• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Veletrh PRODÍTĚ, Brno. Doporučily byste?

31. května 2009 
Ahoj holky, nebyla jste některá na tomto veletrhu, který probíhá do zítřka v Brně na výstavišti? Přemýšlíme o tom, že bychom se tam jeli podívat, je to sice trochu z ruky, ale kdyby to stálo za to... doporučily byste?
29. bře 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Evi :slight_smile: od nás tam jedna z diskuze byla včera Evča,ale ještě se neukázala,tak nevím jak byla spokojená :slight_smile: třeba se tu dnes ukáže a napíše :wink:
29. bře 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj my tam byli včera :wink: tak jestli chceš ráda odpovím na co budeš chtít :slight_smile:
29. bře 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Super, tak jestli stojí za to tam jít, jestli bys to doporučila? Na jak dlouho to tak je a kolik stojí parkovné?
29. bře 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak parkovné stojí 180kč vstupné pro jednoho dospělého 140kč. Pokud nemáš ještě vybranej kočárek,postýlku a tak tak bych ti to doporučila ale pokud už to máš tak nevím no. Jsou tam vesměs jen ty kočárky a postýlky ale i pár hraček,nějaký věci pro mimi a těhu věci sem tam taky zahlídla :slight_smile: Těch kočárků tam bylo spousta ale půlku značek sme ani neznali. Ale zato byli ochotní a vše předvedli což v obchodě ti neukáží nic :angry: Jinak je tam ještě výstava rybářství ale tam fakt bylo narváno víc než v tom dětským a pak je tam i ten mobitex a tam byli udělaný hezky dětský pokoje. Pak je tam i výstava modelů a my chytli i šampionát v závodech.Ale určitě se nám to líbilo ale my se byli koukat hlavně na ty kočárky kterých tam fakt bylo požehnaně. :wink:
29. bře 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a na jak dlouho to tam je my tam byli myslím 3 hodiny pač sme pak jeli do Brna do zoo :dizzy_face: a prošli jsme všechno co tam bylo a i jídlo jsme stihli :sunglasses:
29. bře 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě tam bylo hodně autosedaček :wink:
29. bře 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky za info, a ty věcičky se tam dají i koupit? Na netu jsem četla že pro ženy s těhu průkazkou je vstupenka za 40 - víkendová. A vstupenka ti pak platí i na ten veletrh bydlení?
29. bře 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nevím zda s těhu průkazkou je slevněná :confused: my na tu vstupenku byli všude :wink: Jinak některý věci se tam koupit dají ale myslím že zrovna ty kočárky ne.Ale dětský peřinky,hrazdičky nějaký oblečení tam lidi kupovali.
29. bře 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny! Také jsem se tam chtěla jít zítra podívat. (Kočárek a postýlku už sice máme:slight_smile:... ) Chtěla jsem se zeptat, neměli tam i látkové (kalhotkové) plenky? Jinak se dají sehnat jen na internetu a říkala jsem si, že kdyby tam byly, tak by stálo za to si je prohlídnout zblízka... nevíte někdo? Děkuju mockrát za odpověď!
29. bře 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tydyt ty plínky tam určitě byli a myslím že je i tam prodávali :wink:
29. bře 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.
Já tam byla dneska. Takž eparkovné 180,-kč manža platil 70,-kč a já na průkajdu 40,- Převážně tam mají kočárky. Pokud si ale nějakej koupíš tam, tak ti ho daj až v nědělu.

Obchůdek z plenkama tam nějakej byl.

