Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
8. bře 2010

dark no já tu toho moc sama se sebou nenakecám ☹

darkwitch
8. bře 2010

val no to je pravda, ze toho sama moc nenakecas a ja se toulam a pracuju 🙂 ale tak ted tu chvili snad budu...

darkwitch
8. bře 2010

uz zase piju hnusne bylinky, ale tak snad uz se konecne zadari a ja je nebudu muset pit, teda i kdyby se nezadarilo, odmitam je pit dele jak pul roku...

val123
autor
8. bře 2010

dark já se taky pilně teď prolívám kontryhelem, fujky, už ani ten nezvládám.

darkwitch
8. bře 2010

val proste uz se musi zadarit at ty hnusy nemusime pit 🙂

val123
autor
8. bře 2010

já jsem teď začala uvažovat nad jednou speciální dietou na 15 dnů na ročištění těla a pak se pokračuje zdravou stravou dle doporučení, takže to bude asi taky pěkný hnus

darkwitch
8. bře 2010

val to zni desne, asi bych do toho nesla...

alienka24
8. bře 2010

kuk, jsem tu 🙂

darkwitch
8. bře 2010

tak ja jdu na obed 🙂

alienka24
8. bře 2010

a já teda asi na chvíli všechno uplně vypustím a půjdu do toho seskoku na léto 😎

val123
autor
8. bře 2010

dark když já už jsem z toho všeho tak neštěstná, že jsem si řekla, že aspoň zkusím shodit tu vanu a zadek jak vrata do chlíva,abych jednoho dne třeba byla krásná těhulka 😀

alienka24
8. bře 2010

val....no zas ale aby sis definitivně nezničila chutové bunky nějakou nablblou dietou 😝

mirkf
8. bře 2010

Ahojky, tak jsem si ještě udělala jeden (poslední) ovu test včera a byla tam krásná druhá čárka - se z toho picnu. Tak ale nevím, jestli jsem to ale nezazdila tím, že jsem vzala Duphaston už v sobotu. Tulení včera proběhlo, ale moc nadějí si radši dávat nebudu.

val123
autor
8. bře 2010

ali tak snad ne, snad to bude dobrý. Je to pod dohledem lékaře.

darkwitch
8. bře 2010

val krasne tehulka budes kazdopadne 🙂
ali ty jo seskok, ja bych do toho nesla a chces normalni nebo tandem?

alienka24
8. bře 2010

normalní, pravděpodobně by to byl rodinej výsadek z letadla, já nováček, mates by si to zas oživil a matějův táta k tomu 😀

val123
autor
8. bře 2010

tý jo ali taky bych do toho šla 😀 No místo toho mám v plánu se příští zimu naučit konečně lyžovat.
Mirkf tabletkám nerozumím bohuže 😖 ale moc moc držím palce

alienka24
8. bře 2010

val...no já se sice bojim a bát se asi budu ale na druhou stranu si to chci strašně moc zkusit 😉

val123
autor
8. bře 2010

ali já se Ti nedivím, mě kdyby ze všeho nebylo špatně a měla jsem tu šanci,tak do toho jdu hned

darkwitch
8. bře 2010

ja bych do toho asi nesla, jsem strasnej zmatkar a urcite bych zapomnela otevrit padak nebo tak neco 🙂

alienka24
8. bře 2010

já už nad tím uvažuju od tý doby co jsem s matějem, on skákal pravidelně když sme spolu začli chodit ale nemohla jsem kvůli zádům ale ted by to už jít mělo 😉

val123
autor
8. bře 2010

ali jj šup do toho, taková šance

alienka24
8. bře 2010

😉 dark...to se nestane, on se ti padák otevírá automaticky 😉 jako nováček nemáš nárok na volný pád

darkwitch
8. bře 2010

ali aha ja ziju sto let za opicema 🙂 tak pokud staci jen vypadnout z letadla tak do toho bych sla taky 🙂

val123
autor
8. bře 2010

já taky 🙂 tý jo holky to se nám to v hlavách rodí plánů...téda to je mazec

alienka24
8. bře 2010

no ono máš hlavně dole instruktura, v helmě vysílačku a on tě naviguje na přistání, jakože zatáhni touhle šnůrou, udělej to a to a je to vlastně bezpečný 😉

darkwitch
8. bře 2010

ali takze vlastne nuda 😉 😀 no, ja mam v planu se obednat do nakeho caru, at se zacne neco dit, chtela jsem napsat pokud se nezacne hybat doktorka, ale ono se tam vlastne muzeme obednat at se hybe nebo ne...

alienka24
8. bře 2010

dark....no nuda bych asi neřekla 🙂))

darkwitch
8. bře 2010

ali vsak jsem si delala legraci 🙂

eustoma
8. bře 2010

ahoj kocky, nejak som vas dnes flakala. ale moc prace, az sa mi nechce.

inak dnes mam biely vytok. netusim co to je. taky biely kremovy a krasne cisty biely. neviete co by to mohlo byt? neni to nieco zle?