Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
10. bře 2010

Holky, jak tu tak mluvíte o tom čtení z ruky, tak já jsem taková nahlodaná jít ke kartářece. Nebyla jste už některá u kartářky?

pitrisek26
10. bře 2010

já jsem byla a uplně všechno mi uhádla z minulosti i z budoucnosti. A to jsem ji řekla jen jméno a datum narození. Šla jsem pak po roku a vše bylo tak jak mi před rokem řekla. No a naposled jsem byla v září a řekla mi, že budu se starší ženou řešit své dítě. Jsem ji řekla, že žádné nemám, tak mi řekla, že mám blok v hlavě, ale jsem zdravá a že dítě v roce 2010 bude. A ta starší žena, že mi ho pomůže odbourat no a příští týden jdu k jedné starší léčitelce, tak že by? 😉

darkwitch
10. bře 2010

no me kartarka taky rekla, ze dite bude, ale ze se nejdriv neco musi stat...

val123
autor
10. bře 2010

Moje babička tam byla a řekla jí, že letos budu těhotná. Tak mě docela naladila, že bych spoustu věcí chtěla vědět, tak že bych celkem ráda šla.

darkwitch
10. bře 2010

val tak bez treba se neco dozvis... ja mam osud asi strasne nejasny, protoze mi sice vsude vychazi, ze asi deti budou, ale nikde mi nevychazi kdy...

eustoma
10. bře 2010

ja som nikdy u kartarky, alebo vestice nebola. nejak sa toho bojim, asi nechcem vediet co pride.

holky teraz som riesila jednu blbu vec. teda nasi susedia nad nami su velmi hlucny pri sexe. a velmi velmi hlucny. zenska strasne krici. v noci ma to zobudilo, aj rano. cely tyzden su taky nejaky divoky, mame navstevu cez den a oni si hlasno uzivaju, neni to nic prijemne. som nabrala odvahy a sla im povedat nech sa trosku stisia. pripravovala som si rec v cestine. a ono mi otvori chlap, ktory nevie cesky. tak mojou uzasnou anglictinou som mu povedala ze su hlucny pri svojich sexualnych prektikach. hned sa zacal cervenat. ospravedlnil sa. no uvidime dokedy im to vydrzi. ale sak to neni mozne. ako ja si uzivam sexik, ale on ma asi zensku nymfomanku. ved to 3-4 krat cez den/noc pocut vzdychanie/krik. som sa citila trapne, ale tak uz ma fakt stvali. a to mame dobre byty, nepocujeme ani hlasitu hudbu, no toto pocut je.

val123
autor
10. bře 2010

eus u nás v baráku je taky jeden takový šíleně hlučný pár a ještě k tomu to děsně rádi provozují v koupelně,takže to jde slyšet po celém baráku a přímo vedle nich mají malé děti, takže je u nás taky veselo. A v létě si k tomu přes den otvírají okno, nechápu, bych pak chodila asi kanálama.

val123
autor
10. bře 2010

dark no já se bojím hrozně moc věcí, co se můžou vyvrbit, tak by mě docela zajímalo, jestli to může ona vyčíst.

eustoma
10. bře 2010

no zeby som tiez zvazila ist ku kartarke? 😉 no uvidime, zatial ne.

val123
autor
10. bře 2010

eus já taky nad tím zatím jen přemýšlím

eustoma
10. bře 2010

no asi ne, ono ja budem teraz tehu, tak nebude potreba 😉 chi chi chi 😉 😉 😉

darkwitch
10. bře 2010

eus 😀
val ja uz jsem se taky dlouho neptala, protoze se bojim odpovedi... ale me to delala jen znama, tak bych ji mohla zase poprosit at se mi popta 🙂

val123
autor
10. bře 2010

eus mě zajímá spousta věcí víš,nejen mimísek, proto mě to láká.
dark jej tak to bych se ptala hned.

eustoma
10. bře 2010

ja neviem, asi by som nechcela vediet veci dobredu. to potom clovek tomu prisposobuje myslenie. neviem. asi to bude mat svoje pre, ale aj proti. ako veci typu: ked mi niekto povie, ze budem mat havarku, tak nebudem jazdit auto, jak sa poznam. mozno ze len fakt par veci vediet, ale iba pozitivnych 😉

darkwitch
10. bře 2010

eus malokdo ti rekne presne co se stane, ja jsem ted zvedava, mi kolegyne delala rocni predpoved, ale takovou povsechnou, tak jak to dopadne, ale kolegyne je zase za catecnik, ktery se to teprve uci, tak ani nevi jestli to vylozila spravne... ale te se na mimco neptam...

eustoma
10. bře 2010

ja si to asi ani neviem predstvait, ze co a ako. ako to brebieha, co moze vycitat z kariet a tak. urcite to moze byt zaujimave.

val123
autor
10. bře 2010

dark tý jo, tak pošli kolegyňku i sem 🙂

darkwitch
10. bře 2010

val jasne poslu, ale u nas v praci to dela kde kdo 🙂

val123
autor
10. bře 2010

téda to jste tam povedená partička 😀

darkwitch
10. bře 2010

val to vis same carodejky 🙂 tak jdu papat ozvu se zase po o 🙂

alice35
10. bře 2010

Ahoj holky,
teď jsem volala doktorovi a hlásím, že SPG normální 😉 jupííí. Řekla jsem mu aha, takže problém je ve mně ☹ O on proč myslíte? Vy jste úplně v pořádku, myslím že je to psychické 😖 ...No nevím teda, žádný testy mi nedělal. Holky co vám v CARu dělali jako první za testy, vyšetření když SPG bylo ok???

eustoma
10. bře 2010

u mna to bolo takto, po spermiograme:
- prva navsteva CAR - krv na pohlavne choroby a tak, ja aj manza, robia ese vysetrenia krvi stitnej zlazy, ale tie som mala cerstve, stare 2 tyzdne.
- hormonalny rofil 3DC (este gynekolog),
- ultrazvuk 7 DC, 10 DC, 15 DC..pre odsledovanie ovulacie, kedze ovulka bola, nasledovala pichnutie pregnylu a snazenicko.

eustoma
10. bře 2010

som zabudla napisat, ze ja som amla vysledky od svojho gynekologa, takze nam spravili iba krvne testy na choroby a potom ten ultrazuk. vsetko ostatne sme mali sebou.

darkwitch
10. bře 2010

alice tak to je fajn, ze ma manza spg vporadku...
budete zkouset car, jestli vam udelaji dalsi vysetreni, nebo se budete snazit dal...

darkwitch
10. bře 2010

holky nepracujte tolik 🙂

val123
autor
10. bře 2010

ahoj ali gratuluji k spermiu. Ali mě taky řekl, že jsem dle něho vpořádku a nedělal mi žádné testy jen běžnou prohlídku a ultrazvuk. Ale myslím si, že se ty testy mají dělat a jsou nutné a proto si je budu žádat dřív než definitivně odsouhlasíme IVF.
dark jaký byl obídek.

darkwitch
10. bře 2010

val vyborny 🙂 mela jsem tvarohove spunty s boruvkama a slehackou, fakt mnamka 🙂

val123
autor
10. bře 2010

tý jo dark, Ty mi děláš chuťě, to muselo být úžasné

alienka24
10. bře 2010

ahoj holky, tak jsem asi fakt nemocná, dneska jsem šla do práce na dvě hodiny a šla jsem domů, před chvílí jsem vstala

val123
autor
10. bře 2010

ahojky aĺi, a stále Tě trápí krk?