• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
autor
dark no já tu toho moc sama se sebou nenakecám :frowning2:
8. bře 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
val no to je pravda, ze toho sama moc nenakecas a ja se toulam a pracuju :slight_smile: ale tak ted tu chvili snad budu...
8. bře 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz zase piju hnusne bylinky, ale tak snad uz se konecne zadari a ja je nebudu muset pit, teda i kdyby se nezadarilo, odmitam je pit dele jak pul roku...
8. bře 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dark já se taky pilně teď prolívám kontryhelem, fujky, už ani ten nezvládám.
8. bře 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
val proste uz se musi zadarit at ty hnusy nemusime pit :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem teď začala uvažovat nad jednou speciální dietou na 15 dnů na ročištění těla a pak se pokračuje zdravou stravou dle doporučení, takže to bude asi taky pěkný hnus
8. bře 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
val to zni desne, asi bych do toho nesla...
8. bře 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, jsem tu :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jdu na obed :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já teda asi na chvíli všechno uplně vypustím a půjdu do toho seskoku na léto :sunglasses:
8. bře 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dark když já už jsem z toho všeho tak neštěstná, že jsem si řekla, že aspoň zkusím shodit tu vanu a zadek jak vrata do chlíva,abych jednoho dne třeba byla krásná těhulka :grinning:
8. bře 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
val....no zas ale aby sis definitivně nezničila chutové bunky nějakou nablblou dietou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem si ještě udělala jeden (poslední) ovu test včera a byla tam krásná druhá čárka - se z toho picnu. Tak ale nevím, jestli jsem to ale nezazdila tím, že jsem vzala Duphaston už v sobotu. Tulení včera proběhlo, ale moc nadějí si radši dávat nebudu.
8. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ali tak snad ne, snad to bude dobrý. Je to pod dohledem lékaře.
8. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
val krasne tehulka budes kazdopadne :slight_smile:
ali ty jo seskok, ja bych do toho nesla a chces normalni nebo tandem?
8. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
normalní, pravděpodobně by to byl rodinej výsadek z letadla, já nováček, mates by si to zas oživil a matějův táta k tomu :grinning:
8. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tý jo ali taky bych do toho šla :grinning: No místo toho mám v plánu se příští zimu naučit konečně lyžovat.
Mirkf tabletkám nerozumím bohuže :confounded: ale moc moc držím palce
8. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
val...no já se sice bojim a bát se asi budu ale na druhou stranu si to chci strašně moc zkusit :wink:
8. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ali já se Ti nedivím, mě kdyby ze všeho nebylo špatně a měla jsem tu šanci,tak do toho jdu hned
8. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych do toho asi nesla, jsem strasnej zmatkar a urcite bych zapomnela otevrit padak nebo tak neco :slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už nad tím uvažuju od tý doby co jsem s matějem, on skákal pravidelně když sme spolu začli chodit ale nemohla jsem kvůli zádům ale ted by to už jít mělo :wink:
8. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ali jj šup do toho, taková šance
8. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: dark...to se nestane, on se ti padák otevírá automaticky :wink: jako nováček nemáš nárok na volný pád
8. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali aha ja ziju sto let za opicema :slight_smile: tak pokud staci jen vypadnout z letadla tak do toho bych sla taky :slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já taky :slight_smile: tý jo holky to se nám to v hlavách rodí plánů...téda to je mazec
8. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono máš hlavně dole instruktura, v helmě vysílačku a on tě naviguje na přistání, jakože zatáhni touhle šnůrou, udělej to a to a je to vlastně bezpečný :wink:
8. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali takze vlastne nuda :wink: :grinning: no, ja mam v planu se obednat do nakeho caru, at se zacne neco dit, chtela jsem napsat pokud se nezacne hybat doktorka, ale ono se tam vlastne muzeme obednat at se hybe nebo ne...
8. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark....no nuda bych asi neřekla :slight_smile:))
8. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali vsak jsem si delala legraci :slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kocky, nejak som vas dnes flakala. ale moc prace, az sa mi nechce.

inak dnes mam biely vytok. netusim co to je. taky biely kremovy a krasne cisty biely. neviete co by to mohlo byt? neni to nieco zle?
8. bře 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek