Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eimmy
3. bře 2010

ali a kolikátý jsi DC opravím to

alienka24
3. bře 2010

eimmy...29Dc

val123
autor
3. bře 2010

dark no já se pokusím stát nohama a zemi a počítat s tím, že dřív jak za ty 3 měsíce, než se zregenerují pulečci to nebude. Na ale nevadí, rozhodla jse se vykašlat na všechno krom kontryhelu a trošku si začít užívat.

eimmy
3. bře 2010

val123:............1 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
darkwitch: .......3 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......7 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........7 DC.. uziva femibion 800 (12 DC ultrazvuk - případná stimulace a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF jednoho embrya ALE ONO TO VYJDE TAKŽE IVF NEBUDE TŘEBA )
mysycka:........9 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 11 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............12 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........14 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........16 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 17 DC....... stimulacia Fostimonom, 1.3. bolo IUI - overime 14.3. testikom.
mirkf:............. 18 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....18 DC/3DPO....... 11DC pregnyl, testujeme 11.3., potom clostyl a následně IVF jedno embryo
bonifac........... 20 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24..........29 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
cell:................36 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

alienka24
3. bře 2010

val....myslím že dobré rozhodnutí 😉 😉

val123
autor
3. bře 2010

val123:............1 DC......kortyhel
darkwitch: .......3 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......7 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........7 DC.. uziva femibion 800 (12 DC ultrazvuk - případná stimulace a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF jednoho embrya ALE ONO TO VYJDE TAKŽE IVF NEBUDE TŘEBA )
mysycka:........9 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 11 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............12 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........14 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........16 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 17 DC....... stimulacia Fostimonom, 1.3. bolo IUI - overime 14.3. testikom.
mirkf:............. 18 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....18 DC/3DPO....... 11DC pregnyl, testujeme 11.3., potom clostyl a následně IVF jedno embryo
bonifac........... 20 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24..........29 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
cell:................36 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

eimmy
3. bře 2010

tak snad už máje přehled aktuální 🙂

holky začínám mít trošku depku... četla jsem si o úspěšnosti IUI a nějak mě to % neohromilo... musím ale doufat že se zařadim k těm 12% šťastných......

alienka24
3. bře 2010

eimmy...na depku máš ještě čas, ted musíš věřit že to klapne

eimmy
3. bře 2010

jj ali já vím... ale říkám si že když už jsem měla takové smůly tak by byl zázrak když by se to povedlo...

ale pryč s takovýma myšlenkama 🙂 POVEDE SE TO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alienka24
3. bře 2010

no eimmy nevim jestli bych to tvoje snažení označila za smolné, ono by stačilo kdyby ti dr. dělat utz a nenasazoval utroš v době kdy neměl

val123
autor
3. bře 2010

ali nic jiného nám nezbývá a tak na to kašlu, aspoň se příští zimu konečně naučím lyžovat.

eimmy
3. bře 2010

v tom máš asi pravdu ... 😒

alienka24
3. bře 2010

eimmy...hlavně žádné z tvých výsledku nebyly nijak prokazatelně pro to že nejsi schopná počít uplně normálně sama, takže to chce čas a klid 😉 a ono se povede

alienka24
3. bře 2010

val....no vida, to je dobrej plán 😉

val123
autor
3. bře 2010

jo a dnes volal můj strejda,že se vrací do Irska a zve nás tam na dovču, abychom mohli pozdravit staré známé,takže super plán a důvod proč nebýt smutná, že to nevyšlo 🙂

darkwitch
3. bře 2010

ali ahojky 🙂

val123
autor
3. bře 2010

jediné co bude těžké, zkousnout, až budu sledovat kolegyňku jak ji začne růst bříško,protože sedí přímo proti mě. Což růst už asi začne velice brzy.

eimmy
3. bře 2010

tak to máme val podobný problém... akorát já jsem na tom lépe protože jí vidim 2x do měsíce....

darkwitch
3. bře 2010

u me se bude situace zlepsovat, synovec bude rust a cim je to dite vetsi tim sem na tom lepe 🙂

val123
autor
3. bře 2010

eimmy no to jsi na tom o hodně moc lépe, mě jedna kolegyně porodila v únoru, druhá bude rodit v květnu a teď třetí je zhruba tak 5-6 tt. No nevím jestli mi to třeba dělá někdo naschvál,ale prostě když jedna odejde,tak příjde druhá a pak třetí, jsem zvědavá, která další mě překvapí.

alienka24
3. bře 2010

ahoj dark
jeee Irsko, no tak tam bych taky jela 😉

darkwitch
3. bře 2010

val ted uz ses na rade ty 🙂

alienka24
3. bře 2010

no a mě se tady ještě nikdo nezeptal na můj stav, no to je bordel teda 😀

val123
autor
3. bře 2010

ali jj já my tam byli 3 roky a strejda 5, před 2 roky se vrátil a šel za svou přítelkyní na Slovensko,ovšem s prací je to tam na štíru, asi jako všude ☹ bohužel a v Irsku mu nabídli jeho práci zpět. Tak se těším, že se tam zase jukneme. Už koukám po letenkách. 😀
Dark juj seš hodná, děkuji, ale nemyslím si 😖 Hold už tomu nevěřím a proto už nic nebudu zkoušet. Leda až v zimě to IVF

eimmy
3. bře 2010

no já jsem u nás na firmě určitě na řadě protože jsme tam jediné dně holky 😀 😀

eimmy
3. bře 2010

dvě holky...

val123
autor
3. bře 2010

ali protože my víme, že zahlásíš v neděli //

alienka24
3. bře 2010

a v neděli je snad 8.března?

darkwitch
3. bře 2010

ali no hlasila si, ze jsi 29DC a testovat budes az v pondeli 🙂 a uz je ti urcite dobre, protoze jinak bys byla u doktora a ne tady s nami 😉

val123
autor
3. bře 2010

Ne v pondělí 😀 promiň tak v pondělí 😀