Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
19. dub 2010

lich az jsem prijdes 🙂 meli v tom lechaton vyber i v tve velikosti? na netu maji podel cisla v tehle velikosti podprsenky asi dve a ja bych se do mensi asi taky moc nedostala...

lichtakova
19. dub 2010

Ahoj Dark, ona po mě hodila tu světlou, a pak mi doneska tu tmavou, tak jsem si říkala, že to pro začátek stačí... 😉

darkwitch
19. dub 2010

aha takze si si zkousela jen tu jednu, tak to jo, tak je aspon cenove rozumna, protoze ty ceny nekterych jinych jsou bleee
to bych si jich tam asi nekolik zkusila a pak se koukla na net kolik stoji a podle toho si vybrala, protoze 3000 za podprsenku je pro me moc...

eustoma
19. dub 2010

ahoj kocky, tak som spet od dr. kukli na mna ci nahodou nemam cistu, nastastie nemam. ze nevie preco sa mrska nehlasi, ze ono sa to niekedy stane. pichli mi agolutin a ma vraj dorazit najneskor do 10 dni. tak uvidime, snad dorazi skor, nech mozme zacat stimulovat.

eustoma
19. dub 2010

inak k podprsenkam, ja skocim do obchodu, kde chodievam bezne a miesto 80D, si vyberiem bud 75E-F, alebo 70F-H. no a uvidime ako mi sadnu 😉. ked mi sadnu, tak ani nemusism ist k tej zenskej 😉. spytam sa kamosky kam chodieva nakupovat ona, lebo ta ma tak kosicky F-H, obvod si niesom ista, ale asi 80. tak aspon budem vediet kam skocit 😉.

darkwitch
19. dub 2010

eus tak hlavne, ze jsi vporadku to budou asi nervy ze stimulky 😉 snad brzo dorazi

eustoma
19. dub 2010

no uvidime, som ale teraz nastvana. ze furt nic. dufam ze pride skoro a nebudu treba nove preoperacne vysetrenia a tak.

darkwitch
19. dub 2010

eus problem je, ze v normalnich obchodech nemaji velikost 70F-H... protoze to resi vetsim obvodem...

asus
19. dub 2010

koukam že dělate rozbor prsenek 😀 😀 😀 😀

darkwitch
19. dub 2010

za to muze lich pochlubila se novou podprsenku a ja chci taky, mam dve z toho jedna uz je fakt desna a kdyz uz si ji budu kupovat chci dobrou, ale ta cena...

eustoma
19. dub 2010

som trosku bruzdala po nete a nasla som toto:
http://www.astratex.cz/spodni-pradlo-plnejsi-tv...
cenovo je to prijemne 😉, ale zase to neni na vyskusanie 😢

darkwitch
19. dub 2010

eus to nevypada spatne, ta triola taky ma pry dobre pradlo...

darkwitch
19. dub 2010

zase koupit si podprsenku bez zkouseni, do toho bych nesla...

asus
19. dub 2010

dark to ja taky ne musim prsenku otestovat jak sedi 😉

darkwitch
19. dub 2010

i tak se clovek obcas netrefi, v obchode to v\pada ze sedi a pak se clovek hne a prsa jsou venku...

eustoma
19. dub 2010

mne pride ze cez net si kupim viacej co mi sedia nez na skusanie 😉. ale to len viem co si mam vyberat 😉. v obchode skusam aj take co mi da predavacka. takze to je rozne.

darkwitch
19. dub 2010

eus tak to zkus a dej nam vedet 😉

asus
19. dub 2010

kuk nikde nikdo?? 😉

darkwitch
19. dub 2010

ahoj jste tu nekdo?

lichtakova
19. dub 2010

já tak střídavě 🙂

darkwitch
19. dub 2010

ja taky tak stridave 😉

lichtakova
19. dub 2010

a jaký jsi měla den? 🙂

darkwitch
19. dub 2010

docela to slo, ted jsem si krasne zatancila, ty brisni tance me fakt bavi i kdyz jsem je ted omezila ze trech hodin tydne na jednu...

lichtakova
19. dub 2010

jo tak ty jsi tančila, tak to je fajn 🙂

darkwitch
19. dub 2010

jojo dneska jsme delali docela hezke skladbicky z minula...

lichtakova
19. dub 2010

a kam to chodíš?

darkwitch
19. dub 2010
mysycka
19. dub 2010

ahojte kočky, tak jsme dnes byly v tom Fertimedu. Docela dobrý vyšetřili mně, odebrali nám krev a manželovi spermio, který naštěstí dopadlo dobře takže aspoň nemá manžílek pocit méněcennosti 🙂. No ve čtvrtek máme nařízený tulení a v pátek na kontrolu jak jeho spermie u mně přežívají tak uvidíme.

eustoma
19. dub 2010

mysycka zaujimave. ja som nikde nebola na vysetreni po tulenicku. urcite napis jak to prebiehalo.

kocky za ako dlho sa vam dostavila ms, ked vam pichli vyvolavacku? ja ju mam asi prvykrat v zivote. myslim, ze nikdy mi ju nepichali.

asus
20. dub 2010

Dobré ránko holky 🙂
¨eust ja vyvolavačku dostala menzes se mě dostavila do druheho dne 😉