Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
8. dub 2010

ahojik Ali tak taky gratuluji to ještě nevim kdy doktor nic neřikal na kontolu jdu zase 21.4 tak uvidim co bude dal.musim stale odpočivat a nesmim do prace.a jak se vede tobě??

asus
8. dub 2010

ali kolik tejdnu jsi těhotna??

alice35
8. dub 2010

já jdu do další poradny 5.5.
je mi pořád blbě od rána do večera, když se trochu najím je to lepší ale jen chvíli 😠 nesnáším sladký, jen ta představa mi obrací žaludek, při tom jsem na sladký byla vždy

asus
8. dub 2010

ali o tom jak je ti blbě mě povidej ještě chvilku po ranu jsem jak po velkým flamu a je mě nazvraceni 😒 v kramu a buse omdlivam 😢 to už maš prukazku neni to nijak brzo??

alice35
8. dub 2010

asus abych pravdu řekla, tak jsem z toho zmatená kolikátý tt jsem 😀 podle PM co jsem zadávala na netu bych měla být 8tt, ale doktor mi napsal 7tt

alice35
8. dub 2010

asus přesně je mi blbě pořád a v buse je to děs pokud si nesednu musím vystoupit jinak omdlívám 😀 cesta do práce je fakt super.
já se taky divila že mi dal už průkazku 😖 ale rovnou mi vzal krev, moč a udělá nějaký ty testy co se dělají na začátku...krev. skupina, HIV...atd

asus
8. dub 2010

ali prukazka se dava až ve třech měsicich těhu to je divný 😒

asus
8. dub 2010

přeplněněj kram je pro mě hotovej horor hnus no jo těhule 😀

alice35
8. dub 2010

tak to určitě nejsem 😀 😀 😀

alice35
8. dub 2010

jo a moje kabelka je teď úžasná.....sušenky sladký, slaný, křupinky, lízátka nějaká čoko tyčinka a pití...... prostě něco co do sebe narvu když je mi nejhůř 🙂

asus
8. dub 2010

ali no je divne že ti dal prukajdu tak brzo ale co no když ti ji dal tak ji maš ale vim od prvniho těhu že se dava ve třech měsicich a pak se sleduje rust atd.viděla jsi na ultrazvuku mimi??kolikaty tyden teda jsi??

asus
8. dub 2010

nejsi sama taky tam mam bonbony piti sušenky 😀 mě kdyby nikdo ukradl kabelku tak se poděla smichem 😀

alice35
8. dub 2010

😀 😀 😀

alice35
8. dub 2010

jj viděla jsem mimi, obr. jsem v tom zmatku zapomněla v kartě ☹ v průkazce mám 7tt

asus
8. dub 2010

ali si změn status na těhotenství 🙂

asus
8. dub 2010

ali ten doktor je teda divnej 7 týdnu to mam taky a prukajda nic až ve třech měsicich se nijak popletl ten doktor ne?? 😅

alice35
8. dub 2010

doktor chvíli přemýšlel jestli mi má dát průkazku, že je brzy, ale pak říkál, že je to fuk, že to uděláme jako první poradnu a další poradna je zase za měsíc

asus
8. dub 2010

ali nejhorši je to litani na zachod jsem furt jak konev na kropeni 😅

alice35
8. dub 2010

tak status opraven a podle termínu porodu mi to napsalo 8tt 😀 aby se v tom prase vyznalo
já moc na wcko nelítám, pže jak mi je blbě tak moc nepiju, což je teda blbý

asus
8. dub 2010

ali mě to taky napsalo 7 týdnu ale to budu až zitra 😀 to je asi fuk. pít musiš to je špatný tekutiny jsou třeba ja jsem jak žaba furt piju vodu a pak se ti divim že litam na zachod manžel se mě směje 😀

alice35
8. dub 2010

asus já vím, že pít musím, ale je mi ze všeho blbě i z obyč vody 😝 takže piju jen po douškách, ale snažím se no
hele jsme si to tu nějak přivlastnily 😅 holky kde jste???

asus
8. dub 2010

no holky utekly no ani Dark tady dnes neni 😒

asus
8. dub 2010

ali ja dneska davala našemu psiku jidlo granule a malem jsem padla ten puch od těch granuli 🤐 ty pachy jsou fakt hnus

alice35
8. dub 2010

tak to mi povídej 😀 granule mi nevadí, ale vyprala jsem si bundu v black magic a málem jsem hodila tyčku, musela jsem ji vyprat znovu 🙂
jinak při prvním těhu jsem teda tyto problémy neměla 😖 špatně mi nebylo, chutě jsem neměla, vůně mi byly fuk 😎

asus
8. dub 2010

joojo přesně se synem jsem neměla taky nic ale doktor mě řek každý těhu je jiny 😉 tak si to asi vyberem se všim všudy

alice35
8. dub 2010

jo to je jasný, ale tak nějak jsem doufala, že bude stejný 😀
asus tak já mizím, měj se moc krásně opatruj sebe i prcíka 😉 taky je synátor tak poblázněnej mimískem nebo jen tak vyšiluje má dcera???? 😀 děsně se těší a chce teda bráchu 😎

asus
8. dub 2010

ali no syn moc nadšenej neni ale musi časem ho to přejde to viš je mu 15let taky se opatruj papapa

alice35
8. dub 2010

dceři je taky 15, ale holky to berou jinak 😉 tak papa

eustoma
8. dub 2010

kocky ja tam milo zavidim 😉, ale milo 😉.
inak prave mi oznamila kamoska ze cakaju babo. ale trosku sa bala mi to povedat, ze ako budem reagovat. no ako momentalne som to prijala s radostou, je to super. ze niekto si povie ideme na to, a ono za 2 mesiace je tehu 😉. takze je to super. ale asi to po nejakom case na mna dolahne. no rozhodne prajem im to.

tereza1980
8. dub 2010

tak já v prvním těhotenství od cca 10tt prozvracela dalších 6 měsíců, hrůza, cesta MHD byla nemyslitelná, jídlo, pití, strašný, pak se to zlepšilo, zatím teď nic, ale je ještě brzy, jenom mě začínají bolet prsa a svědí mě kůže 😀 tak doufám, že já už si své "blicí" těhu vybrala a čeká mě klídek, chutě, žranice atd. 😵 😵 včera jsem snědla talíř bramborové kaše a 6 rybích prstů