Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
3. únor 2010

ahoj licht....no musim říst že už je to dobrý, ráno mi nic moc nebylo ale ted dobrý, už mám koupený antibiotika a večer si je i vezmu at je doberu co nejdřív, test už nebude ani třeba

eustoma
3. únor 2010

litch co si jej na to povedala? nieco na sposob, ze este musi dopapat tu co mas 😉

lichtakova
3. únor 2010

a co tě trápí?

alienka24
3. únor 2010

no já tý svojí známý asi při podobný hlášce řeknu že jsem dodneška nevěděla že spolu musíme spát abychom počali dítě, že sem myslela že si napíšu ježíškovi a čáp mi ho donese 😀

eustoma
3. únor 2010

ali: to je dobre 😉

lichtakova
3. únor 2010

to jí řekni, kravka....
já jsem to teďka řešila s mamkou, jestli bych neměla nějak zintenzivnit s práškama nebo tak, tak říkala, že si myslí, abych tomu nechala čas, ale že je blbý, že se mě bude ptát čím dál víc lidí...

lichtakova
3. únor 2010

a no co máš atb?

alienka24
3. únor 2010

ureaplasma ureoněco.....prostě mám bakterii která se musí u mě i u manžela přeléčit atb., pravděbodobně je to asi další důvod proč není mimi

eustoma
3. únor 2010

no my sme sa uz nastastie obrnili, a to vetou ze mi berieem iba dvojicky. ze jedno neberieme 😉. a kazdy si mysli ze si robime srandu, tak ich v tom nechaveme 😉. a pyta sa nas teda dost ludi, jak rodina, tak kamosi. o tom ze sa snazime nevie iba par kamosov a ty sa na to nepytaju. skor take, ze ci nieco berieme, alebo ze jak sa citeme a jak znasam prasky a tak.
takze doporucujem sa obrnit pred kecamy ludi.

lichtakova
3. únor 2010

ureoliticum
aha, no tak aspoň budeš mít pokoj
a myslíš, že se netadařilo, nebo už máš nějaké příznaky?

alienka24
3. únor 2010

no naši známí co mají rozum tak vědí že mám už dlouhodobější problémy, takže vědí že mimčo chceme, ale že tomu dáváme čas, já jim to klidně řeknu jak to máme ale nepotřebuju aby mi pak říkali že sem mladá a že se povede a že na to nemám myslet 😅 🤐

mysycka
3. únor 2010

ahoj kočky, dlouho jsem tu nebyla, ale nějak nevybívá čas. Jak se máte? jinak pro eusoma - mysycka je nyní 9 DC 🙂

eustoma
3. únor 2010

opravime.

eustoma
3. únor 2010

mysycka: uzivas nejake lieky, cajiky, nejaku stimulaciu, cvicis mojzisovku alebo tak nieco? ci prirodzene snazilkovanie?

lichtakova
3. únor 2010

nazdar myší 🙂

alienka24
3. únor 2010

licht...nezadařilo, dalo bz se říct že jsem to dostala dneska

eustoma
3. únor 2010

ali opravim rovno teda aj teb na 1 dc

alienka24
3. únor 2010

eust....já myslím že můžeš 😉

lichtakova
3. únor 2010

hmmmm, škoda, ale zas bys byla vystresovaná kvůli té inf., tak se to snad umoudří a bude
mně dneska poslala sestřenka mmsku Emmičky, takovej pěknej koblížek, tak jsem jí napsala, že by se mi taky lbila, tak prý bude, jen vyčkat 😉

eustoma
3. únor 2010

kocko nebud s toho smutna, zase aspon ti nebude blbo na tom islande. kebyze mas prevracat celu dovolenku, tak y to nebolo onco. takze si peken uzivaj.

alienka24
3. únor 2010

licht...no ono to bude i lepší kvůli tomu islandu, ted už to ani nijak pokoušet nebudu

lichtakova
3. únor 2010

moje sestřička mi pořád říká, že to chce moře, že ona si svoje mimčo taky dovezla z Bulharska, tak třeba dovezete islanďátko 🙂

eustoma
3. únor 2010

😉 to je pekne - islandatko 😉

mysycka
3. únor 2010

eust, užívám kyselinu listovou a mám prášky Duphaston a Clostylbegit, ale myslím že to je spíš na úpravu cyklu.

alienka24
3. únor 2010

no kdybzch měla počít na každý dovolený tak už máme od vysazení asi pět dětí 😀

lichtakova
3. únor 2010

tak mi pak , holky, povíte, jaký ty prášky jsou, já mám teďka proveru do léta a pak jestli na to budu chtít přitlačit, tak asi dostanu něco takovýho

eustoma
3. únor 2010

alienka24........1 DC...... clostylbegit, pregnyl, utrogestan - 4 foliky - mojzisovka+caj
darkwitch: .....2 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........4 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:......6 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:...............8 DC..... prirodzene snazeni - cvici mojzisovku
mysycka:....... 9 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:..........10 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800
lichtakova: .....10 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka
asus:..............11 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26.......15 DC ...... zdravotně oba OK, přirozené snažení .. nesleduji nic a užívám si
alice35:.........15 DC
tereza1980:..17 DC....... cekani na dalsi cyklus - podla vysledku IUI nebo IVF
eustoma:..... 19 DC....... tamoxifen - ziaden folikul
mirkf:.............24 DC.......přirozené snažení - čekání na MS kvůli hormonálnímu profilu
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

eustoma
3. únor 2010

no ja uz tiez len cakam na koniec cyklu, skoda ze mam take dleh cykly. hned jak pride mrska idem do CAR a dostanem injekcie na hormonalnu stimulaciu. uvidim ci budem mat nejake vedlajsie ucinky.
ale tak trosku sa na to aj tesim.

alienka24
3. únor 2010

eust.....no myslim že třeba zejtra nebo až budeš psát další tabulku tak mi tam nech jen tu mojžíšovku a čaj páč tenhle cyklus nic podpůrnýho dělat nebudu a snažit se taky nebudeme moci

eustoma
3. únor 2010

oki, tak pri najblizsom to opravim. nech to neni kopiraovane dokola 😉.

ali kedy sa chystate na ten island?