• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
autor
aji tak na to ho piju taky
1. únor 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak jsou různé směsi - ženské, lepší jsou sypané, stojí to pár korun. A když nepomůžou, tak bylinky nikdy neublíží. A pro ten pocit, cítíš se pak líp, žes pro sebe něco udělala, a psychika dělá fakt hodně.
1. únor 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mizím, bez vínka to učení půjde hůř a musím se víc přemlouvat, pa :wink: .
1. únor 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam tu len to co som si spomenule, je tam potreba este dost doplnit. skusim vecer prejst staru diskusiu, tak uvidime. co myslite takto:

val123:...........3 DC......prirodzene snazilkovanie - liecba spermii - kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:......5 DC
cell:...............6 DC..... prirodzene snazilkovanie - cvici mojzisovku
eimmy:..........8 DC
lichtakova: .....8 DC...... prirodzene snazilkovanie - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka
asus:..............9 DC
pitrisek26.......13 DC
alice35:.........13 DC
tereza1980:..16 DC
eustoma:..... 17 DC....... stimulacia - tamoxifen - ziaden folikul
polesuvka:.... 21 DC....... intenzivne snazenicko (3cykly)-ak nevyjde tak ISCI
mirkf:.............22 DC
alienka24........31 DC...... stimulacia - clostylbegit, pregnyl, utrogestan - 4 foliky - mojzisovka + caj
darkwitch: .....35 DC......prirodzene snazilkovanie - cakame az zahlasi // :wink:, kortyhel, gyn.caj
mysycka:....... 36 DC
koblizek:........? DC
ajjka..... prirodzene snazilkovanie - kortyhel
1. únor 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
eust...já myslím že super :wink:
1. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky ked sem postupne porichadzaju tak to podoplnujeme.
1. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
eus pekne, me se zas doma nevejde tabulka na obrazovku :grinning: ale ja kontryhel ted nepiju, ale ve stredu se na nej zeptam...
1. únor 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eust, já se nesnažím a kontryhel piju jen před cyklem :wink: . Klíďo mě vymaž nebo tam nech jen jméno, mě to neva. Tak a teď už čao.

Dark dej si něco moooc dobrého, já měla krupicovou kaši k snídani, byla mňam.
1. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky prosím tu frekvenci styků ne, protože já bych následující měsíc měla prázdno :grinning: Manža má prášky na měsíc
1. únor 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
oky, holky potom to este budeme upravovat, tak kludne piste co by ste zmenili, naraz to zmenime.
1. únor 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aji tak ať Ti to pekně leze do hlavy, a doufám, že brzy přijdeš, stýslako se mi :frowning2:
1. únor 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val123:...........3 DC......prirodzene snazilkovanie - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:......5 DC
cell:...............6 DC..... prirodzene snazilkovanie - cvici mojzisovku
eimmy:..........8 DC
lichtakova: .....8 DC...... prirodzene snazilkovanie - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka
asus:..............9 DC
pitrisek26.......13 DC
alice35:.........13 DC
tereza1980:..16 DC
eustoma:..... 17 DC....... stimulacia - tamoxifen - ziaden folikul
polesuvka:.... 21 DC....... intenzivne snazenicko (3cykly)-ak nevyjde tak ISCI
mirkf:.............22 DC
alienka24........31 DC...... stimulacia - clostylbegit, pregnyl, utrogestan - 4 foliky - mojzisovka + caj - cakame az zahlasi //
darkwitch: .....35 DC......prirodzene snazilkovanie - cakame az zahlasi // , kortyhel, gyn.caj
mysycka:....... 36 DC
koblizek:........? DC
ajjka..... kortyhel, bylinné směsi
1. únor 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
frekvenci styku :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: to ma ani nenapadlo :wink:.
1. únor 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eus já si dělala srandu :grinning: Vymazala jsem ten stav SPG, kdyby mi na to přišel manža, že to tam mám, tak by mě asi ubezdušil
1. únor 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
blee mě se chce hajíí, dneska jsem tu do tří
1. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, máte supr název nové diskuze :grinning: nevím jestli si mě pamatujete, byla jsem párkrát ve vaší staré diskuzi, ale jste na mě hrozně pisatelky, nemám šanci vás dočítat :grinning: ale zkusím se polepšit :wink:

dark, je jasné, že jsi čekatelka na // :wink: budu zítra držet palce!!! cyklus už se tedy srovnal?

Holky, vypadá to, že začnu cvičit mojžíšovku, volala jsem tam a paní byla strašně sympatická, tak mě tak navnadila... třeba to fakt pomůže :slight_smile: jdu tam ale až 26.2. Prý je to učenka samotné Mojžíšové, tak jsem zvědavá
1. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jennyii...tak držím palce a hodně odhodlání do tý mojžíšovky :wink:
1. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
val: dobre ze si to umazala.

ja som po obede a zub ma cez obed boli teraz neboli. som si bola aj kupit ibuprofen, ak by nahodou zacal znova boliet.

jennyii: mojzisovka znie kao dobre, ale clcvek musi cvicit kazdy den inak to nema cenu. no a jak sa poznam ja, tak by som to nevyzdrzala. ale rozhodne chod do toho.
1. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ali mě se chce taky spinkat a venku se hezky vyjasnilo, šla bych se projít. Ale budu dnes do 5 :angry:
1. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se chce taky spinkat a tady snezi
jen tak cti kazdou treti stranku, stejne obvykle plkame nesmysli :slight_smile: a dekuju, ale myslim, ze se mi ms pekne rozjede...
1. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tady je vidět naše pracovní nasazení :slight_smile: :wink:
1. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sem na netu četla,že by mělo být nádherné a horké léto.
1. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobře protože na dovolenou u moře letos už nebudou peníze
1. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ali u nás asi na moře taky nebudou penízky :confounded:
1. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak se aspon ohřejeme tady :wink:
1. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas tiez peniazky na more nebudu :cry:. aleto nevadi, dame dovolenku nejaku aspon slovensko/cesko, neviem aku ale nejake bude.

no a pracovne nasadenei mi tiez nejak nejde :cry:. rozmyslam, ze by som hned zavolam do zubarky, lebo asi to bude boleit dalej :cry:. no neviem. teraz zase boli.
1. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my taky asi pojedem na slovensko za příbuznejma a holt island bude za všechny korunky :wink: :wink:
1. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky :slight_smile: my bysme letos chtěli nějakou pěknou dovču... možná pojedeme na rafty do chorvatska, tam to teče pěkně anebo lézt po horách v makedonii :wink: ale taky, podle pěnez, je možné, že nezbyde ani kačka...
1. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:confounded: No a my šetříme na mimíska
Jinak podle dnešních výsledků a manžových prášků doktoř říkal, že nejbližší 4 měsíce máme na mimíska zapomenout :confounded:
1. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jennyii takže takovou sportovní dovču :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek