Víte, co si počnete se životem po matěřský?

esssi
9. pro 2009

Pořád si připadám jako nerozhodná školačka, nevím, totiž, co chci 😀 řeči typu až budu velká, tak budu už jsem opustila, já totiž nevím! Po MD budu pro zaměstnavatele nejspíš prašivá s tolika dětma, krásná taky nejsem, tak nevím, co si počnu s těma létama, co mi zbývaj do důchodu 😀 máte jasno?

jonatanka
9. pro 2009

esssi zalozis vlastnu firmu a budes mat pokoj,ja sa tiez chystam po materskej na drahu uspesnej sukromnej podnikatelky 😉

esssi
autor
9. pro 2009

jonatanko jenže kdybych aspoň věděla, co by mi šlo 😀

jonatanka
9. pro 2009

no to je to co ja uz viem, ale nepoviem, 😀 , uz som mazana a strazim si svoj podnikatelsky zamer 😀 😀 😀

esssi
autor
9. pro 2009

jonatanko 😎

jonatanka
9. pro 2009

drahy do mna huci, nech robim volaco a priznam sa, mne sa po dvoch rokoch lebedenia moc do pracerano na 6tu nechce, idealne je okolo 9

esssi
autor
9. pro 2009

jonatanko ideální je jakejkoliv čas, pokud v něj můžeš vrznout děti do školky a prchat kamkoliv 😀

jonatanka
9. pro 2009

no vrznut som si vylozila uplne inac 😀 😀 😀

esssi
autor
9. pro 2009

jonatanko oukej, tak vrazit děti do školky 😀

jonatanka
9. pro 2009

skolu mame na konci ulice, tak to by slo, dufam zeich tam bude vodit drahy a ja si stihnem polezat v posteli, strasne som zlenivela ako som doma

ronie
9. pro 2009

tak to sem na tom stejně, po MD vůbec nevim kam se vrtnu, sem učitelka a i ráda bych učila, rpoblém je,ž e si nic nepamatuju a už se mi ták nechce se učit 😀 😝 Strašně ráda bych se spíš věnovala malinkých dětem, hrozně by mě bavilo dělat někde u novorozenců, batolat,ale nemám zdrávku a a ni mi nic nenapadá...uvažovala sem o založení soukromé školky, ale nevychází to finančně dobře, stále se toho nevzdávám,ale je to děsně složitý a hlavně drahý...fakt nevim poraďte 😀

esssi
autor
9. pro 2009

ronie njn, víš co, jediný vyšší vzdělání, který mám já, je zootechnika, taky bych to ráda dělala, jenže v normoš podniku maj několik nekvalifikovanejch pracovních sil, který se staraj v zvířata a pak jednoho hlavního zootechnika, kterej je něco jako děvečka pro všechno...to není moc radostná představa...teď řeším, že se asi vyprdnu na další vzdělávání, nějak nezvládám..asi by bylo dobrý to dodělat, ale jsem tupá...

rimmel
9. pro 2009

ja mam jasno 🙂 zivot sa mi vzdy zvrtol smermi ktore som si nenaplanovala no i smermi ktore ano. Ja sa strasne tesim nato ako napriklad pojdem do skoly, ako potom pojdem do zamestnania, ako budeme mat dalsie dieta, mozno este dalsie, ako kupime psikov, ako deti odrastu a my budeme chodit na dovolenky,ci len na chatu a pri ohniku opekat, na vsetky krasne chvile ktore travim s rodinou...a je mi jedno co ma v zivote postretne,urcite to bude krasne 😵

ja to berem tak, zijem iba raz a ani len minutu nestravim robenim dacoho co nechcem, ci co ma nebavi co nerobi stastnou. 🙂

esssi
autor
9. pro 2009

rimmel přiznej se, Ty bereš nějaký drogy, že jsi taak spokojená 😎 😀 😀 😀

rimmel
9. pro 2009

😀 😀 zatim ne 😀

ronie
9. pro 2009

no já bych to taky tak viděla,ale já to taky všechno viděla růžově když byl Oli 9 měs...jedno dítko, další mateřství před sebou... 😀

