• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
eust fotečku ještě nemam řikal že mě ji uděla 12.4 to už tam bude mět i nožičky ručičky a srdičko :grinning:
29. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je děs, on už bude duben :confused: :sweat_smile:
29. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali leti to jak blazen no velikonoce za dveřma
29. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no velikonoce mě teda moc neberou, ani vlastně nikdy nebrali, a letos budu velikonoční pondělí v práci takže to už vůbec bude vymalováno
29. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja budu doma poštaci nepracujou :grinning: ale taky nic moc nedělam jen tak v poklidu
29. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my se tam taky moc nepředřem, vůbec nechápu co vedení centra k tomu vede :angry: :confused:
29. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali to taky nechapu mělobejt zavřeno a klid :unamused:
29. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tojo, hlavně tam budeme uplně zbytečný, to víc prosvítíme než vyděláme
29. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali to je pravda taky to nechapu kdyby vam raděj daly volno
29. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono to nezáleží na naší firmě ale na tom obchodním centru a jelikož oni jako hyperalbert bude mít otevřeno snad do desíti tak i nájemní jednotky (krámky jako my) jsme povini mít taky otevřeno
29. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali to je taky na nic. no nic holky letim něco dělat zatim papapa ještě nakouknu
29. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jediný pozitivní je že budu mít 100% příplatek :wink:
29. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je taky dobře alespon něco budou prašule :grinning: když už tam musiš bejt
29. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak :slight_smile: a hlavně já pak budu mít tři tejdny voraz tak mě to nezabije, přelousknu tam ňákou knihu a bude dobře :wink:
29. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ali téda to je děs, ale jak říkáš, našla sis na tom něco pozitivního a to je moc dobře
29. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a aspon mě ti moji ožralí kamarádi nepřijdou seřezat do práce :grinning: :grinning:

no tak já nevim, bud sem fakt něco sežrala nebo nesežrala a je mi blbě z toho nebo mám hormony jak na houpajdě jinak teda nevim, blee
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali ja jsem druhy dil skoly noci cetla zatim jen v anglictine v cestine ho mam koupeny a rozecteny, ale jsem hodna a pujcila jsem ho svagrovi :slight_smile:
jinak ted ctu pecet smrti od vondrusky :slight_smile: a chystam se na pychu a predsudek a pak nevim musim si zajit do knihovny neco pujcit, asi nakou sagu od Feista (tak tri posledni nemam prectene...)
29. bře 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si tam ted zas vyhlídla asi tři novinky, no hrůza fakt, já si na ten trajekt povezu snad milion knih :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co sis vyhlidla, dej mi naky tip :slight_smile:
29. bře 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevim všechny jména ted z hlavy, zejtra ti to písnu ju?
29. bře 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky......... zase jukam!!!!!!! :slight_smile: Jak pak se dari???????? Ja porad stejne obcasprekonavam depky obcas je to fajn a snazim se nemyslet........... Ted jsem v poho........a neeeeeeeeeeeeecekam mrchu.Jsem 30 DC
29. bře 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jani :slight_smile: a testila jsi?
29. bře 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahokjy janinka, to je casu ze si sa nam ukazala :wink:. drzim peste, aby mrcha ani nedorazila, ked ju necakas :wink:. rozhodne dobre spravy nam hned napis.
29. bře 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali ja mivam ted cykly co 32 dni tak mam jeste cas na testy a taky se bojim to bilo me vzdy dostane.....ach jooooo.
Eusti co ty???
29. bře 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja cakam na mrsku, ale ta pride az 12.4. a potom od druheho dna cyklu zacinam stmulovat na IVF. a sme o krok blyzsie k vytuzenym dvojickam :wink:.

inak tu mame dve tehulky z minuleho mesiaca. to mame novinku. asus a alice.
29. bře 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka uz ti je lepsie?
no mna zacalo boliet v krku :cry:. uz som doma a trochu to liecim cajikmi. tak snad to neprepukne do nicoho horsieho. teraz nemozem byt chora, to nejde.
29. bře 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ak se dnes máte? já ted dopekla chleba a budu koukat na telku. Manžel je v Budapešti přijede až večer tak mám pohodičku. Zítra jedu do Čech do pátku a víkend bude s našima na Slovensku přijedou se poprvé podívat do nového domu.
29. bře 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mas pekny program :wink: paci sa ti zatial byvanie na slovensku?
29. bře 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to tady jiné než v Praze.... jsem zvyklá na Prahu na to že je zde všechno na co si jen vzpomenu a Bartislava je taková menší... ale zvykám si .. jen mi tu chybí kamarádi nikoho zde neznám takže jsem tu sama. Manžel ráno odjede a vrátí se večer v 8 takže mi tady občas hrabe...
29. bře 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bratislava je malicka. ja tam niekeady chodievam pracovne a je naozaj malinka oproti prahe. no a kamosmi, zachvilku budes mamina a budes spoznavat maminy v okoli, to budes mat veselo :wink:
29. bře 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek