Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
16. dub 2010

cellinko zase sloužíš celý víkend?

cell
16. dub 2010

nesloužím vůbec, jsem doma, choť je v práci, ale zítra dorazí. A musím s hafem, už tu poskakuje a dožeduje se večerní procházky. Přeju samé hezké sny!

lichtakova
16. dub 2010

hele hele hele, zpátky na stromy, já si na chvilku odskočím cvičit pupek, abych si to teda všecko uvolnila a vy mě tady tiše oplodňujete
val, cell, jo to mám taky-moje spolužačka, co jsem spolu končily, to už byla ve třetím měsíci, tak mi při předposlední návštěvě povídá ,,jo a od ledna jsem tomu zas nechali volný průběh..." no a co myslíte, myslím, že termín má v říjnu, jak mi řekla, hned asi za 3 týdny...tak to jsem taky obrečela a od té doby jsem ji taky neviděla, zrovna tenhle týden sbírám odvahu, že jí napíšu, jak se má, ale s návštěvou taky moc nevím 😒 😔

val123
autor
16. dub 2010

lich tak to jsem na jednu stranu ráda, že nejsem srabík sama a na druhou stranu si tak přeji, abychom s těmi kamarádkami mohly tlačit kočárky najednou.
Aha cell a já myslela,že sloužíš. Tak se hezky s hafíkem projděte.

val123
autor
16. dub 2010

ne ne, lich 😀 , my Ti jen tiše držíme palce

lichtakova
16. dub 2010

jste berušky 🙂
já vím val.....
koukám na Krause a asi půjdu chrupat

val123
autor
16. dub 2010

já věšela prádlo a ještě dala jednu pračku

val123
autor
16. dub 2010

zítra má být pěkně a my pojedeme na výletík, tak aby to přes den uschlo, protože v nedělku bych chtěla zvládnou povlečení

asus
17. dub 2010

Dobre ránko holky 🙂

lichtakova
17. dub 2010

Ahoj as 🙂

asus
17. dub 2010

ahojda licht copak nejsi někde při tak krasnem počasi??

lichtakova
17. dub 2010

Ale chystám se, že pojedu k našim na zahradu sázet muškáty do truhlíku, jen teďka čekám, až se mi upeče štrůdl a vyrazíme, dopol jsme byli nakupovat a uklízeli, tak se těším, že taky budem chvíli venku.
Co ty děláš při sobotě?

asus
17. dub 2010

ja no odpočivam trochu jsem poklizela a citim se nijak nafoukla 😒 jsem cela mrzuta 😒 .jejje štrudllik no taky bych si dala 😝 😝 😝

lichtakova
17. dub 2010

tak se stav 😉

lichtakova
17. dub 2010

ty HLAVNĚ odpočívej 🙂

asus
17. dub 2010

bych zašla 😀 na štrudlika 😝 😝 😝 nebo ty bych ti uvařila kavu a ty donesla štrudlik 😀 😀 😀 😀 😀

asus
17. dub 2010

ja odpočivam neboj ve středu jdu na ultrazvuk tak se těšim na to jak se podivam na naše mimi a doufam že je vše ok 😉

lichtakova
17. dub 2010

jé, ty se máš, to jsou tak hezký fotečky, z tohohle období, to už bude vypadat jako miminek, ten váš ňunín

asus
17. dub 2010

no koukam tady taky jak vypada ted 🙂 už je jak mimi ma ručičky a nožičky je to krasný moc se těšim jen doufam že je vše v pohodě 😒 ale to ma asi starch každa mamnina.a co ty jak to jde čekaš už menzes nebo už přesluhuješ a budeš hlasit dvě???

lichtakova
17. dub 2010

ty jsi vtipná 🙂 , čekám čekám, teprv až v pondělí dobírám prášky, tak to je ještě dost času

asus
17. dub 2010

ale raděj ti o tom nebudu povidat jak jsem četla zpět tak je ti to pak lito a to ja nechci ☹

asus
17. dub 2010

licht vtipna ani ne jsem dneska protivna až hruza synek se moc netěši na mimi a ja nevim jak ho s tim srovnat 😔

asus
17. dub 2010

licht tak uživej volnička zatim papap

lichtakova
17. dub 2010

As, to víš, vždycky si říkám, že se tentokrát na to už fakt nebudu upínat, prostě, jak to přijde, tak to bude...no ale pak skutek utek....za to ty ale vůbec nemůžeš
já jsem taky nějaká divná, nějak to se mnou cloumá, chvílem
neboj, on se začne těšit

darkwitch
17. dub 2010

ahoj holky doufam, ze tu dnes nekdo bude, vcera mi nesel net...
dneska jsem byla nejdriv na pedikure a pak za sestrou, boli me ruka, asi hodinu jsem chovala synovce 🙂 celou dobu rval a ani to mi nepomohlo, jsem ztraceny pripad...

lichtakova
17. dub 2010

ahoj darki, prosím tě, to asi určitě bylo kvůli tobě 😉 🙂

darkwitch
17. dub 2010

jsem mu to taky naridila...

darkwitch
17. dub 2010

lich jak je?

lichtakova
17. dub 2010

a co tvoje nožky?

lichtakova
17. dub 2010

jako jak? 😕