• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
no to teda, už by to chtělo nějakou dvojčáru
1. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: opar je blba vecicka, ja na nich som trpievala casto, uz tak rok som nemala opar. ale pretym kazdu chvilu. nech ti to rychlo zmizne.

val: to verim, ja si hovirm ze take spravy, ze niekto ma // uz ma nezlomia, ale stale ma to zlomi a dost.
lich to je pravda, vzdyt naposledy nasla dve adisek a ta uz je urcite za pulkou tehu...
právě :unamused:
1. bře 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
IUI to je vstrieknutie spermii do delohy pred ovulaciou. je to ambulantne, cele to trva tak 15 minut, mozno aj menej.
1. bře 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a som za ze to chce tehulku.
eus me se prave zacal delat v sobotu tak jsem ho hned naptlala vectavirem a ani se neudelal a v nedeli se mi udelal na druhe strane a mnohem rychleji, asi abych ho nemohla zastavit mastickou
tak moc moc držím pěsti, ať rychle a přesně najdou cíl
jinak musím říct eust, že jsi mě úplně nakazila s těma dvojčatama, teď mám takový období, že bych se nejradši rozběhla k dr., ať mi napíše něco na ovulaci a ještě přitvrdí, aby dozrály dvě vejce :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dark nejhorší je, že já mám takové závěry cyklu už asi půl roku, a už se těším až mi někdo zase příští měsíc bude říkat, další, že je těhu
eus moc držím palce
1. bře 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: ja som casto pouzivala compeed - take naplasti (neviem ci som to dobre napisala naozv). ale zase mamine nezaberali vobec. takze je to asi dost individualne.
1. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a dostalo mě to i díky tomu, že včera teplota byla 37,1 kdy obvykle už dostávám MS a je kolem 36,7. NO ale asi mě chtělo tělo za něco ztrestat, protože dnes po té novině klesla
1. bře 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
litch: dvojcatka su super :wink: som sa cez vikend rozpravala s maminiou dvojciat a vravela zeby ich za nic na svete nevimenila za jedno, ze je skvela, ako sa teraz spolu hraju, ze aj 2 hodky o nich nevie a to su malinke, maju rok a pol. a vravela ze dvojicky nesu nakladnejsie ako jedno deco. ze jej to pride velmi podobne. takze hura do dvojiciek :wink: :wink: :wink:
1. bře 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
val: to tak nesmies brat. telo len zazmetkovalo. kocko neboj si este chvilocku pockas a potom bude vysnivane babo. neboj stastena si musi na nas sadat :wink:, len sada postupne.
1. bře 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
eus ja je prestala pouzivat potom co jsem to mela stejne jako ted, jeden opar se sice vylecil rychleji, ale hned se mi udelal dalsi a vubec jsem se jich pak nemohla zbavit, ale ted si je taky koupim, protoze jestli ten opar nebude rychle mizet tak ho prelepim a pujdu se juknout na mrne...
lich ja si taky zacinam myslet na dvojcatka, protoze neverim tomu, ze by se mi povedlo otehotnet dvakrat...
1. bře 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
val to znam tohle si taky vzdycky rikam, co jen jsem udelala tak spatneho, ze si zaslouzim takovy trest...
1. bře 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eus no já už tomu definitivně hold nevěřím. Všichni kolem těhulkují a my nic, prostě na nic.
1. bře 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:frowning2: :frowning2: :frowning2: no nevadí, však svět se nezblázní
1. bře 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem rikala kamaradce takova nespravedlonost sestra otehotnela do mesice, nebylo ji blbe a rodila asi dve hodiny a kamardka mi na to povida, no jo u vas si to stesti vybrala sestra, tobe bude trvat dlouho nez otehotnis, blbe ti bude cele tehu a jeste budes rodit dva dny...
1. bře 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
val svet ne, ale my brzo jo...
1. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocko neboj, ono sa to fakt poadari. ne tento tyzden, ale zachvilku. ono holky v okoli teba tehulkovali aj skor, ale teraz to viecej pozorujes, viacej si to vsimas. kocko neboj. a nemusis tomu verit, ono to fakt pride. a budes milo prekvapena.
1. bře 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dark asi tak nějak. Furt si hledám důvody jak na to nemyslet, plánuji jak se příští zimu naučím lyžovat a konečně někam vyrázíme na hory a stejně to nepomáhá.
1. bře 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
val taky siporad vymyslim nake cinnosti a plany, za chvili se s manzou uz ani neuvidime, protoze si porad hledam nake rozptyleni...
1. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přesně tak dark, já chodím denně domů kolem osmé někdy trošku déle, pak se pustím do vaření a úklidu a pak rychle spát a stejně mi to v hlavě vrtá a manža nadává, že nejsme vůbec spolu
1. bře 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdyz uz jsem doma tak si ctu, zit cizi zivoty je snazsi, ale vybiramsi knizky kde se netehotni...
1. bře 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: dark já myslím, že asi už začínáme bláznit
1. bře 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
val asi jo, jen by to chtelo jeste trochu vic, chtelo by to to blaznovstvi pri kterem clovek uz nic neciti a nic ho nezajima...
1. bře 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dark a nebo spíš by to chtělo pozitivní těhu testík.Ale neboj, však ono už se to teď 19.3. u vás začne hýbat
1. bře 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
val to by chtelo, myslim ten testik, snad se to zacne hybat, ja uz jsem i pro ivf a to jsem si rikala, ze do toho se mi nechce, uz se mi chce...
1. bře 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dark mě taky a šla bych hned,včera jsme to zrovna s manžou probírali, ale zkusíme ještě počkat jestli se teď zlepší spermijky a kdyžtak prvně zkusit to IUI, je to menší zlo pro tělo.
1. bře 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
val ja uvidim co mi rekne mudra a jak dopadnou vysledky...
1. bře 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek