobotu v práci...☹

kaci1
31. bře 2011

@janca_dobi Teutonia Spirit. Šla jsem tam na doporučení a myslím, že jsme vybrali dobře,ale taky tomu odpovídala cena. Aspoň, že jsme měli 6000,- slevu.-)

janca_dobi
31. bře 2011

@kaci1 My se chystáme v sobotu, právě hlavně kvůli kočárkům, pořádně to očíhnout. 🙂 Už se na to moc těším. Jsou ty veletržní ceny hodně výhodné?