• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
as dneska tolik ne, manzel mi nejak vytuhnul :wink:
16. dub 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark vytuhnul??? chrapal?? :grinning:
16. dub 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asu neeee posli mi prooooosiiiiim adresu...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. dub 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dark moooc dekuji... ja ted cekam az koblizek povyroste .......je jeste moc pidi :wink: :dizzy_face:
As posli mi tu adresu prosim do IP..ja uz valim ted do prace ,vecer se juknu :slight_smile: :wink:
Holky papa a preji pekny den :dizzy_face:
16. dub 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
eimmy ali říkala, že oni pojedou autíkem a pak lodí, takže je to prý dobrý. Tak aspoň že tak.
16. dub 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janinko gratuluji ke kontrole
16. dub 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
vall ahojik jak se máš po ranku?? :slight_smile:
16. dub 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asus dneska celkem dobře, a jak Ty?
16. dub 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
val ja stejně furt hladova :grinning: a po ranu eeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asus tak aspoň se dobře napapáš a máš se na co vymlouvat. :grinning:
16. dub 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a bolí mě bříško
16. dub 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
val to už menzes?? :unamused:
16. dub 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska od rána krize děvčata, únava a navíc španě, na chvíli vás opustím, jdu zvracet :angry: pardon :zipper_mouth:

je to síla, odpo jdu do gennetu pro léky a tak zkusím ukecat sestru na dřívější termín UTZ než 28.4., už se nemůžu dočkat obrízku mmíse, už by mohl být trošku vidět, jsem o malinko dál než koblížek, asi o 2 dny :grinning: tak srdíčko už by tam mohlo být.
16. dub 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem taky furt hladova, jsem vcera jela z prace dala jsem si parek v rohliku a susenku a mela jsem jeste takovy hlad, ze jsem snedla cokoladu co jsem mela v tasce jinak bych domu snad nedojela... ale ja nejsem tehu, takze bychse mela krotit...
16. dub 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezko radsi jeste pockej, kdyz tam srdicko jeste nebude (a nemusi tam byt) tak se budes jen zbytecne stresovat...
16. dub 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dark já jsem taky byla včera šíleně hladová a mlsná :grinning:
asus ne ne menzes ne, jen takové napětí v bříšku. Teplota stoupá, tak MS si myslím, zatím nehrozí.
16. dub 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oni mě dřív než na konci příštího týdne nevezmou, berou vžd 5 dní + měsíc po injekci pregnylu, což je konce týdne, to bych měla být v na konci sedmého týdne, to už by mělo být vidět, dne by asi bylo brzy, ale uvidím myslím, že místo mít nebudou a budu čekat do toho 28.4., to budu podle výpočtu tak 7+pár dní
16. dub 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
val no vidiš super :grinning: at stoupa a stoupa a neklesa :slight_smile:
terez ahojik taky bych počkala u mě bylo srdičko vidět taky až v 6´+3 týdnu a o tom že je ti zle ja naštěsti nezvracim ale je mě taky eee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asus no je mi to tak nějak v podstatě jedno, se mi to začalo nějak rozkládat v hlavě :grinning: bude nebude, no když nebude,tak třeba bude příště, je to jedno.
16. dub 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
val spravný přistup :grinning: holky ja se taky čunče sem si dala banan v čokoladě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
val spravný přistup :grinning: holky ja se taky čunče sem si dala banan v čokoladě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asus tak ten nemusím, ale mám tu jogurtík stracciatella a už se na něj moc těším až si ho dám a můžná do něj šupnu i müsli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
v prvním těhu mi v 8 týdnu kdy jsem to zjistila začalo být hrozně zle a drželo se mě to dlouho, doufám, že tentokrát to nebude takové, ale cítím, že jak dny ubíhají tak to nabírá na obrátkách :grinning: jak říkám, vezmou mě určitě až na konci dubna, to budu už tak 7+2 podle mých počtů, to už je docela pěkný kousek :dizzy_face:
dneska jsem tak 5+4tt
16. dub 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez tak ja se synem prvnim neměla nic jen mě vadil smradek od vařeni a tak,ted si to uživam pachy a rano vydejchavam abych nehodila pak se nadlabnu a je to dobrý jen to čurani mě leze hrbem večer sem byla snad 5 :confounded: :confounded:
16. dub 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
val jogurt ja ted nijak nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asus tak to já tenhle naprosto zbožňuji a ještě tu mám jahodovou přesnídávku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
val jahodovou přesnidavku taky mužu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj s piškotama mňam
16. dub 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
val koukam mame stejnou uchylku :grinning:
16. dub 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: jj tohle miluji od mala i manža je zatíženej na přesnídávky, chudáček jednou naše díťátko, dřív než mu ji stihneme dát, tak ji asi sníme my :grinning:
16. dub 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek