Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
29. bře 2010

eust fotečku ještě nemam řikal že mě ji uděla 12.4 to už tam bude mět i nožičky ručičky a srdičko 😀

alienka24
29. bře 2010

holky to je děs, on už bude duben 😕 😅

asus
29. bře 2010

ali leti to jak blazen no velikonoce za dveřma

alienka24
29. bře 2010

no velikonoce mě teda moc neberou, ani vlastně nikdy nebrali, a letos budu velikonoční pondělí v práci takže to už vůbec bude vymalováno

asus
29. bře 2010

to ja budu doma poštaci nepracujou 😀 ale taky nic moc nedělam jen tak v poklidu

alienka24
29. bře 2010

no my se tam taky moc nepředřem, vůbec nechápu co vedení centra k tomu vede 😠 😕

asus
29. bře 2010

ali to taky nechapu mělobejt zavřeno a klid 😒

alienka24
29. bře 2010

tojo, hlavně tam budeme uplně zbytečný, to víc prosvítíme než vyděláme

asus
29. bře 2010

ali to je pravda taky to nechapu kdyby vam raděj daly volno

alienka24
29. bře 2010

no ono to nezáleží na naší firmě ale na tom obchodním centru a jelikož oni jako hyperalbert bude mít otevřeno snad do desíti tak i nájemní jednotky (krámky jako my) jsme povini mít taky otevřeno

asus
29. bře 2010

ali to je taky na nic. no nic holky letim něco dělat zatim papapa ještě nakouknu

alienka24
29. bře 2010

no jediný pozitivní je že budu mít 100% příplatek 😉

asus
29. bře 2010

to je taky dobře alespon něco budou prašule 😀 když už tam musiš bejt

alienka24
29. bře 2010

přesně tak 🙂 a hlavně já pak budu mít tři tejdny voraz tak mě to nezabije, přelousknu tam ňákou knihu a bude dobře 😉

val123
autor
29. bře 2010

ali téda to je děs, ale jak říkáš, našla sis na tom něco pozitivního a to je moc dobře

alienka24
29. bře 2010

no a aspon mě ti moji ožralí kamarádi nepřijdou seřezat do práce 😀 😀

no tak já nevim, bud sem fakt něco sežrala nebo nesežrala a je mi blbě z toho nebo mám hormony jak na houpajdě jinak teda nevim, blee
😝 😝

darkwitch
29. bře 2010

ali ja jsem druhy dil skoly noci cetla zatim jen v anglictine v cestine ho mam koupeny a rozecteny, ale jsem hodna a pujcila jsem ho svagrovi 🙂
jinak ted ctu pecet smrti od vondrusky 🙂 a chystam se na pychu a predsudek a pak nevim musim si zajit do knihovny neco pujcit, asi nakou sagu od Feista (tak tri posledni nemam prectene...)

alienka24
29. bře 2010

no já si tam ted zas vyhlídla asi tři novinky, no hrůza fakt, já si na ten trajekt povezu snad milion knih 😀 😀

darkwitch
29. bře 2010

a co sis vyhlidla, dej mi naky tip 🙂

alienka24
29. bře 2010

no nevim všechny jména ted z hlavy, zejtra ti to písnu ju?

koblizek.janinka
29. bře 2010

Ahoj holky......... zase jukam!!!!!!! 🙂 Jak pak se dari???????? Ja porad stejne obcasprekonavam depky obcas je to fajn a snazim se nemyslet........... Ted jsem v poho........a neeeeeeeeeeeeecekam mrchu.Jsem 30 DC

alienka24
29. bře 2010

ahojky jani 🙂 a testila jsi?

eustoma
29. bře 2010

ahokjy janinka, to je casu ze si sa nam ukazala 😉. drzim peste, aby mrcha ani nedorazila, ked ju necakas 😉. rozhodne dobre spravy nam hned napis.

koblizek.janinka
29. bře 2010

Ali ja mivam ted cykly co 32 dni tak mam jeste cas na testy a taky se bojim to bilo me vzdy dostane.....ach jooooo.
Eusti co ty???

eustoma
29. bře 2010

ja cakam na mrsku, ale ta pride az 12.4. a potom od druheho dna cyklu zacinam stmulovat na IVF. a sme o krok blyzsie k vytuzenym dvojickam 😉.

inak tu mame dve tehulky z minuleho mesiaca. to mame novinku. asus a alice.

eustoma
29. bře 2010

alienka uz ti je lepsie?
no mna zacalo boliet v krku 😢. uz som doma a trochu to liecim cajikmi. tak snad to neprepukne do nicoho horsieho. teraz nemozem byt chora, to nejde.

eimmy
29. bře 2010

ahoj holky ak se dnes máte? já ted dopekla chleba a budu koukat na telku. Manžel je v Budapešti přijede až večer tak mám pohodičku. Zítra jedu do Čech do pátku a víkend bude s našima na Slovensku přijedou se poprvé podívat do nového domu.

eustoma
29. bře 2010

to mas pekny program 😉 paci sa ti zatial byvanie na slovensku?

eimmy
29. bře 2010

tak je to tady jiné než v Praze.... jsem zvyklá na Prahu na to že je zde všechno na co si jen vzpomenu a Bartislava je taková menší... ale zvykám si .. jen mi tu chybí kamarádi nikoho zde neznám takže jsem tu sama. Manžel ráno odjede a vrátí se večer v 8 takže mi tady občas hrabe...

eustoma
29. bře 2010

bratislava je malicka. ja tam niekeady chodievam pracovne a je naozaj malinka oproti prahe. no a kamosmi, zachvilku budes mamina a budes spoznavat maminy v okoli, to budes mat veselo 😉