Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
26. únor 2010

dneska vas nejak zanedbavam... musim pracovat... vecer jedu do brna a uz se moooc tesim, uvidim holky ze skoly a bude to fajn 🙂

tery vy mate teda starosti, tak snad bude dcera vporadku a nebude to nic vazneho... a ostatni se z toho dostanou, no, treba otehotnis prave z toho stresu 😉 blizici se jaro je nase zachrana 🙂

val123
autor
26. únor 2010

ter jj když se se.. tak pořádně a ze všech stran. Ach jo, no ale co naděláme. Držím palce aby Tonička byla vpořádku a už se to neopakovalo.

alienka24
26. únor 2010

tak už sem doma, táta mě i odvezl, a polichotil mi že vypadám děsně a mám fialovou pusu 😅

darkwitch
26. únor 2010

ahoj holky preju vam krasny vikend, ja se ted pujdu toulat po kramech a v pul osme pojedu do Brna, zitra si jdem sednous s holkama 🙂

alienka24
27. únor 2010

dobré ránko holky, tak co bude tady někdo dneska? 😉 já hlásím že jsem si odpočala a špinění už není a bříško bolí méně 😉

ajkaaa
27. únor 2010

čauvejs - kdo zná Ofi - má Jiříčka 😉 .

eustoma
27. únor 2010

krasne ranko holky. ja som rano vstala upratala skocila na injekciu a teraz este mi zostava upratat kupelna. dnes je usper den 😉

alienka24
27. únor 2010

eust...a hormony si ještě pícháš?

eustoma
27. únor 2010

dnes posledny den. zajtra vecer uz pichneme pregnyl. teda ja nepicham, chodim na pohotovost.

alienka24
27. únor 2010

a v pondělí to máte v kolik hodin?

eustoma
27. únor 2010

v pondelok 13:00. uz sa neviem dockat, verim ze sa zadari ;), a budeme do vianoc styria 😉

alienka24
27. únor 2010

moc bych ti to přála 🙂 a budou ti ještě měřit folíky nebo rovnou IUI?

eustoma
27. únor 2010

neviem, ale ked som sa pytala potom sestricky tak vrvaela ze bude rovno IUI. uvidime.
ty si v praci?
konecne mam upratane. manza je v praci. takze s varenim este pockam. sa mi uz davno nestalo, ze tak skoro mam upratane 😉. teda dnes neperiem, lebo dostaneme navstevu, tak aby mala kde prespat 😉. takze prat sa bude az zajtra.

alienka24
27. únor 2010

jojo v práci, měla jsem ted dva víkendy po sobě volno takže ted už se tomu nevyhnu

no tak hlavně aby folíky narostli ještě 😉

eustoma
27. únor 2010

ned oni ked neprasknu pri tom IUI, tak prasknu neskor, spermijky v tele vydrzia 2 dni, poistime to i doma tulenickom 😉. ono to vyjde 😉

alienka24
27. únor 2010

no ono jde spíš o to že se může stát že prostě už nedorostou vůbec, bohužel se mi to taky stalo, ale snad to nebude tvůj případ 🙂

eustoma
27. únor 2010

ali dnes nestras. oni dorastu. zatial stale dorastli, usposnost pri IUI je iba 15% ale my zdvihneme tatistiky 😉 😉 😉

alienka24
27. únor 2010

nestraším, jen upozorňuju na realitu

eustoma
27. únor 2010

ako je mi jasne co je uspesnost 15 ked vsetko pojde dobre. takze verim ze budeme v tej petnastke 😉. dnes je krasny slnecny den, takze to je priprava telicka na jar 😉.

alienka24
27. únor 2010

no tady jde podle mě hlavně o ty tvoje vajucha, pokud máte dobrý spermio tak i kdyby praskli později tak se povede 🙂

eustoma
27. únor 2010

tak tak 😉 😉 😉.
dostala som prave fotacik, idem sa s nim trochu pohrat von a skusit nieco pofotit. nech ti praca rychlo ubehne.

asus
27. únor 2010

ahojik holky jak se máte??copak noveho? 😉

alienka24
27. únor 2010

ahoj asus 🙂

asus
27. únor 2010

ali ahojik tak copak tady noveho???

alienka24
27. únor 2010

no ani nic moc, cell odjela na dovolenou, eustoma si píchá hormony a zítra pregnyl a v pondělí IUI, dark čeká jestli dorazí ms a val asi taky, jinak nevím nic extra zajímavého se neděje

asus
27. únor 2010

ju taak se tady udalo dost ja nijak nestiham ani mrkat furt v praci 😒 a co ty jak se máš??

alienka24
27. únor 2010

já mám pracovní víkend, ve čtvrtek jsem jela na mobilizaci tak mi bylo včera pěkně blbě ale dneska už dobrý, akorát bych tady furt něco jedla, no děs 😝 lidi celkem chodí tak to utíká, jo a mamka je na tom už mnohem líp tak jsem ráda, a ještě jsem se rozhodla že nechám nakrejt kočku až se vrátíme z islandu 😉 našla sem ženicha 😉 😀 😎

asus
27. únor 2010

ali teda ty si čislo 😀 ženicha jo???a horu peněz taky?? 😀 no jo vlastně ty taky odjedeš na dovču se máte 😅 juuu taky bych jela 😵 kdy jedete??

mirenkam
27. únor 2010

ahoj holky, tak já zase 3. DC a zkouším pít ten kontryhel 😉 mějte se

alienka24
27. únor 2010

16.4. no ještě je času dost, ale musim se přiznat že už tak jako nakupuju na ten island 🙂 no lepši postupně než pak vše najednou ne?
a horu peněz nepotřebuju, hlavně aby si to užila a bylo vše ok a kotata zdravá a Julie taky, si jí budu hejčkat jestli bude březí, a pak bych měla doma malinký modrý kuličky chlupatý 🙂 😵