Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

janicka88
27. dub 2010

no nevim,ale zas nechci byt zklamana minule sem mela spozdeni skoro vic jak tyden a testy nic a nakonec mrcha dorazila...takze zadnej test

darkwitch
27. dub 2010

as my nikdy nezlobime, ja chci taky zalezt do perin...

asus
27. dub 2010

tak tě vezmu sebou ale ne že se budeš odkopavat 😀

darkwitch
27. dub 2010

as ani se nehnu 😀
teda me se za chvili ta pusa od zivani asi roztrhne...

eustoma
27. dub 2010

ahoj holky, mne sa chce dnes strasne spinkat, ale velmi spinkat.
inak moja statistika ku dnesnemu dnu je: dnesny den je to 44 den cyklu, 9 den po pichnuti agolutinu, ms meska 15 dni.

eustoma
27. dub 2010

Objevitelky pokladu:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)
mirkf...............(11.4. //)

Čekatelky:
val123:.............. 2 DC......kortyhel
lichtakova..........6 DC
eimmy:............ ..8 DC.. léčba v ISCARE - 5-9 DC clostyl. 2x denně a pak IUI-pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mirenkam:........9 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mysycka:...........22 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
darkwitch: ........ 28 DC......prirodzene snazeni - gyn.caj
cell:.................... 28 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
janička88:........ 31 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
eustoma .......... 44 DC..... cakam na ms (test z krvi negativny)
alienka24......... ? DC...... mojzisovka+caj - uziva si
bonifac.............přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus,kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

darkwitch
27. dub 2010

eus to je opravdu divne, treba je tam nekde na zaprenou maly clovicek...
o spani me ani nemluv...

mirkf
27. dub 2010

Ahojky holky, tak o spaní mně tu vůbec nepište, já už spím i ve stoje. Večer usínám dřív než malá, fakt hrůza. A když je pod mrakem, tak bych spala celý den.

mirkf
27. dub 2010

Eust - to jsem fakt zvědavá, jak to u tebe nakonec dopadne

darkwitch
27. dub 2010

mirkf jenze ty k tomu mas duvod a ja ne 🙂

mirkf
27. dub 2010

Dark - ještě nevíš, třeba jo. Teď je to horší - když jsem čekala malou, tak jsem přišla z práce a mohla jsem si jít lehnout, teď už mě malá nenechá. A tatínek to ještě neví, takže musím fungovat.

eustoma
27. dub 2010

no uz som si dnes skocila kupit test. ked mrska dnes nedorazi, tak zajtra rano testnem. a ked bude negativne, tak asi zavolam do CARu. no je to take divne.
inak jak som minule pisala, ze manza chce odlozit IVF, tak ma tak nahovoril, ze asi to odlozime. ved stimulaciu sme nezacali. pojdem vrati lieky a snad sa to poistovne nebude pocitat ako vyuzity pokus, snad nie.

tereza1980
27. dub 2010

eust, já před koncem roku měla cyklus příšerných 53 dní a MS přišla asi až 14 dní po injekci, měa jem jet 10 den na druhou, ale by lo to před vánocema a tak jsem to nechala být a ona pak dorazila sama, ale měla jsem zpoždění skoro celý další cyklus 😝 vím, že na foru je spousta holek, co museli na další, silnější injekci. tak už většinou zabrala.
myslím, že těhu by si 15 dní po očekávané MS už na sobě poznala. já jsem dnes 50DC a příznaky mám už 3 týdny neomylné 😒

tereza1980
27. dub 2010

mirkf, jo s dítkem je to těžší, co? já bych to před tatínkem neutajila ani kdybych se na hlavu postavila 😀 doezu domů malou ze školky, sejdeme se s manželem, když mám síku jdeme ven se psama a pak padám na ústa a v půl osmý usínám 😵

mirkf
27. dub 2010

Ter - tak takhle podobně to vypadá u nás, jenže já jsem do toho ještě "krásně" nachcípaná, takže jsem unavená a ospalá o to víc. A Jíra je většinou do večera v garáži a když dorazí, tak my se Zuzkou už chrníme 😀

mirkf
27. dub 2010

Loučím se, jedu si pro malou a jdeme na zpívání. Tak papa a PPRRRSSSKKK

darkwitch
27. dub 2010

terez poznat by to nemusela, nekdo nema vubec zadne priznaky...
ja jsem taky mela jednou cyklus 55 dni, ale na vyvolavacce jsem nebyla...

eustoma
27. dub 2010

no nic kocky. idem si domov zdriemnut.
k tym priznakom - no zase su cykly kedy mam tolko tehu priznakov, ze by clovek neveril ze tehu neni 😉. takze uz ziadnym priznakom nic nepripisujem.
ale moc neverim ze by som tehu mohla byt. kazdopadne v kutiku duse dufam, ze tehu budem 😉. v takom malom kutiku 😉

tereza1980
27. dub 2010

mirkf, jo jo, já spím u telky, manžel usne s dcerou u pohádky v pokojíčku a ona usíná nejdéle 😀 je to síla
dark - myslím, že nějaký příznak nebo "divný" pocit má skoro každá, já zkusila testnout ještě před termínem MS i když mi špatně ještě nebylo, ale měla jsem takový jiný pocit, stejně tak i na podzim když to nevyšlo a stejně i u prvního, i když tam mi to test ukázal až dlouho po MS
jedině že by eust měla ovulku později, třeba až kolem 30DC, tím pádem by jí ten odběr krve ještě případné hcg nechytil, ale v krvi se objeví poměrně brzy, pár dní po zahnízdění

eimmy
27. dub 2010

čauky holky,

jak se máte??? já jdu zítra v 8 do ISCARU na ultrazvuk jak vypadají folíky a snad se už KONEČNĚ domluvíme kdy bude IUI.

eustoma
27. dub 2010

ahoj eimmy: ako si sa pytala ci som brla clostyl. tak brala, ale na mna vobec nefungoval. ani nejake nevolnosti, ani nic som nemala.

na zajtrajsok drzim palecky

eimmy
27. dub 2010

eust: moc děkuju.... hnedka napíšu až dorazím dom... a ty ráno testni držím palce

eustoma
27. dub 2010

😉 sance su malinke, ale su. som zvedava. skor tam bude iba jenda carka, jedine, ze byt o bolo tak jak pisla terezka, ze ovulka bola neskor, ze moje vajucho putuje do maternice dlho a tak. takze kto vie. rozhodne testnem.

eimmy
27. dub 2010

jj.. uvidíš.. 🙂

tak IVF odkládáte definitivně??? ty už máš léky a injekce ne?? kolik jsi za ně platila ???

eustoma
27. dub 2010

neplatila som nic. ale to by som ich sla vratit. zatial to neni definitivne, ale pravdepodobne to odlozim. nechcem lamat manzu cez koleno. trosku ma to hneva, ale co ja viem. radsej dobre vztahy s manzom a potom snad po case pride babo.

eimmy
27. dub 2010

a proč najednou nechce ?????

eustoma
27. dub 2010

no ne ze nechce. on nejak veri ze sa zadari aj bez ivf. ako problem ziadny u nas zisteny nebol, tak preto by to radsej nechal trosku byt. vrvael, ze si mozme spravit este dovolenku/ky a nechat trosku plynut cas. ze babo chce velmi, ale ze vidi jak sa trapim, ke sa nedari. tak by radsej chcel, nech pridem na ine myslienky a neupinam sa na babo. tak preto. ale neni uplne proti, len je na vazkach.

eustoma
27. dub 2010

ono sa tazko tie veci vysvetluju. ale kazdopadne ivf nam obom nevadi.
neviem ako by to vzlai lekari, ked im poviem, ze teraz to chceme odlozit.... neviem

eimmy
27. dub 2010

aha tak to celkem chápu ale zase když si pomyslíš čím vším jsi si prošla a ted před "možná" cílem to na čas stopnete... ale je to vaše rozhodnutí a pokud to tak cítíte tak je to dobře 🙂 my ted absolvujeme IUI a kdyby se nezadařilo tak hnedka IVF

eustoma
27. dub 2010

ja neviem co sa mu bezi hlavou, tiez neviem preco s tym neprisiel skor. ale tak co no uvidime.
no rozhodne, teraz mam za mesiac konecne statnice 😉, takze mam ucenia nad hlavu. do toho praca sa nejak namnozila. takze nejak ani na veci okolo baba nemyslim. je toho viac nez dost.
idem trosku podriemat, zachvilu pride manza, a este nemam vymyslena co navarim 😢. mam na to hodku.