Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
13. bře 2010

ali tak tam mate veselo 😀

asus
13. bře 2010

co tvoje dovolena už nachystano??

alienka24
13. bře 2010

no tak včera jsem nakoupila nějaké další věci a už teda zbývají jen léky, jídlo a chlast 😎

asus
13. bře 2010

tak vidiš to je super nachystana a připravena na mejdan

alienka24
13. bře 2010

no hlavně doufám že nebudu na trajektu blinkat 🤐 🤐

asus
13. bře 2010

ali no fuj snad ne 😕 😕 ja taky na lodi na moři neblinkala

alienka24
13. bře 2010

nojo jenže mě je blbě snad ve všem kromě vlaku 😅 tak doufám že bude klidná plavba a nebudou vlny

asus
13. bře 2010

ali a kdy že cestuješ??

alienka24
13. bře 2010

za 5 týdnů 🙂 ještě času dost, odjezd 16.4. no ale už to asi utěče 😉

asus
13. bře 2010

to jo no to uteče jak voda.koukam že tady nikdo dnes moc neni 😕

alienka24
13. bře 2010

není no, ty víkendy jsou mrtvý, no já na koně o víkendu taky nelezu když mám volno 😉

asus
13. bře 2010

no nic ali tak zatim papa jdu udělat večeři synek ma hlad 😀 😀 papapapa

alienka24
13. bře 2010

papa a co budete mít dobrého?

asus
13. bře 2010

obloženou mísu sýry salamky salatek zeleninku prostě všeho chut 😝 😀

eustoma
14. bře 2010

krasne ranko holky, tak som testila a nic na testiku neni. mrska tiez zatial neni, takze zase budem cakat a uvidime co pride skor.

eustoma
14. bře 2010

tereza1980:.....6 DC....... 3-7DC clostyl, 18.3. UTZ, pregnyl, pokud neklapne asi stimulace na IVF jedno embryo
alienka24.........10 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............12 DC......kortyhel
darkwitch: ......14 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......18 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........18 DC.. uziva femibion 800 (12 DC ultrazvuk - případná stimulace a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF jednoho embrya ALE ONO TO VYJDE TAKŽE IVF NEBUDE TŘEBA )
mysycka:........20 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 22 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............23 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........25 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........27 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 28 DC....... stimulacia Fostimonom, 1.3. bolo IUI - 14.3 - negativny test, dalsi test 16.3.
mirkf:............. 29 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 21DC Duphaston
bonifac........... 31 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
cell:................? DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

Testování: (jestli nás teda dřív nedostihne mrcha )
eustoma ................... 16.3.
pitrisek26 ..................17.3

eimmy
14. bře 2010

eust: to je mi líto.... ted už budete stimulovat na na IVF???

eustoma
14. bře 2010

ne, este cakam ci mrskadorazi, mozno este nerpide. a potom asi jeden cyklus bude pauza, kedze hormony nechu davat dvakrat po sebe. no kazdopadne ja este tomu verim, ze sa zadarilo. len mam malo este hormov. takze par dni pockame a uvidime.

eimmy
14. bře 2010

jj to je jasné že to nemusí být ještě špatné pokud ti dnes nevyšly //.... v úterý tam třeba budou jako vyšité 🙂

lichtakova
14. bře 2010

eustoma
14. bře 2010

kocky ono nevadi, na mrsku to nevyzera aspon zatial. takze je mozne ze u mna vsetko trva dlhsie 😉

lichtakova
14. bře 2010

snad jo, moc bych ti to přála, musíš počítat, že to ještě tak čtyři dny bloudí vejcovodem a pak se musí uhnízdit...takže si myslím, že reálně se ti může hCG vyplavovat od takovýho 6.3., tak uvidíme
Chjo, je to hrozný, taky mám dny, kdy si říkám, že to určitě klaplo, že mám takový pocit...a pak se někdy vzbudím a říkám si, že je to všecko v pytli 😢

eustoma
14. bře 2010

tuna niekde na diskusii holky testli tak jak im bolo povedane ze 14 dni a mali bielo. potom testli za 4 dni a uz mali slabu ciarocku. takze u niekoho to asi trva tak nejak dlhsie. nezostava nic len cakat. no co ma stve ze ma fakt bolia prsia. a poriadne bolia.

lichtakova
14. bře 2010

tak to je zatím dobré znamení 😉
sestřenku po ivf bolely fakt hodně a už má krásnou Emmu

alienka24
14. bře 2010

ahojky eust...ještě to fakt může vyjít 😉 dokud není ms tak je to dobré, jo a ty bereš ted nějaké hormony na podporu těhu? utrogestan či duphaston?

eustoma
14. bře 2010

ne neberm nic. a verim ze to vyjde 😉 😉 😉

alienka24
14. bře 2010

tak to je fajn 😉 ještě je fakt šance že to klapne 😉

eustoma
14. bře 2010

😉 kym mrska neni je to dobre 😉. mozno len moj organizmus je taky sikovny, ze na mu vsetko ide pomaly. takze si par dni pockame a uvidime.

alienka24
14. bře 2010

jop, přesně tak 😉

eustoma
14. bře 2010

ja som dufala v // a manza tiez, neni ako sklamany, ale tak nejak sa pytal ze preco. ale zvladol to, uz sa usmieva.