Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
1. únor 2010

aji tak na to ho piju taky

ajkaaa
1. únor 2010

a jinak jsou různé směsi - ženské, lepší jsou sypané, stojí to pár korun. A když nepomůžou, tak bylinky nikdy neublíží. A pro ten pocit, cítíš se pak líp, žes pro sebe něco udělala, a psychika dělá fakt hodně.

ajkaaa
1. únor 2010

Holky já mizím, bez vínka to učení půjde hůř a musím se víc přemlouvat, pa 😉 .

eustoma
1. únor 2010

mam tu len to co som si spomenule, je tam potreba este dost doplnit. skusim vecer prejst staru diskusiu, tak uvidime. co myslite takto:

val123:...........3 DC......prirodzene snazilkovanie - liecba spermii - kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:......5 DC
cell:...............6 DC..... prirodzene snazilkovanie - cvici mojzisovku
eimmy:..........8 DC
lichtakova: .....8 DC...... prirodzene snazilkovanie - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka
asus:..............9 DC
pitrisek26.......13 DC
alice35:.........13 DC
tereza1980:..16 DC
eustoma:..... 17 DC....... stimulacia - tamoxifen - ziaden folikul
polesuvka:.... 21 DC....... intenzivne snazenicko (3cykly)-ak nevyjde tak ISCI
mirkf:.............22 DC
alienka24........31 DC...... stimulacia - clostylbegit, pregnyl, utrogestan - 4 foliky - mojzisovka + caj
darkwitch: .....35 DC......prirodzene snazilkovanie - cakame az zahlasi // 😉, kortyhel, gyn.caj
mysycka:....... 36 DC
koblizek:........? DC
ajjka..... prirodzene snazilkovanie - kortyhel

alienka24
1. únor 2010

eust...já myslím že super 😉

eustoma
1. únor 2010

tak holky ked sem postupne porichadzaju tak to podoplnujeme.

darkwitch
1. únor 2010

eus pekne, me se zas doma nevejde tabulka na obrazovku 😀 ale ja kontryhel ted nepiju, ale ve stredu se na nej zeptam...

ajkaaa
1. únor 2010

Eust, já se nesnažím a kontryhel piju jen před cyklem 😉 . Klíďo mě vymaž nebo tam nech jen jméno, mě to neva. Tak a teď už čao.

Dark dej si něco moooc dobrého, já měla krupicovou kaši k snídani, byla mňam.

val123
autor
1. únor 2010

holky prosím tu frekvenci styků ne, protože já bych následující měsíc měla prázdno 😀 Manža má prášky na měsíc

eustoma
1. únor 2010

oky, holky potom to este budeme upravovat, tak kludne piste co by ste zmenili, naraz to zmenime.

val123
autor
1. únor 2010

aji tak ať Ti to pekně leze do hlavy, a doufám, že brzy přijdeš, stýslako se mi ☹

val123
autor
1. únor 2010

val123:...........3 DC......prirodzene snazilkovanie - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:......5 DC
cell:...............6 DC..... prirodzene snazilkovanie - cvici mojzisovku
eimmy:..........8 DC
lichtakova: .....8 DC...... prirodzene snazilkovanie - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka
asus:..............9 DC
pitrisek26.......13 DC
alice35:.........13 DC
tereza1980:..16 DC
eustoma:..... 17 DC....... stimulacia - tamoxifen - ziaden folikul
polesuvka:.... 21 DC....... intenzivne snazenicko (3cykly)-ak nevyjde tak ISCI
mirkf:.............22 DC
alienka24........31 DC...... stimulacia - clostylbegit, pregnyl, utrogestan - 4 foliky - mojzisovka + caj - cakame az zahlasi //
darkwitch: .....35 DC......prirodzene snazilkovanie - cakame az zahlasi // , kortyhel, gyn.caj
mysycka:....... 36 DC
koblizek:........? DC
ajjka..... kortyhel, bylinné směsi

eustoma
1. únor 2010

frekvenci styku 😉 😉 😉 😉 😉 to ma ani nenapadlo 😉.

val123
autor
1. únor 2010

eus já si dělala srandu 😀 Vymazala jsem ten stav SPG, kdyby mi na to přišel manža, že to tam mám, tak by mě asi ubezdušil

alienka24
1. únor 2010

blee mě se chce hajíí, dneska jsem tu do tří

jennyii
1. únor 2010

Ahoj holky, máte supr název nové diskuze 😀 nevím jestli si mě pamatujete, byla jsem párkrát ve vaší staré diskuzi, ale jste na mě hrozně pisatelky, nemám šanci vás dočítat 😀 ale zkusím se polepšit 😉

dark, je jasné, že jsi čekatelka na // 😉 budu zítra držet palce!!! cyklus už se tedy srovnal?

Holky, vypadá to, že začnu cvičit mojžíšovku, volala jsem tam a paní byla strašně sympatická, tak mě tak navnadila... třeba to fakt pomůže 🙂 jdu tam ale až 26.2. Prý je to učenka samotné Mojžíšové, tak jsem zvědavá

alienka24
1. únor 2010

jennyii...tak držím palce a hodně odhodlání do tý mojžíšovky 😉

eustoma
1. únor 2010

val: dobre ze si to umazala.

ja som po obede a zub ma cez obed boli teraz neboli. som si bola aj kupit ibuprofen, ak by nahodou zacal znova boliet.

jennyii: mojzisovka znie kao dobre, ale clcvek musi cvicit kazdy den inak to nema cenu. no a jak sa poznam ja, tak by som to nevyzdrzala. ale rozhodne chod do toho.

val123
autor
1. únor 2010

ali mě se chce taky spinkat a venku se hezky vyjasnilo, šla bych se projít. Ale budu dnes do 5 😠

darkwitch
1. únor 2010

me se chce taky spinkat a tady snezi
jen tak cti kazdou treti stranku, stejne obvykle plkame nesmysli 🙂 a dekuju, ale myslim, ze se mi ms pekne rozjede...

alienka24
1. únor 2010

jo tady je vidět naše pracovní nasazení 🙂 😉

val123
autor
1. únor 2010

sem na netu četla,že by mělo být nádherné a horké léto.

alienka24
1. únor 2010

to je dobře protože na dovolenou u moře letos už nebudou peníze

val123
autor
1. únor 2010

ali u nás asi na moře taky nebudou penízky 😖

alienka24
1. únor 2010

no tak se aspon ohřejeme tady 😉

eustoma
1. únor 2010

u nas tiez peniazky na more nebudu 😢. aleto nevadi, dame dovolenku nejaku aspon slovensko/cesko, neviem aku ale nejake bude.

no a pracovne nasadenei mi tiez nejak nejde 😢. rozmyslam, ze by som hned zavolam do zubarky, lebo asi to bude boleit dalej 😢. no neviem. teraz zase boli.

alienka24
1. únor 2010

no my taky asi pojedem na slovensko za příbuznejma a holt island bude za všechny korunky 😉 😉

jennyii
1. únor 2010

díky holky 🙂 my bysme letos chtěli nějakou pěknou dovču... možná pojedeme na rafty do chorvatska, tam to teče pěkně anebo lézt po horách v makedonii 😉 ale taky, podle pěnez, je možné, že nezbyde ani kačka...

val123
autor
1. únor 2010

😖 No a my šetříme na mimíska
Jinak podle dnešních výsledků a manžových prášků doktoř říkal, že nejbližší 4 měsíce máme na mimíska zapomenout 😖

val123
autor
1. únor 2010

jennyii takže takovou sportovní dovču 🙂