• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
autor
ahojky dark, tak jak se Ti spalo v teplíčku?
26. dub 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
spalo se mi krasne, ale chtelo by to delsi dobu :slight_smile: jsem strasne ospala...
26. dub 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
vubec nevim jak dneska budu v praci fungovat, jsem zapomnela za tech par dni jak se pise na pocitaci...
26. dub 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj já bych taky ještě spinkala, se mi vůbec nechtělo vstávat a ještě tak brzy a mám stále hlad.
26. dub 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já jsem už od minulého pátku nachlazená a je mi děsně :frowning2: . Samozřejmě žádný prášky neberu a o to se to táhne dýl a už toho mám fakt plný kecky. K tomu je mi pořád blbě, ikdyž musím říct, že už je to lepší než na začátku. Jak pořád kýchám smrkám a kašlu a zatínám břicho úplně mě už bolí a doufám, že bude s mimískem vše v pořádku :unamused:. Na kontrolu jdu příští středu už se moc těším, ale zároveň mám strach.
26. dub 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj ali, na rýmu je výborné napařování nad heřmánkem pod osuškou, dávám si o svařit ráno a večer a krásně to vždy uvolní nosík, na kašel vyvařené ořechové skořápky (od vlašáků) a nebo šťáva z cibule s cukrem, je to sice hnes ale fakt to pomáhá.
26. dub 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ránko holky
Val ahojik jak je?
Alice mě ani nemluv taky prskam a dnes rano mě bylo fakt šileně sem málem vrhla blee :unamused: :fearful:
26. dub 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj asus, tak nějak normálně, očekávám mrchu, tak nevím kde se zasekla a jinak mám stále hlad.
26. dub 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm nachlazení je teď spousta, tak se asus drž, pže já už takto nachlazená nebyla hodně dlouho :angry: fakt hnus....
val cibule +med jsem zkoušela a to jsem teda nedala :slight_smile: jen při pomyšlení co to je se mi obracel žaludek :grinning: lečím čajíkama a teda nic moc, no...
holky nemáte nějaký odkaz co by těhule neměli za bylinky?
26. dub 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ali tak to bohužel nemám, to mě zatím mě to štěstí nepotkalo, abych to potřebovala
jo ještě je dobrý na průdušky položit teplý brambor a nahřívat.
26. dub 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
alice to taky nemám :unamused:
Val ještě nedorazila??to je dobra zprava ne?? :wink:
26. dub 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asus kdyby nebyla nízká teplota a včera dopoledne se narůžověle nešpinila,tak by to byla skvělá zpráva, ale teplota je nízko,takže to skvělé není. A krom toho podle manži sem včera byla hrozná protiva a pusinu mám zase samý bedřich,takže je to jasné, a jen mě natahuje.
26. dub 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
val to je děs ach jo ta mrcha fakt už :rolling_eyes:
26. dub 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo asus, ale tak jak sem říkala, já s ní vždy počítám dopředu, takže mě nepřekvapuje. Nedá se nic dělat no.
26. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
val hm :frowning2: a co vejletik?? :slight_smile:
26. dub 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už jsem si v pátek koupila knížku o Chorvatsku a pilně studuji, protože nepočítám s tím, že by těhu dovolené zabránilo
26. dub 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
val třeba vyjde těhu na dovolene plno mejch známejch taky otěhotnělo na dovolence :wink:
26. dub 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj bylo nádherně, byli jsme na Červené Lhotě a počasíčko bylo pohádkové, viděli jsme 2 plná čapí hnízda a stejně prd z toho
26. dub 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak na dovolené by mělo být už po ovu,tak asi ne a krom toho to jsme si už říkali loni a stejně nic,takže na to už nevěřím
26. dub 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mějte se krásně, ozvu se příští týden po kontrole :wink: doufám, že už budu mít fotečku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
prskat nebudu ještě byste chytly bacila :grinning: pa
26. dub 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
alice papap :wink:
26. dub 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
třeba bychom chytli toho správného těhulkovského :sweat_smile:
26. dub 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
val no tak hlavně že vejletik byl krásnej :wink: ja včera dostala 2 kg jahod donesla mě je tchýnka sem se nabušila :grinning: :grinning: :grinning: a odpoledne jsem grilovala tak taky celkem pohoda :wink:
Val tak ja na tebe prsknu PPPPPPPPPPPPRRRRRRRRRRRRSSSSSSSSSSSSSSSSSKKKKKKKKK :grinning: :grinning:
autor
no i když v mém případě na něj mám 100% naprosto úžasnou imunitu na těhu bacil
26. dub 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mňam mňam grilování, my jsme grilovali v sobotu večer jak jsme se vrátili. To byla mňamka a ve čtvrtek jedeme na chalupu,tak tam asi budeme grilovat obědy i večeře, protože to zbožńuji.
26. dub 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
val je ja taky asi si ugrilujem špízečky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: budeš mět dovolenou??
26. dub 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj budeme mít s manžou od středy dovču, takže ve středu máme nějaké zařizování a ve čtvrtek chceme vyrazit na chalupu a budeme si dělat výletíky na kole, potřebuji vyventilovat, už mi to všechno nějak přerůstá přes hlavu. Teda pokud ty kola udýchám, protože mě chytla v sobotu alergie opravdu řádná.
26. dub 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem se s kamaradkou dohodla, ze bychom mohly v zari vyrazit do egypta, tak se uz tesim :slight_smile: doufam, ze nam to vyjde, ale jeste se musim domluvit s manzilkem, jestli me pusti :grinning:
jinak si tehulky kupte do nosanku vincentku, nebo naky rozprasovac s morskou soli to pomaha a na bolavi krk pomaha zabal s tvarohu a cucat cesnek :wink:
26. dub 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark cucat česnek ju blllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeee :fearful: ja mám taky alergii děs
26. dub 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek