Vliv narození v letním období na nemoci a naopak

jakoubka
27. pro 2010

Možná se ted bude zdát ...že je to téma padlé na hlavu 😀 (i mně se zdá) 😀 ,ale...
Malý je ted pořád na hromadě..vleklá rýma ,kašel ,teploty .(Je to srpnové dítě)
Zdá se mi,že letní děti jsou více nemocné v zimě než děti narozené v zimě ...popřípadě na podzim 😅

beata.n
27. pro 2010

no mě se nezdá 😅 malej je červencovej,ale že by byl nějak extra marodnej se mi nezdá 😅 to je spíš o imunitě každého jedince tež měsícem narození

jakoubka
autor
27. pro 2010

@beata.n -no,já už za tím hledám kde co ☹ Je ,fakt,že minulý rok nebyl tak nachlazený ,tak jako ted.Samozřejmě,že to přičítám i imunitě a školce.

beata.n
27. pro 2010

no to spíš pokud už i chodí do školky,tak to bude tím,on je to fakt nápor a tělo si musí zvyknout,dávala bych mu hodně ovoce,zeleniny a bude zase dobře si myslím.tímhle si podle mě musí projít každý dítko který nastoupí do školky-takže se na to taky už moc "těším" 😀

jakoubka
autor
27. pro 2010

@beata.n -no,to se těš 😀 (samozřejmě ,bych Vám přála ,co nejméně nemocí) 😉
Dr ,nám ted na imunitu dala Baktevir od Diochi(ale neúčinkuje hned,myslím,že až po delším užíváním..tak jsem zvědavá)
Ovoce se snažím malýmu dávat,ale moc tomu nedá 😒 Tak to střídám s vitamínem C v tabletkách

beata.n
27. pro 2010

@jakoubka no já se spíš bojím aby to neodnášelo i mimi,ale uvidíme jak to bude,třeba nás do školky vůbec nevemou 😖 no malej naštěstí jí všechno,takže v tom problém nemáme,ale jeden čas sem mu taky dávala vitamínky 🤐 ale už není potřeba

jakoubka
autor
27. pro 2010

@beata.n -jj,jak říkáš .Kamarádka má malého ve školce a doma ještě 10m chlapečka.A dr ji doporučila,at toho staršího nechá ze školky aspon do března doma 😕 ,malinký to pak schytává nejvíc 😒 ☹
Já moc nevěřím Marťánkům a podobným vitamínům.....ale to samotný céčko se mi nezdá být nejhorší 🙂

beata.n
27. pro 2010

@jakoubka když to mi přijde jako prašť a uhoď ☹ malej děti potřebuje a vzít ho n pár měsíců domů a pak ho dát zpět moc věci neřeší,může být celou dobudoma zdraví a pak bude zas nemocný,to není řešení.zase si říkám že když třeba budu kojit že to bude dobrý-malej taky nemarodil když byl kojený,ale zahrávat si třeba s neštovice a novorozencem se mi nechce 😔 no nějak to pak budu muset pořešit no.