• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
dneska vas nejak zanedbavam... musim pracovat... vecer jedu do brna a uz se moooc tesim, uvidim holky ze skoly a bude to fajn :slight_smile:

tery vy mate teda starosti, tak snad bude dcera vporadku a nebude to nic vazneho... a ostatni se z toho dostanou, no, treba otehotnis prave z toho stresu :wink: blizici se jaro je nase zachrana :slight_smile:
26. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ter jj když se se.. tak pořádně a ze všech stran. Ach jo, no ale co naděláme. Držím palce aby Tonička byla vpořádku a už se to neopakovalo.
26. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už sem doma, táta mě i odvezl, a polichotil mi že vypadám děsně a mám fialovou pusu :sweat_smile:
26. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky preju vam krasny vikend, ja se ted pujdu toulat po kramech a v pul osme pojedu do Brna, zitra si jdem sednous s holkama :slight_smile:
26. únor 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, tak co bude tady někdo dneska? :wink: já hlásím že jsem si odpočala a špinění už není a bříško bolí méně :wink:
27. únor 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvejs - kdo zná Ofi - má Jiříčka :wink: .
27. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne ranko holky. ja som rano vstala upratala skocila na injekciu a teraz este mi zostava upratat kupelna. dnes je usper den :wink:
27. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
eust...a hormony si ještě pícháš?
27. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes posledny den. zajtra vecer uz pichneme pregnyl. teda ja nepicham, chodim na pohotovost.
27. únor 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v pondělí to máte v kolik hodin?
27. únor 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pondelok 13:00. uz sa neviem dockat, verim ze sa zadari ;), a budeme do vianoc styria :wink:
27. únor 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc bych ti to přála :slight_smile: a budou ti ještě měřit folíky nebo rovnou IUI?
27. únor 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem, ale ked som sa pytala potom sestricky tak vrvaela ze bude rovno IUI. uvidime.
ty si v praci?
konecne mam upratane. manza je v praci. takze s varenim este pockam. sa mi uz davno nestalo, ze tak skoro mam upratane :wink:. teda dnes neperiem, lebo dostaneme navstevu, tak aby mala kde prespat :wink:. takze prat sa bude az zajtra.
27. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo v práci, měla jsem ted dva víkendy po sobě volno takže ted už se tomu nevyhnu

no tak hlavně aby folíky narostli ještě :wink:
27. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ned oni ked neprasknu pri tom IUI, tak prasknu neskor, spermijky v tele vydrzia 2 dni, poistime to i doma tulenickom :wink:. ono to vyjde :wink:
27. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono jde spíš o to že se může stát že prostě už nedorostou vůbec, bohužel se mi to taky stalo, ale snad to nebude tvůj případ :slight_smile:
27. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali dnes nestras. oni dorastu. zatial stale dorastli, usposnost pri IUI je iba 15% ale my zdvihneme tatistiky :wink: :wink: :wink:
27. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestraším, jen upozorňuju na realitu
27. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako je mi jasne co je uspesnost 15 ked vsetko pojde dobre. takze verim ze budeme v tej petnastke :wink:. dnes je krasny slnecny den, takze to je priprava telicka na jar :wink:.
27. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady jde podle mě hlavně o ty tvoje vajucha, pokud máte dobrý spermio tak i kdyby praskli později tak se povede :slight_smile:
27. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak :wink: :wink: :wink:.
dostala som prave fotacik, idem sa s nim trochu pohrat von a skusit nieco pofotit. nech ti praca rychlo ubehne.
27. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky jak se máte??copak noveho? :wink:
27. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj asus :slight_smile:
27. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali ahojik tak copak tady noveho???
27. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ani nic moc, cell odjela na dovolenou, eustoma si píchá hormony a zítra pregnyl a v pondělí IUI, dark čeká jestli dorazí ms a val asi taky, jinak nevím nic extra zajímavého se neděje
27. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju taak se tady udalo dost ja nijak nestiham ani mrkat furt v praci :unamused: a co ty jak se máš??
27. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám pracovní víkend, ve čtvrtek jsem jela na mobilizaci tak mi bylo včera pěkně blbě ale dneska už dobrý, akorát bych tady furt něco jedla, no děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: lidi celkem chodí tak to utíká, jo a mamka je na tom už mnohem líp tak jsem ráda, a ještě jsem se rozhodla že nechám nakrejt kočku až se vrátíme z islandu :wink: našla sem ženicha :wink: :grinning: :sunglasses:
27. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali teda ty si čislo :grinning: ženicha jo???a horu peněz taky?? :grinning: no jo vlastně ty taky odjedeš na dovču se máte :sweat_smile: juuu taky bych jela :dizzy_face: kdy jedete??
27. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já zase 3. DC a zkouším pít ten kontryhel :wink: mějte se
27. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
16.4. no ještě je času dost, ale musim se přiznat že už tak jako nakupuju na ten island :slight_smile: no lepši postupně než pak vše najednou ne?
a horu peněz nepotřebuju, hlavně aby si to užila a bylo vše ok a kotata zdravá a Julie taky, si jí budu hejčkat jestli bude březí, a pak bych měla doma malinký modrý kuličky chlupatý :slight_smile: :dizzy_face:
27. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek