• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
ma byt "NA" jeden milion
23. dub 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé jani tak to si mě moc potěšila :grinning:
holky ten čas ale fakt frčí jak blázen. Když jsme si minulý rok v listopadu řekli, že s IVF počkáme až tak do letošního října, zdálo se mi to neuvěřitelně dlouho a daleko a najednou už bude květen :fearful:
23. dub 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asus tak to jsem ráda, že mě bereš :grinning:
23. dub 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
val jasan už tě nedám :grinning: doma řekni že máš novou sestru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je veeeeeeeelikeee 11 mm :dizzy_face: o fotecku jsem taky skemrala ,ale pry je dostanu vsechny na CD ve 20 tydnu ... chjo tak zatim to vse doma maluji :wink: :dizzy_face:
Ale aspon mi sestricka rekla ze tam maji v ordinaci i 3D,a to se mam domlouvat s ni ale to je jeste jiste brzy :wink:
23. dub 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: asus radši ne, radši si to nechám jen pro sebe, by doma koukali. I když mažovi o Tobě melu řádně.
23. dub 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
val to musi mět manža radost ze mě :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
janinko no vidiš tak pěkně roste :slight_smile:
23. dub 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
val ja taky o tobě furt brebentim a manža řika jen aby to nebyl chlap :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem mu musela ukazat fotku a je klid :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No on vždycky říká večer jak serfuji " Tak co nového ve snažilkách? :grinning: "
23. dub 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janinko moc gratuluji, krásně rostete.
asus téda, to musí mít manža taky radost :grinning:
23. dub 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
val má a velkou prý abych mu neutekla s tebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to řikal jak vtip :wink:
23. dub 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janinko na 3 D ultrazvuk je brzo no ten se děla když je mimi hodně větší :slight_smile:
23. dub 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: no když nás budou zlobit, tak jim utečeme
23. dub 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
val no jo společne bydle se ženou to jsem ještě netestovala :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asus a ještě k tomu nejlépe na opuštěném ostrově, když nás budou štvát
23. dub 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
vall :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
val copak dnesk amáš k obědu?? ja přemejšlela o hrachove kaši a uzenem nebo čočku :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo As ten 3D to bude mozne az tak nejdriv po 20 tydnu....tak to si jeste pockame. :wink:
Jinak mi je uz pekne blbe ..... vadi mi jidlo ,vune i nektere barvy..............ale to pisu jen pro zajimavost :wink:
23. dub 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
janinko mě naštěsti je zle hlavně po ranu a pak v obchodě bleee :fearful: a některe vuně smrady nemusim eee
23. dub 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja s obedem moc nevim chut neni na nic :confounded: .. mozna nejakou bramborovou kasi a nejake masko ....
23. dub 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
janinko taky sem tim prošla ale už papam protože je mě blbě když nejim
23. dub 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asus já na dnešek udělala brambory, špenátek a vajíčko natvrdo, mňam, máme špenátek hrozně moc rádi a po posilce v osm, už se mi nic moc nechtělo dělat, tak jsem sáhla po špenátku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
val ty jo špenatek namky tak ten si musim udělat taky a bude v sobotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. dub 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj já ho fakt zbožňuji. Zítra bych si dala nějaký špízík nebo tak něco. Ale jestli pojedeme na výletík, tak nic dělat nebudu.
23. dub 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
val špenat jsem neměla už staršně dlouho takže si ho dneska koupim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: špízky jsou taky fajn :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my máme špenát tak co 2 týdny a vždy udělám menší hrnec a zbytek pak dojídáme u telky lžičkou místo laskominek, fakt ho zbožňujeme.
23. dub 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
val ty jo si mě udělala chutě jak blazen :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak ja leti koupit nijake laskominky na večer a musim koupit ten špenat :wink: tak zatim ještě se ukažu :slight_smile:
23. dub 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ju tak šupkej nakoupit a kup mi prosím zase nějaký koblížek s čokoládovou náplní a nebo likérovou špičku, mňam.
23. dub 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
val včera jsem ti taky koupila a ty nikde :frowning2:
23. dub 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek