• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
ali ... ale mě už to čekání ubíjí.... počkám jak dopadne IUI a pak se uvidí..
4. bře 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimmy....njn snad to IVF zvažovat nebudeš muset :wink:

eust.....ahojík :slight_smile:
4. bře 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam hlad ako vlk. asi budu spagety, to je taka richlovka :wink:.

eimmy to je predcasne robit zavery. ja pocitam s tym ze IUI proe vyjde :wink: a keby sa nieco zvrtlo, tak budem potom uvazovat o moznostiach. ale teraz to proste vyjde :wink: :wink: :wink:
4. bře 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
eust: no uvažuji o tom... přeci jen u 2 je větší šance že se to povede... ale uvidíme... musím se poradit.. ale třeba nebude potřeba a vyjde nám první IUI !!!!!!! :slight_smile: :slight_smile:

jo a to bolení jooooo tak to se tam určitě přetlačují dvojčátka které bude na pravo a které na levo :wink: :wink: :wink:
4. bře 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je krasne, to ma nenapadlo, ze sa tam pretlacuju dvojcatka. to budem pouzivat. lubi sa mi to :wink:.
4. bře 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevim jeslti se nějaká milimetrová buňka umí přetlačovat :wink:
4. bře 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
eust: jj :wink:

ali : to je jasné ale víš jak.... musíme si to nějak pozitivně odůvodnit :wink:
4. bře 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
chápu :slight_smile:
4. bře 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kocky
jdu vas docist snad tu jeste nekdo bude az vas doctu :slight_smile:
4. bře 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu budu neboj :slight_smile:
4. bře 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co to je dark? to nás čteš tak dlouho?
co opar? lepší?
4. bře 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
som napapana a uz je mi fajne :wink:.
inak doteraz ma bolelo na pravej strane a predchvilkou to zacalo na lavej strane. teda ako nie ze bolest, skor len tlak. som zvedva co sa tam deje a ci sa deje to co ma :wink:.
4. bře 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
eust....no putujou vejcovodama :wink:
4. bře 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink: :wink: treba im ukazat cestu :wink:
inak som skumala tu velkost a vajicko by malo byt velke 0,1 mm. to sa asi fakt pretlaocvat nezvladnu :wink:. leda tak prebiehat v tom ze ktore dojde skor do maternice :wink:
4. bře 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ono je to fakt malilinkatý všecko, já třeba než jsem šla na průchodnost vejcovodů jsem si myslela že to jsou nějaký obří trubky a ono prd, milimetry :wink: :wink: ale i tak to bolelo jako kráva :unamused:
4. bře 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no docitala som sa ze 4 den prebieha premiestnenie embrija cez vajickovod, ten 5 den by uz by malo dorazit do maternice, ale uhniezduje sa az 7-10 den. to je teda riadne dlha doba. no a az 11 den sa produkuje HCG. no musime pockat.
4. bře 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak, ono to chce čas, a i tohle jsou zprůměrované hodnoty
4. bře 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tesim sa na vysledok :wink: ved bude veselo :wink:.

inak uvazujem o knizkach: Zázračné PH a od Kurta Teperweina - Pryč s kyselostí. boli mne aj manzelovi doporucene, vraj papame vela kyseliny listovej. musim zajst do knihkupectva a zisit co je to zac a hlavne kolko stoja.
4. bře 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem. ale i tak neviem ci do toho ist. vela litaratur pise, ze prave kyselina listova je v tehotenstve potrebna. zas vsetkeho vela skodi. no neviem.
4. bře 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozeram ze to su recepty. to neni zle. to mozno bude o to zaujimavejsie ;:wink:
4. bře 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ty jí bereš nějak hodně?
4. bře 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neviem ci nejak vela a papame vela zeleniny a teda hlavne brokolica, kapusta, cinske zeli... v com je prave obsiahnuta. uz to spomenulo niekolko lekarov, ze asi toho papame vela. ako nik zatial nepovedal, ze mame drzat dietu a tak.
4. bře 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud jíte jen v přírodní formě tak bych se tím netrápilo, ono si tělo veme kolik potřebuje
4. bře 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak asi uplne nefunguje. ja drzim nejake diety, resp. omedzenie stravy kvoli stitnej zlaze. neviem teda ci u tej kyseliny to bude ine, ale napriklad jod telo nedokaze odmietnut, ked uz ho nepotrebuje. takze neviem ako to je s tou kyselinou listovou, ale asi sa da polemizovat.
no som na vazkach. co lekar to nazor. takze to tak spriemerujem :wink: a uvidime :wink:
4. bře 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já myslím že zrovna ta kyselina listová uškodit nemůže, spíš naopak pro ženu která chce mít mimčo
4. bře 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej ved o tom citam prave clanky. to preto som na tych vazkach. ale strasne vela publikacii je ze kyselina listova, jak pred tehotenstvom, tak pocas je velmi potrebna.
4. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jí třeba zobu na radu gynekoložky, ale ne uplně každý den, prostě jak si vzpomenu
4. bře 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali mas nejake netradicne pocity? vies ci sa da predpokladat tehu :wink:
4. bře 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
předpokládat ho můžu, stejně tak i ms, já už jsem v tomhle docela realistická, jak říkám tenhle cyklus byl hodně vyjímečný tím špiněním a plodným hlenem
4. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek