• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
bude lepe neboj a nezapomen že budeš mět ovulku tak chytej PPPPPPPPPRRSKKKKKKKKKKK :grinning:
9. dub 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chytám chytám, děkuji. Ale stejně to zase bude k ničemu
9. dub 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val nezlob to bude určitě k dobremu :slight_smile: ja v to moc věřim a nezlob mě :angry: taky tě budu muset dat do latě jako ty mě :grinning:
9. dub 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, mě je od rána blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali ahojik jak blbě??od žaludku?? :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: asus to můžeš,ale tak víme jak na tom jsme, ch jo
9. dub 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj od žaludku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj ali, to se není čemu divit
9. dub 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali to je těhuu :grinning: :grinning: :grinning: počurej ten testik taky jsem to měla
9. dub 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo furt, ho musim koupit nejdřív
9. dub 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
val nezlob :angry: nehazej ty ptaky do žita podivej jak to pěkně jde tady ve vranach a ty se brzo přidaš taky :grinning:
9. dub 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ali šup šup to važně vypada na těhu a jedla si taky řepu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedla včera :slight_smile: já se bojím že to těhu není tak se mi testovat nechce no, stejně v pondělí na tu gyndu budu muset :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali nezlob a otestuj špatně ti neni jen tak a na vic taky jsem se bala ani jsem nekoukala na test když jsem čekala a pak juk koukala na mě dalnice :grinning: kdy si koupiš testik jsi v praci??
9. dub 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ale přeci můžu počkat až do pondělka ne?
9. dub 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ty chceš aby jsme se ukousaly než otestuješ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to na tobě :wink: dělam si srandu ja bych už to osobně otestovala
9. dub 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ho koupim odpoledne a uvidíme co to se mnou udělá ju? bud testnu zejtra ráno nebo až v pondělí
9. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali jojo ja vim že se ti do toho nechce otestuj až budeš chtit jen jsem zvědava no jsem ženska :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Objevitelky pokladu:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)

Čekatelky:
mysycka:...........4 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
darkwitch: ........ 9 DC......prirodzene snazeni - gyn.caj
cell:.................... 10 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
val123:.............. 13 DC......kortyhel
janička88:........ 13 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
lichtakova..........16 DC
mirenkam:........18 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mirkf:................. 23 DC....... na 2 cykly Duphaston od 20DC, pokud nic, tak se přidá clostyl. 5-10DC
eustoma .......... 26 DC..... 9DC 1 folikul, ked to nahodou nevyjde stimulacia na IVF (menopur+orgalutran)
alienka24......... 36 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
eimmy:.............. 44 DC.. léčba v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
bonifac............. ? DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
9. dub 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
když já už to zažila tolikrát, i tyhle nablblý příznaky tak holt se mi nechce no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne ranko vsetkym, mna dnes caka narocny pracovny den :cry:. uz to zacina byt pravidlo. dufam ze sa to rychlo zmeni :wink:.

moc nepisem, lebo nestiham sledovat co sa tu deje. ale eimmy asi uz testovala a bolo bielo, takze caka na vyvolavacku.
alienka: ale mavas dlhe cykly?
9. dub 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
eust ahojik no jo to viš prace je furt asi dost ale bude lip neboj
Ali ja ti rozumim udělej si testik až budeš ty chtit :wink:
9. dub 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
ali ty nas teda napinas jak ksandy, ale ja te chapu... me je taky blbe uz od stredy... ale u me to asi nebude tehu spis jaro :slight_smile:
9. dub 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark ahojikk :slight_smile: no ju no a proč by jsi nemohla bejt těhu ?? nehazejte furt ty ptaky do žita :angry:
9. dub 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
eust...poslední 3 měsíce jsem měla těch 30DC, předtím to občas skákalo a měla jsem třeba i 45DC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz chcem aby vikend rychlo prebehol, nech mozme zacat stimulovat. vyzera to ze cca v pondelok mrsku dostanem.
9. dub 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eus může Tě těšit, že v tom nejsi sama, já tu taky tvrdnu už 10 týdnů na přesčasech a popravdě už mi to leze na mozek
9. dub 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
asus.... dva dny zpátky jsme utěšovaly a povzbuzovaly tebe :grinning: :wink:
9. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: tak to este s testovanim pockaj, ja som minula majland na testy, stale ked sa mi rozhodil cyklus.
9. dub 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali ja vim pravě proto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek