Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
28. bře 2010

dark...třeba už tenhle měsíc že bys zahlásila?

cell
28. bře 2010

darkulko, nebuď labuť a jednu palačinku pošli, už si na í myslím týden ..... asi doma budu muset ukuchtit taky, mňam 😅

darkwitch
28. bře 2010

val az nebudu lina poslu ti fotku nechtiku a masky na plese, ale mam ji jen z telefonu a nic moc, jsem se zapomnela nechat vyfotit doma...

darkwitch
28. bře 2010

cell jasne poslu jednu expres do roudnice, jen nevim jestli budou kdyz manza spinka a nemame nakoupeno...
ali uvidime, ale moc tomu neverim

val123
autor
28. bře 2010

dark a jak sis užila plesík? Nevím, proč mi je tak divně, bez HA mám vždycky fakt ms uplně jinak, jednou silnou, podruhé bolestivou, potřetí mi je zase celou dobu vedro, atd.

cell
28. bře 2010

jsem holka trpělivá, zvlášť když jde o jídlo 😀
dneska chci koukat na ty Děti noci, chtěla jsem na to jít do kina, když to dávali, ale nestihla jsem. A s Mádlem jsme letěli z Londýna 🙂

darkwitch
28. bře 2010

val plesik byl uplne super, domu jsem dosla ve dve (takze ve tri...) nohy me boli jeste dneska a sla jsem s kamaradkou i na panaka 🙂 bylo tam spousta znamych, ktere jsem uz veky nevidela, proste se to skvele vydarilo 🙂

cell
28. bře 2010

dark: a to byl nějaký tématický plesík? byla tombola??
nám přivezla dneska nad ránem holku z plesu docela sťatou vodkou, plakala, že se stydí, když se ráno probrala, tak jsem jí uklidňovala, že čas od času se opije (skoro) každej 😀

val123
autor
28. bře 2010

dark tak to je základ, pořádně si to užít. A manža dorazil? Těším se na fotečky

darkwitch
28. bře 2010

cell byl to maskarni ples, zaver sezony 🙂 stata jsem nastesti nebyla, ale rikala jsem si, ze prece porad nemuzu resiz´t jestli nahodou nejsem tehu a tak jsem si klidne i neco dala 🙂
val nedosel udelal si puchyre na nohou, ale aspon na me pockal nez jsem prisla...

alienka24
28. bře 2010

jááá mám chut na nějakej zákusek a kolegyňka ještě neeee, chjo to je peklo, prej mám vytrvat 😝 😀

val123
autor
28. bře 2010

dark tak aspoň, že počkal. Jj je potřeba si občas užívat a neřešit. I když já to včera řešila a na oslavě si dala jen skleničku červeného vínka a jinak nic, no a sem pěkně hloupá, neměla sem to řešit. Tak příště už bude vědět.

val123
autor
28. bře 2010

ali tak já právě zbouchala marcipánový hříbeček plněný piškotem 😀

val123
autor
28. bře 2010

a udělalo se mi díky němu i lépe, asi sem se potřebovala napapat

darkwitch
28. bře 2010

ja uz chci ty palacinky 🙂 i kdyz jsem se ted videla na te fotce s plesu a asi bych mela zhubnout, ale budu to prikladat spatne fotce 😉

val123
autor
28. bře 2010

dark Ty a shubnout jo, ha ha ha

darkwitch
28. bře 2010

val tak jsem ti poslala fotku z plesu, nehtiky az je nafotim 🙂

alienka24
28. bře 2010

tak to já se teda neomezuju vůbec co se týče pití 🙂 a jestli se povedlo tenhle měsíc tak naše dítko bude mít do vínku pár alkoholovejch buněk 😀 😀

val123
autor
28. bře 2010

tý jo dark dobrý. A kdepak jsi sehnala tu paruku?
Aji no když já ten alkohol celkově nějak extra nemusím, tak se do něj nenutím. To v létě, když jdeme na zahrádku,tak to točenému pivíčku neodolám, ale jinak mi sklenka červeného většinou bohatě stačí.

val123
autor
28. bře 2010

sem už zase zabrousila na autík a letní dovču, holky, to bude mít zase manža radost až to na něj vychrlím.

darkwitch
28. bře 2010

ali ja jsem na tom jako val, taky moc nepiju a staci malo a jsem opila...
val dekuju, ve sparkysu 🙂 mas tam i nehtiky, jsem se donutila 🙂

darkwitch
28. bře 2010

val 😀 a co jsi vykoumala?

alienka24
28. bře 2010

ha, jdu pro zákusek 😎

darkwitch
28. bře 2010

ali ty se mas 🙂

val123
autor
28. bře 2010

no zakoukala sem se do Oplíka Vectry GTS 😀 ale je až v Mostě
jé ali a jaký si dáš? 😝

val123
autor
28. bře 2010

Tý jo dark moc pěkné nehtíky. Juj a vidíš, jak krásně sis s maskou poradila.

alienka24
28. bře 2010

tak a už sem to do sebe nacpala, florida to byla a děěěěsně dobrá

val123
autor
28. bře 2010

jej ali tak to neznám

eimmy
28. bře 2010

val tak to jsme dvě... taky neznám

val123
autor
28. bře 2010

ale na Floridu bych šupala raz dva 😀