esssi
autor
9. pro 2009

ronie to bude tím 😀

rimmel
9. pro 2009

ale no baby..jedno decko ci dve, to mate za jedno, vediet co chcete robit so zivotom to neovplyvni........dufam 😀

esssi
autor
9. pro 2009

rimmel si povíme za dva, tři roky 🙂

kubaka
9. pro 2009

Já to taky po nástupu na MD netušila a ejhle - začala jsem podnikat v oboru nahony vzdáleném mému původnímu zaměření a hodlám nyní expandovat na Slovensko a možná do Německa 😀 A zůstanu u toho.
Zkoumat a zkoušet - člověk nikdy neví, kam ho náhoda a zkušenost dovede. Když je člověk aktivní, vždycky se to nakonec vyplatí.

esssi
autor
9. pro 2009

kubako tjn, já zdědím něco málo peněz, poplatíme co bude potřeba a trochu mi aj zbyde, přemýšlím, do čeho to vrazit, taky bych něco chtěla to...

ronie
9. pro 2009

😀 rimmel,ael tvoje plány moc konkrétní nejsou, o to tu jde, já taky chci dělat jen to co mě bude bavit,ale holka, například teď bych se nejradši sbalila a odjela na týden na relax pobyt, no a jaks to nejde, dále bych ráda tedy pracovala s těmi miminy,ale nechci už studovat, tak zas nic🙂)) Holt dělat jen co tě baví není možné 😀

ronie
9. pro 2009

kubako no jo to máš můj obdiv, chce to mít prostě odvahu, taky teda náký peníze a schopný lidi...neházím flintu do žita s tou školkou,ale asi na to moc tip nejsem-jako podnikání, ale třeba odvahu seberu 😀

rimmel
9. pro 2009

ronie ronie! ze nechce sa ti studovat..vidis neni to nemozne len sa ti nechce 😝 😀 ja robim co ma bavi furt..jasne teraz sa zbalit a letiet na co ja viem cyprus nemozem, ale po pravde ani nechcem, aj tak by som mala nervy ze co maly sam bezo mna atd.

a ja mam presne plany, bud.rok vysoka, potom prestahovanie na sr potom kupit krasny domcek so zahradou, ucit deti anglinu, a uzivat si zivota, co viac treba? 😀

rimmel
9. pro 2009

ale zase ja som taky optimista, ja ked sa daco zle stane, robim sa ze som slepa 😎

kubaka
9. pro 2009

he he - já neměla ani peníze ani lidi - začala jsem sama a co jsem vydělala, vracelá zpět do materiálu, takže po kouskách točila dokola.
teď mám čtyři švadleny a budu muset asi rozšířit, pač na jaře nestíháme 😝 Teď je mrtvo. 😝 .
Až malý půjde v březnu do školky, budu to už dělat na plný úvazek, takže zase vymýšlet tak, aby mě to uživilo celý rok. Není to teda legrace - jen ta inzerce, propagace,, materiál...

soanpe
9. pro 2009

rimmel
ty si fakt z jiný planety 😅 taková naivita z tebe tryská do dálky,že to není ani možný 😀
dělat se, že jsi slepá, není zrovna moc zodpovědné. nechci tě vidět, až dostaneš kopanec od života 😅

kubaka
9. pro 2009

rimmel - to není optimismus, to je pštrosí choroba. 😅

rimmel
9. pro 2009

soanpe prepac ale nic o mojom zivote nevies takze nevies posudit...doteraz sa mi vsetko co som kedy chcela splnilo..a to vdaka mojej naivite ako to ty nazyvas 😝

rimmel
9. pro 2009

kubaka 😀 😀

rimmel
9. pro 2009

inak soapne neda mi neopytat sa ale preco na moje prispevky vzdy takto negativne reagujes? dik