• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
já takýýýýýýýýýýýýýýýýýýý
20. bře 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asus kde jste tento měsíc kupovali mapy, že bych si příští měsíc taky zašla :slight_smile:
20. bře 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ci taky :grinning: a moc :grinning:
val med a citron je dobra, ale ja doma zadny nemam a slivovici bych asi neprezila :slight_smile:
ale muj zaludek nemocny rozhodne neni, hlad mam porad :slight_smile:
20. bře 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
val mapy jsem nekupovala nikde jen jsem se na vše vybodla a řekla jsem si co ,když se nepovede tak budu mět i dobrou postavu jak litam s poštou :grinning: no a bylo to :grinning:
20. bře 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dark to je na nachlazení a ne na žaludek, a dává se tam ten med a citrón, aby nebyla cítit slivovice :grinning: já ji taky nesnáším.
asus já tedy krom kontryhelu taky na vše peču a prd, jen tento měsíc manža říkal, že kámoše vyzbojil GPSkama :grinning:
20. bře 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
val :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
téda stejně je to nádhera, že jste se tak s ali sešly
20. bře 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
val no jo jenze kdyz nemam ten med a citron... ale jinak mas pravdu, ze to docela funguje :slight_smile: mamka to do me taky jednou nalila asi pred peti lety, jeste ted si pamatuju tu hruzu :slight_smile:
20. bře 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej vy ste toho popisali :wink:, neskor vas docitam.

poradte co robit s opuchom? opuchla mi tvar pri dolnej celusit. ale zub ma neboli, ani hned pod zubom ma neboli. az pri brade je taky vacok a ten boli a vedla neho to opucha. holky poradte. je to nahmatalene z vonku z vnutra to moc neviem najst.
20. bře 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
eus tak si radsi zajdi k doktorovi
20. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hej, doktor to isti :wink:. ale to az ked to neprestane boliet. teraz mi vadi opuch, bolest ani neni. teda je ked zatlacim. uvidime ci nevydrzim do pondelka.
20. bře 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
eus bracha opuchunul na vanoce a taky ho nic nebolelo, ale mel zanet pod zubama...
20. bře 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to mu nejako rezali? alebo co mu s tym spravili?
20. bře 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim, ze se mu v tom nejak vrtali, ale nevim jak... ale treba mas neco uplne jineho, to jen, ze ani zanet nemusi primo bolet...
20. bře 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidime, skusim nejake studene obklady, ci to trosku pomoze.

no a holky dufam ze ste vsetky chytali tehu bacilky od ali a asus. a pekne tehulkoviet.
20. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, opravuji se v tabulce
mirkf:............. 3 DC.......přirozené snažení
eustoma ....... 6 DC
tereza1980:.....12 DC....... 3-7DC clostyl, 18.3. UTZ, 19.3.pregnyl, potom utrogestan, pokud neklapne IVF jedno embryo
alienka24.........16 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............18 DC......kortyhel
darkwitch: ......20 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......24 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........24 DC.. léčka v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mysycka:........26 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 28 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............29 DC.... prirozene snazeni
alice35:...........33 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
bonifac........... 37 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
cell:................? DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?
20. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc a moc gratuluji asus a alici, to je fakt suppeeeer, konečně dorazilo jako i sem, stačí jeden den mimo koníka a hned dvě těhulky :wink: :wink:
20. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já byla ve čtvrtek v gennetu na utz, folík 17mm napravo - kruciš, ale pak našla ještě jeden 17mm i vlevo, asi po tom clostilu narostl i tam, takže včera večer pregnyl a zítra ráno tulíme :dizzy_face: a od pondělka to ještě budu brát utrogestan 1-0-1 až do MS, která doufám že už nedorazí.
včera jsem byla po mateřské poprvé v práci a byl to po 3 letech fakt jeden z mých nejhorších dní, ani se nic moc nestalo, ale mám z toho divný pocity, takže o to víc chci aby to těhu už bylo, a jestli to teď nevyjde tak už asi promyslíme to IVF.

takže chytám bacílky, chřipku a virozu už jsme měla tolikrát, tak teď prosím ty těhu bacílky :grinning:
20. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asus a Alice - oooobrovská gratulace, normálně mně vyhrkly slzy. Moc vám to přeju. A doufám, že jste protrhly tu smůlu a teď budeme už těhulky všechny. U Asus jsem si to myslela, ale nechtěla jsem to tu psát - mám pocit, že jakmile tu některá napíše, že by to mohlo vyjít, tak se to pak pos.... a mrcha dorazí. Takže teď tu budeme všechny psát, že to určo těhu není a ono to bude, jo?
20. bře 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lichtakova......1DC
mirkf:............. 3 DC.......přirozené snažení
eustoma ....... 6 DC
tereza1980:.....12 DC....... 3-7DC clostyl, 18.3. UTZ, 19.3.pregnyl, potom utrogestan, pokud neklapne IVF jedno embryo
alienka24.........16 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............18 DC......kortyhel
darkwitch: ......20 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......24 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........24 DC.. léčka v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mysycka:........26 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
asus:..............29 DC.... prirozene snazeni
alice35:...........33 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
bonifac........... 37 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
cell:................? DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

21. bře 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojono, tak ráno to ještě vypadalo slibně, tak jsem si honem udělala test a nic a pak jsem hnedka začla špinit :cry:
21. bře 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky :slight_smile: licht co to vidim zase se nepovedlo?? :pensive: to jemě lito
21. bře 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně taky, tenhle měsíc jsem si opravdu myslela, že to klaplo :cry:
holt budu muset 6.4. říct doktorovi, aby mi dal něco silnějšího...jenže to bude taky ještě trvat, než to zabere, achjo, já se snad nedočkám
a co vůbec ty, mamino, tys už to věděla, ty potvůrko, před testíkem, co?
21. bře 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
licht neboj budu držet pěstičky dál.to ja zase jsem utahana furt jak špalek celou noc litam furt čurat :sweat_smile: jsem jak kropici konev
21. bře 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene nevěděla jen malinko tušila :grinning: celej týden jsem stale hrozně unavena a furt počurana jak mařka :grinning: ale řikala jsem si lepši řikat nic než pak bejt zase mimo a zadařilo se jsem opravdu štastna a manžel ani nemluvim :grinning:
21. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky mizerně spala. ale to bylo asi nervozitou z očekávání, jestli to teda fakt dostanu
21. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se nedivím, ty brďo...já si to snad ani neumím představit, až se tam objeví takový dvě pořádný čáry jako tobě, to mě asi radostí klepne
21. bře 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mužu ti řict že mě polilo teplo a musela jsem se ještě třikrat mrknout na ten test znova :grinning:
21. bře 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to paráda
prosím tě, já vím, že už jsi to určitě psala, ale vy už jedno dítko máte nebo ne?
21. bře 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lichtakova......1DC
mirkf:............. 4 DC.......přirozené snažení
eustoma ....... 7 DC
tereza1980:.....13 DC....... 3-7DC clostyl, 18.3. UTZ, 19.3.pregnyl, potom utrogestan, pokud neklapne IVF jedno embryo
alienka24.........17 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............19 DC......kortyhel
darkwitch: ......21 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......25 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........25 DC.. léčka v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mysycka:........27 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
asus:..............30 DC.... prirozene snazeni (20.3. //)
alice35:...........34 DC ...... přirozené snažení, vitamínky (20.3. //)
bonifac........... 38 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel

21. bře 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek