• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
ali a kolikátý jsi DC opravím to
3. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimmy...29Dc
3. bře 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dark no já se pokusím stát nohama a zemi a počítat s tím, že dřív jak za ty 3 měsíce, než se zregenerují pulečci to nebude. Na ale nevadí, rozhodla jse se vykašlat na všechno krom kontryhelu a trošku si začít užívat.
3. bře 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
val123:............1 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
darkwitch: .......3 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......7 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........7 DC.. uziva femibion 800 (12 DC ultrazvuk - případná stimulace a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF jednoho embrya ALE ONO TO VYJDE TAKŽE IVF NEBUDE TŘEBA )
mysycka:........9 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 11 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............12 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........14 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........16 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 17 DC....... stimulacia Fostimonom, 1.3. bolo IUI - overime 14.3. testikom.
mirkf:............. 18 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....18 DC/3DPO....... 11DC pregnyl, testujeme 11.3., potom clostyl a následně IVF jedno embryo
bonifac........... 20 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24..........29 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
cell:................36 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?
3. bře 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
val....myslím že dobré rozhodnutí :wink: :wink:
3. bře 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val123:............1 DC......kortyhel
darkwitch: .......3 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......7 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........7 DC.. uziva femibion 800 (12 DC ultrazvuk - případná stimulace a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF jednoho embrya ALE ONO TO VYJDE TAKŽE IVF NEBUDE TŘEBA )
mysycka:........9 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 11 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............12 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........14 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........16 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 17 DC....... stimulacia Fostimonom, 1.3. bolo IUI - overime 14.3. testikom.
mirkf:............. 18 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....18 DC/3DPO....... 11DC pregnyl, testujeme 11.3., potom clostyl a následně IVF jedno embryo
bonifac........... 20 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24..........29 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
cell:................36 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?
tak snad už máje přehled aktuální :slight_smile:

holky začínám mít trošku depku... četla jsem si o úspěšnosti IUI a nějak mě to % neohromilo... musím ale doufat že se zařadim k těm 12% šťastných......
eimmy...na depku máš ještě čas, ted musíš věřit že to klapne
3. bře 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ali já vím... ale říkám si že když už jsem měla takové smůly tak by byl zázrak když by se to povedlo...

ale pryč s takovýma myšlenkama :slight_smile: POVEDE SE TO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3. bře 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no eimmy nevim jestli bych to tvoje snažení označila za smolné, ono by stačilo kdyby ti dr. dělat utz a nenasazoval utroš v době kdy neměl
3. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ali nic jiného nám nezbývá a tak na to kašlu, aspoň se příští zimu konečně naučím lyžovat.
3. bře 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tom máš asi pravdu ... :unamused:
3. bře 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimmy...hlavně žádné z tvých výsledku nebyly nijak prokazatelně pro to že nejsi schopná počít uplně normálně sama, takže to chce čas a klid :wink: a ono se povede
3. bře 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
val....no vida, to je dobrej plán :wink:
3. bře 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a dnes volal můj strejda,že se vrací do Irska a zve nás tam na dovču, abychom mohli pozdravit staré známé,takže super plán a důvod proč nebýt smutná, že to nevyšlo :slight_smile:
3. bře 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali ahojky :slight_smile:
3. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jediné co bude těžké, zkousnout, až budu sledovat kolegyňku jak ji začne růst bříško,protože sedí přímo proti mě. Což růst už asi začne velice brzy.
3. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máme val podobný problém... akorát já jsem na tom lépe protože jí vidim 2x do měsíce....
3. bře 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
u me se bude situace zlepsovat, synovec bude rust a cim je to dite vetsi tim sem na tom lepe :slight_smile:
3. bře 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eimmy no to jsi na tom o hodně moc lépe, mě jedna kolegyně porodila v únoru, druhá bude rodit v květnu a teď třetí je zhruba tak 5-6 tt. No nevím jestli mi to třeba dělá někdo naschvál,ale prostě když jedna odejde,tak příjde druhá a pak třetí, jsem zvědavá, která další mě překvapí.
3. bře 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dark
jeee Irsko, no tak tam bych taky jela :wink:
3. bře 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
val ted uz ses na rade ty :slight_smile:
3. bře 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a mě se tady ještě nikdo nezeptal na můj stav, no to je bordel teda :grinning:
3. bře 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ali jj já my tam byli 3 roky a strejda 5, před 2 roky se vrátil a šel za svou přítelkyní na Slovensko,ovšem s prací je to tam na štíru, asi jako všude :frowning2: bohužel a v Irsku mu nabídli jeho práci zpět. Tak se těším, že se tam zase jukneme. Už koukám po letenkách. :grinning:
Dark juj seš hodná, děkuji, ale nemyslím si :confounded: Hold už tomu nevěřím a proto už nic nebudu zkoušet. Leda až v zimě to IVF
3. bře 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem u nás na firmě určitě na řadě protože jsme tam jediné dně holky :grinning: :grinning:
dvě holky...
autor
ali protože my víme, že zahlásíš v neděli //
3. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v neděli je snad 8.března?
3. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali no hlasila si, ze jsi 29DC a testovat budes az v pondeli :slight_smile: a uz je ti urcite dobre, protoze jinak bys byla u doktora a ne tady s nami :wink:
3. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne v pondělí :grinning: promiň tak v pondělí :grinning:
3. bře 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek