• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
val....no zatím to je dobrý, takže ta příroda snad pomůže
9. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
val :slight_smile: my taky zvazujeme spis vyprane v perwollu, ale asi ho budeme kupovat az dalsi rok, letos nam jeste vystaci to co mame, doufam :grinning: teda vnitrek je vporadku, ale ty plechy nam nejak reznou...
9. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dark tak my ho plánovali už loni a tak letos už fakt musíme a říkali jsme si, že než bude mimísek, tak už aspoň kousíček bude fin. vyrovnaný
9. bře 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ali nemáte náhodou vy forda? :confused:
9. bře 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáme, my patříme k domácnostem co auto nevlastní a ani po něm zatím nijak neprahnou
9. bře 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, já jsem si myslela, že jsem to četla u toho jak jsme se bavili jak pojedete na Island.
No my jsme na něm bohužel dost závislí :frowning2:
9. bře 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
val nema ho eus? ja nevim ja se v tom nevyznam, jedine moje pozadavky jsou kombik, aby se do kufru vesel pes a zavazdla pro 4 clenou rodinu a do zadu dve autosedacky - i kdyz nez se dockame deti tak mozna budem kupovat dalsi auto...
9. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ee pojedeme roverem myslim :slight_smile:
no my ho nepotřebujem takže by akorát byly starosti s parkováním tady v centru města, a když někam potřebujem tak si půjčujem auto od tchánovců
9. bře 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dark jj my taky chceme kombíka, aby se tam vešel kočárek a dozadu dětičky a rozumná spotřeba :slight_smile: A neblázni, nejpozději v tom listopadu budeme už vesele těhulkovat
9. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ali jej tak to máte dobrý :slight_smile: My máme chalupu u 70 km odtud, kam jezdíme od jara tak co 2 týdny a rodinu mám 300 km vzdálenou,takže auto je pro nás nutnost. A taky na dojíždění do práce.
9. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro nas neni vylozene nutnost, ani jeden s nim do prace nejezdime, ale od jara jezdime na akce a je lepsi jezdit vlastnim autem, nez se spolehat, ze nas nekdo nalozi... zvlast kdyz na akce tahame strasnou spoustu veci...
val jasne v listopadu budeme mit pred porodem, podle eustina zrychleneho scenare :wink:
9. bře 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dark no tak to už pro mě nehrozí, ale furt bychom teoreticky mohli rodit v prosinci :grinning:
my pracujeme oba ve stejné firmě a bokem od města,takže se nám jednak vyplatí autíkem a pak taky máme dost nepravidelnou prac. dobu,takže nutnost. Páč bus jezdí hodné málo.
9. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
manza ma firmu deset minut od baraku a ja stejne jezdim vlakem a mhd...
9. bře 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dark ono po Praze je to stejně asi 1000x lepší viď
9. bře 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám na ubytování na islandu a ty stránky v islandštině to je fakt něco teda :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. bře 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
val bych se zblaznila jezdit autem...
ali :slight_smile: vy jedete naslepo?
9. bře 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dark to věřím :slight_smile:
ali už se to blíží,vid
9. bře 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
val hlavne sice ridicak mam, ale neridim cimz privadim k silenstvi sveho muze...
9. bře 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark...jako jak naslepo?
9. bře 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dark já od nehody, co jsem měla taky ne, a hlavně v zimě by mě tam nedostal ni jeřábem, takže je na mě vždy na oko taky naštvaný a furt mi říká, že je zajímavý, jak budu všude drandit s kočárem a tahat v něm nákupy, když nechci řídit. Snaží se mi hrát na city, ale strach je silnější.
9. bře 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali no, jestli mate vsechno zajistene nebo budete vsechno zajistovat az na miste... nejspis si to tu uz psala, ale ja si nic nepamatuju :sweat_smile:
9. bře 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda řidičák taky nemám, nevidím důvod, až budu mít pocit že ho potřebuju tak si ho udělám ale dřív ne
9. bře 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak s kocarem budu jezdit v okoli domova a na nakupy maji kocary dole prihradku :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajištujeme ted :slight_smile: podle programu budeme nocovat 6 nocí mimo kamarádčin byt při objíždění islandu, takže si to chceme zabukovat teď, alespon rejkjavík
9. bře 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dark téda máš to dobře vymyšlené :grinning:
9. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali aha, tak to jo, manza prave jak jedou do syrie tak maji jen plan kam se chteji podivat a jak dlouho dobu tam priblizne stravi, ale ubytovani si budou zajistovat na miste a upravovat podle momentalniho rozpolozeni...
9. bře 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my potřebujem zajistit rejkjavík, jinak by to nikde jinde neměl být problém až na místě, ale uvidíme no
9. bře 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky jsem jen na skok za chvilku pádim na odpoledni jak se máte??copak noveho?? :wink:
9. bře 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já už bych taky někam jelá :confused:
9. bře 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé ahojky asus. :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek