• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
autor
ali jej já bych si ji taky dala mňam
2. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem doma auž intenzivně vařím 20minut ale já kráááááva si nevzala to droždí, no je tohle normální?
2. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mna nejak boli v podbrusku. take tlaky. neviem ci ovulka nebola az teraz. no pre isotutu to z prace skoro zabalim aby sme na to mohli skocit :wink:
2. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eus to může být tím IUI ta kamarádka po tom měla prý divné bolesti v podbříšku skoro týden. No ale za pojišťovací tuleníčko nic nedáš.
2. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, však oni si tam počkají :wink:
2. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eus a hlavně neměř teplotu, protože ona ji měřila, obrečela to a 15. DC vykoukla slabá druhá čárka
autor
ali, tak ho koupíš zítra :wink:
autor
holky už jsem vymyslela jak na mrchu, když do zítra nepříjde a náhodou teplota stoupne, tak pozítří testnu. Tak a ted se zděsila a večer nejpozději zítr ráno příjde, protože testíky jsou pro ni jak tlačítko "Start"
2. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no anebo počůrej papírek už odpoledne a máš jí do večera doma :wink:
2. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teplotu merat nebudem, to by som sa fakt stresovala. jak sa poznam. ono nejake foliky tam boli, pregnyl funguje skoro na 100% tak predpokladam ze foliky prasky no a ucebnicove spermiky, urcite veiadeli co maju robit :wink: :wink: :wink:. takze ja pocitam s tym ze 15.3. zahlasim ///. ne len // ale /// - dvojcatka :wink: :wink: :wink:. mena uz su vybrate, kociarik tiez :wink:. fotacik zabezpeceny na fotenie od mala. takze to uz musi vyjst :wink:.

som sice nedockava, ale zatial prijemne naladena :wink:
2. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ali to by byly zbytečně vyhozené penízky a není čas ho zajít koupit, po práci jedu na lymfu zase :slight_smile: A krom toho mě to neláká ho koupit, tak jsem ráda.
2. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
val: na tvoju mrchu funguje strasenie? na moju nefungovalo nic. a to kludne si cyklus natiahla o 14 dni. ale ako pise ali, pocuraj uz teraz a mas mrchu doma, teda ked to na nu zafunguje.
2. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to mě jen tak napadlo, protože vždy když jsem ještě mívala testovací mánie, tak jsem to hned druhý den a nebo večer dostala.
2. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eus na ni nemuselo nic fungovat, vždyť víš, že já vždy od doby, co jsem si ji loni v květnu srovnala, tak ji dostala po 28 dnech. Prostě 28 DC - sobota (poslední tuleníčko) a v neděli ráno přišla jak hodinky. A teď prd. Sem jí vyhlížela a nic.
2. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
val to uz si dnes 31 DC, to uz mozes testnut. to je uz po termine.
to bude super, ked nam prelomis tehulkovanie :wink:
2. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eus neprolomím, protože teplota šla dolů ne 37,1, včera 36,7 a dnes 36,6
2. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Val, tak ať ta mrcha už nedorazí - a ty jsi ta první průkopnice na // :wink:
2. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky mirkf, jej já bych se toho průkopnictví ujala velmi ráda a začala věřit na zázraky, ale teplota tomu neodpovídá, tak nedočkavě vyhlížím kdy ta mrch ošklivá příjde, protože jak se takhle zpozdí a třeba příští měsíc taky, tak mi vleze do letní dovči :angry:
2. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
val samozrejme jsem na lekarnu nestihla a doma jsem si ho zapomnela vzit, tak si to musim koupit dneska... kdyz ja drozdi nerada...
val bylo by to fajn kdyby si byla tehu :slight_smile:
2. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mirkf ale vy teď máte to nejlepší obdobíčko, viď? A co Zuzanka, jak si zvykla na školku?
Dark to ne, my si jen prohodili tentokrát cykly :grinning:
2. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já šla bleskově s donem a mám teda neuvěřitelný bolení jakože v pravým třísle a vystřeluje mi to k vaječníkům, to se mnou málem seklo tak jsme šli dom :frowning2: :frowning2: :unamused: já se picnu
2. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ali a nemůže to být ještě následek té mobilizace?
2. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle ne, ostrá pichlavá bolest, po mobilizaci mě bolí celkově podbřišek a ne jen v jednom místě, já se jen ted krapet bojím aby to nedej bože bylo mimoděložní těhotenství :frowning2: :frowning2:
2. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim se přesunout do práce, tak se za půl hodky ozvu, doufám že už to bude dobrý
2. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tulíme se, ale zatím nemám ovulaci - dělám si každý den test (koupila jsem výhodně 10 testů za 150,- Kč) a zatím nic, takže ještě ani neberu Duphaston. Počkám ještě do soboty a pak začnu brát. Ale mám pocit, že vůbec neovuluju, takže se zase až dorazí mrcha znovu objednám na gyndu.
Zuznka zvládá školku v pohodě - tedy když chodí - zatím je to takové týden školka, týden doma s rýmou a kašlem
autor
ali neboj to bude dobrý, možná ses jen špatně pohla, nebo se Ti třeba nějak skřípl nějaký nervík, neboj a zažeň takové myšlenky
autor
mirk a dělali Ti ty krevní testy jestli ovuluješ? A nebo nemohla být ovu už třeba 12 DC nebo tak nějak?
2. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, na ovu zatím testy nedělala. A já mám delší cykly - ca 35 dní, takže takhle brzy ovulaci nemám. A já už testuju od 11DC a nic. :frowning2:
2. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Loučím se, odcházím z práce. Juknu sem zase večer z domova.
A budou doufat, že si Val dojde pro test a uvidím tu //
2. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mirkf to bych nesměla mrcha přijít min. do čtvrtka, no možá byc hvydržela i do pondělí. Asi by mě zlomila jedině stouplá teplota. Moc děkuji za povzbuzení. Neboj ovu příjde určitě, třeba je na ni ještě brzy. Držím palce.
2. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek