• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Víte, co si počnete se životem po matěřský?

3. března 2010 
autor
brumdi no nebo si věříme, žev šechno poondíme :sunglasses: :grinning:
1. bře 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
essi - jo tak se to dá taky nazvat - jinak já si zas poslechla spoustu zamítavejch odpovědí ohledně práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :rolling_eyes:

nejhorší je, že se ani neobtěžujou ti dát vědět a až když tam volám, tak z paní vypadne, no víte ale ona už jedna slečna nastoupila - no v tu chvíli bych vraždila :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
brumdi taky jsem zvědavá, co bude po md....udělala jsem si při dětech Bc., ale pochybuju, že mě to zachrání :slight_smile:
1. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
essi - no já si taky udělala Bc. při rodičovský, ale jak zjištuju je mi to na 2 věci, spíš naopak, občas slyšim, že co by mě brali když jim stejně uteču :sweat_smile: atpod....... no holt sem si vybrala špatnej obor, ach ju
1. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
brumdi no o oboru ani nemluvím, zootěchníka :grinning: asi se budu vracet do Teska, dělala jsem tam před MD na reklamacích, ale to už fakt nechci :slight_smile:
1. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
rimmel - taky se setkavam s podobnejma reakcema, lidi nerozlisujou naivitu (neinformovanost) a optimismus (navzdory vsem zkusenostem) a odhodlani/odvahu a velky sebevedomi/namyslenost. :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky vubec nevim, co bude, ale nechci si pripoustet zadny obavy, clovek musi verit svejm schopnostem a doufat, ze vsecko bude krasny a super :grinning:
1. bře 2010 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,eveluska maš pravdu.Ked som si položila tuto otázku,že čo so životom,neprišla som na nič.Ani sa nad tým nebudem zamýšľať.Dostala som veľký dar-život,čo si s ním počať?no snád ho prežiť čo najužitočnejšie a najkrajšie.Teraz fakt žijem len pre svojích drobcov,ked sa im darí v škole,viem,že je to aj moja zásluha,že sa im dostatočne venujem.Až odrastú,snád dáka práca sa naskytne,snáď v nej budem pre niekoho osožná,niekto to ocení.Otázku života asi netreba zvlášť riešiť,treba si ho užiť čo najlepšie a ak obohatíme aj niekoho iného život,tak to bude úspech.Ved nemusíme všetci vynájsť liek proti smrteľnej chorobe,aby sme ostali v povedomí ľudí.
Tak veľa dobrých rozhodnutí vám želám :wink:
1. bře 2010 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
macko hezký úvahy :slight_smile: když mě děsí představa, že to moje žití by mělo být úplně obyčejný!!!
2. bře 2010 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
essi - to ze nevymyslis lek na smrtelnou nemoc jeste neznamena, ze budes mit obycejnej zivot :slight_smile: mne treba bude stacit, kdyz vychovame s muzem zdravy deti, budou z nich sikovny slusny lidi, kdyz se budem mit s muzem porad radi, budu moct delat neco, co me bude bavit a naplnovat, budem moct i trochu cestovat a tak... :slight_smile:
2. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
presne tak,človek nemusí vykonať veľké veci,aby prežil veľký život.Pod pojmom "veľký"si predstavujeme každý niečo iné.A dokonalosť sa predsa skladá z maličkosti. :wink:
2. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
baby poradim vám (teda iba tym ktoré o to stoja) zožente si DVD Rhonda Byrne - The Secret Ja som po pozrení tohto dokumentu (alebo je to aj v knižnej podobe) ihned pochopila co je mojou prioritou, čo chcem a co dokážem.... fakt super vec...
2. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
essi - tak v tescu sem dělala do prosince, s tou firmou a hlavně s p.ředitelkou nechci mít už nic společnýho, děkuji ani omylem - to bylo nejhorší zaměstnání co jsem kdy zažila a že sem jich zažila spoustu, zlatá fabrika proti tomu :slight_smile:

macko - hezký úvahy - mě dneska dostal manža jednou větou, řiká mi ty ten potenciál máš, ale nevyužíváš ho :sweat_smile: je ti 30 a nemáš nic :unamused: - no a co já s tim :grinning: - holt musím přijít na to, jak ten potenciál využít :grinning:
2. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
brumdi faaaakt? a kde jsi dělala?já v Praze v OD Národní :slight_smile:
3. bře 2010 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek