Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

mysycka
10. dub 2010

ježiš holky ted sleduju zpávy a teprve ted jsem slyšela co se stalo v Polsku resp. v Rusku, to je hrozný ☹

alienka24
10. dub 2010

mysycko....já to už čtu od rána ☹ ☹ ráno jsem měla uplně husí kůži jak jsem to četla poprvé 😔 😔

darkwitch
10. dub 2010

ne, ale mam nake prasky na kvasinky, posledni zavadim v utery...

darkwitch
10. dub 2010

je to drsne...

alienka24
10. dub 2010

dark...nojo vlastně, kvasinky sou hnus, taky na ně občas trpím 😝

mysycka
10. dub 2010

jo je to hrozný, já viděla na seznamu nějakej titulek, ale to jsem nečetla 😒

mysycka
10. dub 2010

nic holky utíkám jim nachystat večeři. Zatím se mějte pěkně a zase brzo na napísanou, jak řekla asus 😵

alienka24
10. dub 2010

papa tak zas zítra, ne že tu budu sama když mám i neděli pracovní 🙂

darkwitch
10. dub 2010

my jedeme zitra na obed ke tchanovi, ma narozky mame vikend u manzovych rodicu...
ali no, prave hnus... ale tak to uz vydrzim... hlavne kdyz nemam zadne priznaky 😉

alienka24
10. dub 2010

to jo to bud ráda, oni dokážou potrápit pěkně 😠 já po těch antibiotikách myslela že mě klepne

eustoma
10. dub 2010

ahoj holky, ja vas snad vobec nedocitam, som niekde na stranke 227.a vy uz ste behom dneska popisali dalsie 3 stranky.
dnes sma mali skvely den, chcystali sme sa upratat garaz, ale nejak k tomu nedoslo 😢, nevadi upraceme inokedy 😉.

holky ja chcem babo... ja viem vsetky tuna chceme. ach jo.... uz aby to bolo.

koblizek.janinka
11. dub 2010

dobre ranko holky 😵 😵 😵 jdu si precist co je noveho-doufam,zesame dobre zpravy 😉

koblizek.janinka
11. dub 2010

Ali tak uz jsi testila????

koblizek.janinka
11. dub 2010

Tak holky asi jeste spinkate , neni divu v nedeli 😉 Ja ale valim do prace,ale zitra mam po 3 dnech volno, tak je to dnes pro me veselejsi.Preji pekny den 😵 😵 😵

koblizek.janinka
11. dub 2010

A Val co vylet... byli jste..... 😵 ????

asus
11. dub 2010

Dobre ranko holky 🙂

mirkf
11. dub 2010

Ahojky holky, mám dotaz - mohl by Duphaston ovlivnit těhotenský test, že by vyšel pozitivní?

asus
11. dub 2010

ahojik mirkf ano některe leky ovlivnuji testy těhu četla jsem o tom i v letaku nevim zda konkretně tenhle musiš se spíš zeptat lekaře 😉

eimmy
11. dub 2010

mirf: podle mě ne.

asus
11. dub 2010

eimmy ahojik no ja to taky nevim určitě píšou že některe leky to ovl. 😒 nebo si prostě těhu 😀

mirkf
11. dub 2010

Tak já jdu najít leták a přečíst. Bolí mě totiž šíleně prsa a včera jsem málem zvracela po paprice (což jsem měla taky, když jsem čekala malou), no a protože jsem měla doma 1 testík, tak jsem ho dneska ráno zkusila a druhá / tam je. Tak koupím příští týden další test a uvidím, jestli bude druhá čárka silnější.

asus
11. dub 2010

mirkf juuuuuuu tak to budeš určo těhu 😀 😀 😀 😀 😀 ja koukala na netu a nepíšou že by to ovl. 😉

alienka24
11. dub 2010

ahoj holky, mě je uplně špatně, od ranního rozhovoru s mamkou brečím a je mi zle ☹ brácha zlobí 😔 😔

asus
11. dub 2010

ali jejda copak se ti stalo?? 😕

tereza1980
11. dub 2010

mirkf, pokud má ten duphaston stejné nebo podobné účinky jako utrogestan tak ten nezpůsobuje falešnou pozitivitu, takže zkus další test a nebo nejlépe zítra nabrat krev 😉 😉

cell
11. dub 2010

dobré ráno 🙂
mirk: duphaston nemohl, test testuje HCG, zatímco duphaston (i utrogestan) je progesteron, tedy docela jiný hormon. Takže polehoulinku gratuluju 😵

alienka24
11. dub 2010

jejej další těhulinka?

tereza1980
11. dub 2010

Dobrý den,Duphaston nemá jak udělat falešnou pozitivitu testu, protože je to jiný hormon než který se hodnotí v těhotenském testu.

taky odpověď nějakého mudr. 😉 😉

asus
11. dub 2010

ahojik celll jojo koukam taky dalši těhulka super je užasný jak postupně všechny dojdem k těhu tento rok je plodný 😀

tereza1980
11. dub 2010

mirkf, moc držím palečky aby to vyšlo, to by bylo totiž téměř vánoční miminko 😵 😵 😵