Víte, co si počnete se životem po matěřský?

esssi
9. pro 2009

Pořád si připadám jako nerozhodná školačka, nevím, totiž, co chci 😀 řeči typu až budu velká, tak budu už jsem opustila, já totiž nevím! Po MD budu pro zaměstnavatele nejspíš prašivá s tolika dětma, krásná taky nejsem, tak nevím, co si počnu s těma létama, co mi zbývaj do důchodu 😀 máte jasno?

esssi
autor
1. bře 2010

brumdi no nebo si věříme, žev šechno poondíme 😎 😀

brumdinka
1. bře 2010

essi - jo tak se to dá taky nazvat - jinak já si zas poslechla spoustu zamítavejch odpovědí ohledně práce 😝 😅 🙄

nejhorší je, že se ani neobtěžujou ti dát vědět a až když tam volám, tak z paní vypadne, no víte ale ona už jedna slečna nastoupila - no v tu chvíli bych vraždila 😠 😀 😀 😀

esssi
autor
1. bře 2010

brumdi taky jsem zvědavá, co bude po md....udělala jsem si při dětech Bc., ale pochybuju, že mě to zachrání 🙂

brumdinka
1. bře 2010

essi - no já si taky udělala Bc. při rodičovský, ale jak zjištuju je mi to na 2 věci, spíš naopak, občas slyšim, že co by mě brali když jim stejně uteču 😅 atpod....... no holt sem si vybrala špatnej obor, ach ju

esssi
autor
1. bře 2010

brumdi no o oboru ani nemluvím, zootěchníka 😀 asi se budu vracet do Teska, dělala jsem tam před MD na reklamacích, ale to už fakt nechci 🙂

eveluska
1. bře 2010

rimmel - taky se setkavam s podobnejma reakcema, lidi nerozlisujou naivitu (neinformovanost) a optimismus (navzdory vsem zkusenostem) a odhodlani/odvahu a velky sebevedomi/namyslenost. 😝 taky vubec nevim, co bude, ale nechci si pripoustet zadny obavy, clovek musi verit svejm schopnostem a doufat, ze vsecko bude krasny a super 😀

macka01
1. bře 2010

ahojte,eveluska maš pravdu.Ked som si položila tuto otázku,že čo so životom,neprišla som na nič.Ani sa nad tým nebudem zamýšľať.Dostala som veľký dar-život,čo si s ním počať?no snád ho prežiť čo najužitočnejšie a najkrajšie.Teraz fakt žijem len pre svojích drobcov,ked sa im darí v škole,viem,že je to aj moja zásluha,že sa im dostatočne venujem.Až odrastú,snád dáka práca sa naskytne,snáď v nej budem pre niekoho osožná,niekto to ocení.Otázku života asi netreba zvlášť riešiť,treba si ho užiť čo najlepšie a ak obohatíme aj niekoho iného život,tak to bude úspech.Ved nemusíme všetci vynájsť liek proti smrteľnej chorobe,aby sme ostali v povedomí ľudí.
Tak veľa dobrých rozhodnutí vám želám 😉

esssi
autor
2. bře 2010

macko hezký úvahy 🙂 když mě děsí představa, že to moje žití by mělo být úplně obyčejný!!!

eveluska
2. bře 2010

essi - to ze nevymyslis lek na smrtelnou nemoc jeste neznamena, ze budes mit obycejnej zivot 🙂 mne treba bude stacit, kdyz vychovame s muzem zdravy deti, budou z nich sikovny slusny lidi, kdyz se budem mit s muzem porad radi, budu moct delat neco, co me bude bavit a naplnovat, budem moct i trochu cestovat a tak... 🙂

macka01
2. bře 2010

presne tak,človek nemusí vykonať veľké veci,aby prežil veľký život.Pod pojmom "veľký"si predstavujeme každý niečo iné.A dokonalosť sa predsa skladá z maličkosti. 😉

lenka3007
2. bře 2010

baby poradim vám (teda iba tym ktoré o to stoja) zožente si DVD Rhonda Byrne - The Secret Ja som po pozrení tohto dokumentu (alebo je to aj v knižnej podobe) ihned pochopila co je mojou prioritou, čo chcem a co dokážem.... fakt super vec...

brumdinka
2. bře 2010

essi - tak v tescu sem dělala do prosince, s tou firmou a hlavně s p.ředitelkou nechci mít už nic společnýho, děkuji ani omylem - to bylo nejhorší zaměstnání co jsem kdy zažila a že sem jich zažila spoustu, zlatá fabrika proti tomu 🙂

macko - hezký úvahy - mě dneska dostal manža jednou větou, řiká mi ty ten potenciál máš, ale nevyužíváš ho 😅 je ti 30 a nemáš nic 😒 - no a co já s tim 😀 - holt musím přijít na to, jak ten potenciál využít 😀

esssi
autor
3. bře 2010

brumdi faaaakt? a kde jsi dělala?já v Praze v OD Národní 🙂