Vrány v žitě 😃

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic 😞 uzavřená kapitola :-N
mysycka
10. dub 2010
ježiš holky ted sleduju zpávy a teprve ted jsem slyšela co se stalo v Polsku resp. v Rusku, to je hrozný 😞
alienka24
10. dub 2010
mysycko....já to už čtu od rána 😞 😞 ráno jsem měla uplně husí kůži jak jsem to četla poprvé |-| |-|
darkwitch
10. dub 2010
ne, ale mam nake prasky na kvasinky, posledni zavadim v utery...
darkwitch
10. dub 2010
je to drsne...
alienka24
10. dub 2010
dark...nojo vlastně, kvasinky sou hnus, taky na ně občas trpím :-p
mysycka
10. dub 2010
jo je to hrozný, já viděla na seznamu nějakej titulek, ale to jsem nečetla :-|
mysycka
10. dub 2010
nic holky utíkám jim nachystat večeři. Zatím se mějte pěkně a zase brzo na napísanou, jak řekla asus x-)
alienka24
10. dub 2010
papa tak zas zítra, ne že tu budu sama když mám i neděli pracovní 🙂
darkwitch
10. dub 2010
my jedeme zitra na obed ke tchanovi, ma narozky mame vikend u manzovych rodicu...
ali no, prave hnus... ale tak to uz vydrzim... hlavne kdyz nemam zadne priznaky 😉
alienka24
10. dub 2010
to jo to bud ráda, oni dokážou potrápit pěkně ]-( já po těch antibiotikách myslela že mě klepne
eustoma
10. dub 2010
ahoj holky, ja vas snad vobec nedocitam, som niekde na stranke 227.a vy uz ste behom dneska popisali dalsie 3 stranky.
dnes sma mali skvely den, chcystali sme sa upratat garaz, ale nejak k tomu nedoslo 😢, nevadi upraceme inokedy 😉.

holky ja chcem babo... ja viem vsetky tuna chceme. ach jo.... uz aby to bolo.
koblizek.janinka
11. dub 2010
dobre ranko holky x-) x-) x-) jdu si precist co je noveho-doufam,zesame dobre zpravy 😉
koblizek.janinka
11. dub 2010
Ali tak uz jsi testila????
koblizek.janinka
11. dub 2010
Tak holky asi jeste spinkate , neni divu v nedeli 😉 Ja ale valim do prace,ale zitra mam po 3 dnech volno, tak je to dnes pro me veselejsi.Preji pekny den x-) x-) x-)
koblizek.janinka
11. dub 2010
A Val co vylet... byli jste..... x-) ????
asus
11. dub 2010
Dobre ranko holky 🙂
mirkf
11. dub 2010
Ahojky holky, mám dotaz - mohl by Duphaston ovlivnit těhotenský test, že by vyšel pozitivní?
asus
11. dub 2010
ahojik mirkf ano některe leky ovlivnuji testy těhu četla jsem o tom i v letaku nevim zda konkretně tenhle musiš se spíš zeptat lekaře 😉
eimmy
11. dub 2010
mirf: podle mě ne.
asus
11. dub 2010
eimmy ahojik no ja to taky nevim určitě píšou že některe leky to ovl. :-| nebo si prostě těhu 😃
mirkf
11. dub 2010
Tak já jdu najít leták a přečíst. Bolí mě totiž šíleně prsa a včera jsem málem zvracela po paprice (což jsem měla taky, když jsem čekala malou), no a protože jsem měla doma 1 testík, tak jsem ho dneska ráno zkusila a druhá / tam je. Tak koupím příští týden další test a uvidím, jestli bude druhá čárka silnější.
asus
11. dub 2010
mirkf juuuuuuu tak to budeš určo těhu 😃 😃 😃 😃 😃 ja koukala na netu a nepíšou že by to ovl. 😉
alienka24
11. dub 2010
ahoj holky, mě je uplně špatně, od ranního rozhovoru s mamkou brečím a je mi zle 😞 brácha zlobí |-| |-|
asus
11. dub 2010
ali jejda copak se ti stalo?? =-)
tereza1980
11. dub 2010
mirkf, pokud má ten duphaston stejné nebo podobné účinky jako utrogestan tak ten nezpůsobuje falešnou pozitivitu, takže zkus další test a nebo nejlépe zítra nabrat krev 😉 😉
cell
11. dub 2010
dobré ráno 🙂
mirk: duphaston nemohl, test testuje HCG, zatímco duphaston (i utrogestan) je progesteron, tedy docela jiný hormon. Takže polehoulinku gratuluju x-)
alienka24
11. dub 2010
jejej další těhulinka?
tereza1980
11. dub 2010
Dobrý den,Duphaston nemá jak udělat falešnou pozitivitu testu, protože je to jiný hormon než který se hodnotí v těhotenském testu.

taky odpověď nějakého mudr. 😉 😉
asus
11. dub 2010
ahojik celll jojo koukam taky dalši těhulka super je užasný jak postupně všechny dojdem k těhu tento rok je plodný 😃
tereza1980
11. dub 2010
mirkf, moc držím palečky aby to vyšlo, to by bylo totiž téměř vánoční miminko x-) x-) x-)

Začni psát odpověď...

Odešli