Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
3. bře 2010

mne uz sa o nich aj sniva 😉

alienka24
3. bře 2010

no víš ono je i třeba si uvědomit že vícečetné těhotenství je spíš komplikace a je to mnohem větší riziko jak pro ženu tak pro děti, já vím že člověk by neměl myslet na nejhorší, ale je i tohle třeba brát v potaz, doufám že se nenaštveš

eustoma
3. bře 2010

nenastvem, zase na druhu stranu viacej radosti a potesenia 😉 😉 😉

alienka24
3. bře 2010

jak se to vezme....

eustoma
3. bře 2010

vzyd ma vsetko pre a proti. to je s kazdou situaciou, s kadou vecou a tak.
ja viem o moznych komplikaciach, aj napriek tomu chcem dvojicky 😉. myslim si ze mat dvojicky musi byt uzasne.

eustoma
3. bře 2010

nic kocky musim letie na poradu. majte sa krasne urcite sa este behom dna.
a pre kazdeho to co si praje. niekdo jedno a niekto dve mimca 😉. dolezite je nech sa nam to podari 😉

alienka24
3. bře 2010

já to beru, ale napsat sem ti to musela, já jen že mám okolo sebe až moc případů kdy to bohužel dobře nedopadlo anebo byly veliké komplikace 😒 takže si prostě myslím že čekat dvojčata je velká starost, ale pokud to tak příroda zařídí sama bez pomoci tak ví co dělá a vše je pak v pořádku a děti jsou pak o to větší radost v tom máš pravdu

alienka24
3. bře 2010

tak sem si uklohnila výýýbornou čínu tak se tady tím ted cpu 😉

darkwitch
3. bře 2010

tak se na vas jdu juknout 🙂
ali dobrou chut

tereza1980
3. bře 2010

val123:............1 DC......kortyhel
darkwitch: .......3 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......7 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........7 DC.. uziva femibion 800 (12 DC ultrazvuk - případná stimulace a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF jednoho embrya ALE ONO TO VYJDE TAKŽE IVF NEBUDE TŘEBA )
mysycka:........9 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 11 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............12 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........14 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........16 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 17 DC....... stimulacia Fostimonom, 1.3. bolo IUI - overime 14.3. testikom.
mirkf:............. 18 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....18 DC/5DPO....... 11DC pregnyl, testujeme 11.3., potom clostyl a následně IVF jedno embryo
bonifac........... 20 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24..........29 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
cell:................36 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

alienka24
3. bře 2010

copa si měla ty k obědu?
jo mám i zvýšenou normální teplotu 😒 anebo rozbitej teploměr 😀

darkwitch
3. bře 2010

ali mela jsem brambory s vajickem a fazolkama, strasne jsem se na to tesila a pak snedla vajicko a par brambor, protoze fazolky byly v koprove omacce a brambory smichane s petrzeli, takova smula jim snad vsechno krome kopru a petrzele...

alienka24
3. bře 2010

hmm tak koprajdu já teda ráda 🙂 se na ní taky chystám, no ale zejtra si udělám tu droždovou pomazánku, mnam 😉

darkwitch
3. bře 2010

tak na zitrek a na patek si vezmu dovolenou, zitra budu spat a v patek vezmu neter nekam na vylet 🙂

darkwitch
3. bře 2010

kde se dneska toulate?

asus
3. bře 2010

ahojik holky jak je?? 😉

eimmy
3. bře 2010

ahoj asus dobré co ty?

asus
3. bře 2010

ahojik eimmy taky dobrý máme mazlici obdobi tak se tulime ale nijak přestavam věřit že se zadaří ☹

darkwitch
3. bře 2010

as nehazej vranu do zita 🙂 teda ode me to sedi, kdyz mam ted zase fnukaci obdobi...

eimmy
3. bře 2010

holky koukám že máme všechny fnukací období a přestáváme věřit.... měly bychom s tím něco udělat....

asus
3. bře 2010

dark ahojik no ja pravě taky ☹

darkwitch
3. bře 2010

eimmy poridit si mimco 😉

asus
3. bře 2010

eimmy ale co?? 😖

alienka24
3. bře 2010

no nebudete věřit nebude mimčo, anebo naopak, vykašlete se na mimčo a ono si k vám cestu najde

asus
3. bře 2010

ali no taky si řikam řikat si nechci je fajn jenže v koutku duše stejně na to myslime 😒

eimmy
3. bře 2010

pojdme se holky domluvit a všechny se sejdeme... co vy na to...

darkwitch
3. bře 2010

ja jsem beznadejna ja proste CHCI a hotovo 😀

eimmy
3. bře 2010

ALE VŠECHNY NÉ JEN JÁ, DARK A EUST..... JAKO NAPOSLEDY....

asus
3. bře 2010

eimmy ja tento měsic mám po hehe rada bych se sešla ale mám celej měsic odpoledni a nestiham 😨

asus
3. bře 2010

dark ja taky chci a hotovo ale je mě to prd platny 😒