Jo a vstupenka je na celej veletrh.
29. bře 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já tam dneska byla a můžu podrobně referovat.
Na těhu průkazku dostaneš bez mrknutí slevu, o víkendu je cena 70Kč normální a 40 Kč těhu. My se tam byli hlavně dívat na náš vyhlídnutý kočárek Roan Marita, který jinde v Brně mají snad prý jen na jednom místě. Vše nám ochotně ukázali, vysvětlili, složili rozložil oměřilii a kočárek si samozřejmě můžeš rovnou koupit a odvézt, což spousta lidí i dělala. Dají ti veletržní cenu (normálně stojí tenhle kočárek kolem 9000, po veletržní slevě 7000, leckde veletržní sleva platí ještě při nákupu týden po veletrhu). Dále zde měli asi 5 stánků s látkovými plenami - popolino, haipa daipa, tots bots, imse vimse a mamooth (myslím). Všude byli strašně ochotný, měly pulty se všema těma bambusovýma, biobavlněnýma, froté plínkama, kalhotky, separační pleny, všechno k ochmatání... já si o tom pouze ledasco načetla, ale není nad to, když ti paní předá zkušenosti, můžeš si přebalování ozkoušet na panence :sunglasses: a hlavně tě do ničeho nenutí, já u stánku s popolínkama vyzvídala snad půl hodiny, pak si vzala ceník a šla a všici se usmívali :slight_smile: . Jinak v sobotu tam bylo NARVÁNO maminama a těhule snad z celýho Brna :slight_smile: takže jsme tam vydrželi jen 2 hodiny, ale je to určitě tak na 3-4. Ale možná to bylo tím, že tam odpoledne byla Dáda Patrasová, tu jsme teda raděj neviděli :sunglasses: . Jinak spousty kočárků, autosedaček, těhu oblečení, postýlky, přebalovací pulty, oblečky pro mimča, hraček už míň ... Prostě pokud si chcete věci ošahat a nechat předvést, tak jednoznačně doporučuju. A pokud máte už i vybráno, tak jde všechno koupit často za veletržní cenu (cca 20%). Jediný minus jsou ty davy, fakt se proplétáte mezi kočárky, těhulemi a dětmi, ale mělo to svůj kolorit všechny ty pupkatý ženský :slight_smile: Překvapilo mě, kolik tam bylo (nastávajících) tatínků.
30. bře 2008 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,my jsme byli s manželem na veletrhu včera. Bylo to super a kočárek jsme měli už vybraný z internetu, ale našli jsme stánek té firmy a dneska si pro kočárek jedeme. Kočárek máme o 15%levnější než by nás stál původně a rovnou jsme tam koupili i autosedačku. :slight_smile: Jinak se mi veletrh líbil, ale ta cena za parkovné byla strašná, tak jsme si raději trochu zašli a parkovné neplatili. :slight_smile:
30. bře 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisanda • 40tt • 19. březen 2009 v 09:15
Ahoj těhulky a maminky chystáte se někdo na tento veletrh? Jaké s ním máte zkušenosti?D. :wink:

martinka79 • 2d • 19. březen 2009 v 09:19
Já dobré jen na inspiraci a okouknutí. Jinak nic moc. čekala jsem víc. :slight_smile:

dukie • 1d • 19. březen 2009 v 10:26
Já tam byla loni a moc mě to nenadchlo. Spíš to bylo fajn jako netradiční "výlet" s mojí maminkou. Taková jakože dámská jízda. :grinning: Ale jinak mi přišlo, že daleko víc věcí si dneska člověk prohlídne a dozví na webu. Byla tam spousta lidí, prodejci byli přidrzlí (jakože když jsem se třeba zeptala, jestli nemají v nabídce nějaké "větší" kočárky, tj. aby bylo uvnitř prostě více prostoru, protože naše dítko se mělo narodit koncem srpna, tj. do jara aby nám hlubokej kočár vydržel a nekoukaly mu v mrazu nohy ven, tak se na mě paní vystavující podívala div ne uraženě s otázkou, jestli jako čekám nějaký velký dítě... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) No ale ne všichni byli takoví, to je zas fakt. Ale díky tomu, že tam byl přehršel lidí, tak ti vystavující neměli dost prostoru věnovat se každýmu v klidu a individuálně, bylo těžký je vůbec na slovo ulapit... no prostě stran zbóóóží jsem se tam moc novýho a převratnýho nedozvěděla, odešla jsem zklamaná, že kočárky se vyrábějí všecky strašně malý (a nebyla jsem v tom sama, potkaly jsme tam několik dalších zklamaných návštěvnic, naštěstí to ale není tak úplně pravda), zato jsem si daly s mamkou výbornej bramborák a zhodnotily jsme to tak, že jako výlet se to dalo. :grinning:

lenkanemeckova • 1d • 19. březen 2009 ve 13:55
Mám velmi podobný názor... nic extra... a strááášně moc lidí... nám to pomohlo jen se definitivně rozhodnout pro kočár... protože jsme tam mohli vidět na vlastní oči kočár který nás zajímal a nikde v normálních obchodem je neměli... (ABS dising) takže po téhle stránce to účel splnilo. Ale nekoupila jsem tam nic. Ochota prodavačů nic moc... žádné slevy a výhodné nákupy... i ten kočár co jsme nakonec vybrali jsme koupili jinde. Mimochodem jsem 100% spokojená a moji prioritou bya taky velikost. Hanička není žádnej drobek, je jí 9 měsíců a stále spíme i s fusáčkem v korbičce... Takže doporučuji inglesinu
31. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek