Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
26. bře 2010

aha takze je to lepsi protoze ji nebudes mit na ocich 😉

val123
autor
26. bře 2010

už ne protože končí dneska

asus
26. bře 2010

ahojik holky jak se mate?? 🙂 🙂

asus
26. bře 2010

jejej vždy když na chvilku přijdu nikde nikdo 😕

asus
26. bře 2010

no nic tak ja padim makat mějte se krasně zatim papa 😉

val123
autor
26. bře 2010

holky kdepak se touláte?

darkwitch
26. bře 2010

ja byla na obede a ted pujdu zase pracovat ☹

alienka24
26. bře 2010

ahoj holky, už jsem doma, dneska jsem na vás nějak neměla časík

eustoma
26. bře 2010

ahojte, ja uz som doma a zub boli neskutocne. mala som zle vyplneny kanalik 😢, tak mi ho vypradznovala a dala mi liecivu vlozku. no uvidime ci prestane. ale uz som si musela dat ibuprofen. stvu ma tie zuby 😢. chodim k zubarke tak 2-3 krat do mesiaca, cistim si ich tak 3-4 krat denne a furt tam daco mam..... no najradsej by som ich nechala vytrhat a nechala si umele. ale asi aj to nebude uplne najlepsie riesenie ale asi cenovo na to nemam 😢. a kto vie ci by som do toho sla.

nech prestanu boliet zuby skor, nez pride babo. hovori sa ze ked je zena tehu ma nachilnejsie zuby. no neviem co ma este s mojimi zubami caka.

alienka24
26. bře 2010

eust....teda trpíš jako blázen ☹ to mě mrzí, hlavně at to brzo přebolí

eustoma
26. bře 2010

ibuprofen ucinkuje relativne rychlo 😉, takze raz dva to prestane, skoda ze len na omedzenu dobu 😢.
pojdem skoro spinkat, aby som ten zub prespala 😉.

musi prestat boliet, lebo sak vasnivy vikned blizi 😉

alienka24
26. bře 2010

orgasmus pomáhá na bolest 😉 😉 takže musíte být hodně vášnivý a zoubek bolet přestane

eustoma
26. bře 2010

; -) 😉 😉 😉

alienka24
26. bře 2010

no opravdu 🙂

já se za chvíli půjdu oblíkat a vyrazím na cvičení 😎

ajkaaa
26. bře 2010

Čau kočky, jdu vás jen pozdravit, už třetí den chcípám po vytrženém moudráku. Musela jsem si vzít dovču, je to masakr.
Jsou nějaké echt novinky???

ajkaaa
26. bře 2010

Eust tebe bolí zub??

eustoma
26. bře 2010

ano teraz ma boli. ale zubarka vravela ze bude boliet dva dni a potom prestane. tak uvidime.

eustoma
26. bře 2010

a verim ze pri orgazme presnane boliet 😉, tam sa uvolnuju endorfiny a tie odburavaju bolest 😉. zachvilku prestane 😉

ajkaaa
26. bře 2010

Eustíku, už jsem to četla. Chudáčku malej, leduj leduj. Úplně tě chápu. ☹

eustoma
26. bře 2010

ajkaaa co mas ty nove?

ajkaaa
26. bře 2010

Aháá, tak to jsi dobrá, že máš myšlenky ještě na toto 😀 . To já jsem lazárek, a potřebuju jen chovat a foukat na bebíčko, ničeho jiného nejsem schopna.

eustoma
26. bře 2010

chovat a foukat? nejak pomaly chapem.

ajkaaa
26. bře 2010

Eust já nemám nového nic. Měla jsem virozu, teď zas ten vytržený zub. Takže furt nějaký léky a většinou pelech k tomu. V květnu mi chce dr. vytrhnout další moudrák, takže žádný těhu, páč bez analgetik bych tu příšernou bolest nezvládla ani náhodou.

eustoma
26. bře 2010

mne tahali osmicku nedavno, teda uz to je nejake mesiac a bolo to u mna v pohode 😉. tiez mi zostava este jedna ale tu sme odlozili ze az po tehu. takze cim skor byt tehu 😉, nech sa ten zub nestihne pokazit 😉

eustoma
26. bře 2010

manza mi prave zdelil, ze s apoponahla domov aby ma tym orgazmom zbavil bolesti 😉

ajkaaa
26. bře 2010

Tak to máš Eust dobrý. Já trpím jako zvíře, a půlku tváře mám oteklou jak meloun. Ani ledování na otok nepomohlo. A tu druhou osmičku právě mám s kazem, takže ven musí chjo ☹ . Jestli to bude jako teď, tak si řádně užiju.

ajkaaa
26. bře 2010

Eustíku, hezky si to užij, já jdu ležet a ledovat. Jinak vyplachuj šalvějí, je to protizánětlivý a pomáhá to. A hřebíček taky dezinfikuje. Papa

mirkf
26. bře 2010

lichtakova...........2 DC
mirenkam:.........4 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mirkf:...................9 DC....... na 2 cykly Duphaston od 20DC, pokud nic, tak se přidá clostyl. 5-10DC
eustoma .........12 DC..... 9DC 1 folikul, ked to nahodou nevyjde stimulacia na IVF (menopur+orgalutran)
tereza1980:.....18 DC....... 3-7DC clostyl, 18.3. UTZ, 19.3.pregnyl, potom utrogestan, pokud neklapne IVF jedno embryo
alienka24.........22 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:..............24 DC......kortyhel
darkwitch: .......26 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......30 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:.............30 DC.. léčka v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
cell:...................30 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:..........32 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
bonifac........... ? DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

Objevitelky pokladu
asus:..............34 DC.... (20.3. //)
alice35:...........36 DC ...... (20.3. //)

darkwitch
26. bře 2010

dobry vecer 🙂

eustoma
26. bře 2010

ahojky