• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
holky od Listopadu 2009 ja vim ze to neni tak dlouho jeste,ale i tak nas to vzdy trochu za mrzi :frowning2:
21. bře 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani jj mrzí to vždy, ale hodně moc holek, co tu s námi byly tak do léta se pyšnily //
21. bře 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidime ... jen doufam ze to neni tim stresem ve kterem jsme posledni dobou jelikoz jsme se stehovaly
21. bře 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jestli je to jen stresem, tak neboj, jak se uklidníš, tak to příjde.
21. bře 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidime a co vy jak jste na tom?
21. bře 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My nijak, my čekáme na zázrak a asi tak v říjnu, se pustíme do IVF.
21. bře 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to jo...
21. bře 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi nic ty budeš mě nasledovat ted :wink:
21. bře 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
snažíme se zdrav. problémy vyřešit, jestli to nepomůže a když ne, tak se hold pustíme do boje druhého :frowning2:
21. bře 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asus je to krásná představa :grinning:
21. bře 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
vall neboj bude i realita viš že si psala že je manža vybavoval GPS :grinning:
21. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj vybavoval, říkal to, prý sem si měla koupit značky "přikázaný směr jízdy" aby to bylo jistější,tak uvidíme
21. bře 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to je pravda přikazaný směr do vajička :grinning:
21. bře 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj přesně tak, tak jsem zvědavá jestli trefili :grinning:
21. bře 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
určo jo držim pěstičky :wink: moooooooooooc :slight_smile: tak ja letim dodělat papu a ještě musim vytřit barak :frowning2: jsem zas utahana jak mezek a to nic moc nedělam :unamused: ještě jsem zaskočim zatim papapap
21. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj mě vytírání baráku taky čeká a douklízet kuchyň a koupelnu :angry: ch jo. Tak pa pa asus a ať manžel pomůže. :wink:
21. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu a kdepak jste vy holky? :wink:
21. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, dnes je řízená ovulka, ráno v šest jsme zase museli s manžou "povinně tulit" :wink: do toh má dítko zase rýmu, takže blbě spí, no byla to fakt rychlovka :grinning:
ale bolí mě v podbříšku, docela silně a huráááá na levé straně, tak snad prasknul ten levý folík a cesta bude schůdnější.
Přesně za 12 dní mám 30 narozeniny a budu 12 DPO, takže bych už mohla tušit, zda dorazí mrcha červená nebo // :wink: ale pokud to neklapne tak se hned objednáme na kozultaci k dr. a podáme si žádost na IVF, pokud jí schválí tak by nás čekalo v květnovém cyklu
21. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez ty jo tak to se mate tuleničko třeba se zadařilo kdo vvi
21. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak nakoniec sme sli na tu pohotovost uz cakame hodku a pol a le uz budeme na rade, len im priviezli uraz. tak uvidime co a ako.a este ako dlho.
Mna teraz nejak pobolievaju vajecniky,teda pravy,tak pre istotu na to skocime :slight_smile:.teda nie doma,nie na pohotovosti :wink:
21. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem tu zas mam uvareno i dokonce upeceno... kdyz sem delala obidek tak sem myslela ze pobezim zvracet
21. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, hlásím návrat. Tady dle očekávání změny - nová verze koníka, to si budu muset zvyknout a hlavně GRATULUJU hned dvěma těhulkám :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar cell!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
jak jste se měli? co ty, nějaké novinky?
21. bře 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky cell, spusti novinky :wink:
21. bře 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. bře 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženský :slight_smile:))
já mám za sebou velmi náročný víkend, pátek v silném alkoholovém opojení :slight_smile: no nějak se nám to zvrtlo :slight_smile: a jinak jsme si teda celý víkend užívali a dneska teda i nějaká ta návštěva a ted peču sekanou :wink:

koukám že tady chvíli nejsem a hned jsou dvě těhulky, tak moc a moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak jsem teda ještě měla ve čtvrtek mobilizaci, a uplně super, skoro ve mě nekřupalo takže se mnou neměla moc práce, a ještě lepší info je že výsledky těch stěrů mám negativní :sunglasses:
21. bře 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
měli jsme se BÁJEČNĚ, jinak se to ani nazvat nedá, užili jsme si zvířat (nejvíc nadšená jsem byla z šelem - viděli jsme lvy a leoparda snad ze 2 m), přírody, sluníčka (průměrně mezi 30-40 st), lidí a vůbec všeho. Teď nevím, jak půjdu zítra do práce. Včera jsme se vrátili a od té doby jenom spím a peru :grinning:
21. bře 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to fajn, že vám to tak skvěle vyšlo :slight_smile:
21. bře 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a taky musíš nahlásit stav :wink: , jsem říkala, jestli si nepřivezeš nějakýho černouška :wink: :wink:
21. bře 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek