Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
1. kvě 2010

ahoj tak jsem se vratila od tchyne 🙂

eustoma
1. kvě 2010

Objevitelky pokladu:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)
mirkf...............(11.4. //)

Čekatelky:
eustoma .......... 3 DC..... stimulacia na IVF
cell:.................... 4 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
val123:.............. 6 DC......kortyhel
lichtakova..........10 DC
eimmy:............ ..12 DC.. léčba v ISCARE - 5-9 DC clostyl. 2x denně a pak IUI-pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mirenkam:........13DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mysycka:...........26 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
darkwitch: ........ 32 DC......prirodzene snazeni - gyn.caj
janička88:........ 35 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
alienka24......... ? DC...... mojzisovka+caj - uziva si
bonifac.............přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus,kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

eustoma
1. kvě 2010

ahoj holky, tak uz mam za sebu druhu injekciu a nejak stipu. neviem ci to je, ci davkou. no kludne nech stipe, len nech to niecomu je. mam taky dobry pocit, ze dvojicky sa zadaria 😉

eimmy
1. kvě 2010

ahoj eust: co bolí to funguje co bolí to roste tak nějak se to říká ne... 🙂 mě bolí třísla tak snad dobré znamení... těším se na pondělí na ultrazvuk snad vše bude ok a udělá se následující dny IUI a hlavně ÚSPĚŠNÉ IUI 😵 😵 😵

eustoma
1. kvě 2010

😉 jj, tak sa hovori, co boli, je hnusne a tak to pomaha 😉.
nas caka ultrazvuk v utorok a uvidime co bude dalej. predpokladam, ze tak okolo 12 DC by mohlo dojst k odsatiu vajuch (cca pondelok 10.5.)

eimmy
1. kvě 2010

mě ve středu řekla doktorka že když bude dobře vypadat pondělní ( 14 DC ) ultrazvuk tak by se IUI udělala od středy do pátku ( ale záleží na pondělním ult.)

eustoma
1. kvě 2010

urcite potom podaj info co a ako a kedy.
inak to IUI neni nic neprijemne. v podstate vylezies na ich stolicku, dr. zavedie zkradielka, alebo ako sa to vola a vstrekne spermijky. co vcelku celkom ide.

inak ja nejak zas prdim. neviem ci ked mam viacej hormonov v sebe, tak prdim, ci cim to je. som si povedala, ze kludne mozem prdiet, len nech hormony ucinkuju 😉

darkwitch
1. kvě 2010

caute holky 🙂
jak se dnes mate? eus doufam, ze vcelicky moc neboli, ale co bychom pro miminko neudelaly 🙂
ted jsem si nalila peknou sklenku medoveho vina a asi se pekne nametu 😀

darkwitch
1. kvě 2010

a nevim jestli se z toho zase nerozesmutnim, ale co, je dobre...

asus
2. kvě 2010

Dobré ráníčko Holky 🙂 teda Dark si dáváš vínečko namky 😀

darkwitch
2. kvě 2010

ahoj as
to vis kdyz nejsou carky muzu si uzit medovinku 🙂

lichtakova
2. kvě 2010

Dark, to se neví.....

darkwitch
2. kvě 2010

lich carky tam nebyly tak muzu medovinku, i kdybych byla tehu tak to mimco jeste neohrozi, kdyz o sobe nedava vedet 😉

darkwitch
2. kvě 2010

a ahoj lich

darkwitch
2. kvě 2010

uz mi chybi obsit jenom jeden dil sukne a vrsek, uz se tesim az konecne zacnu ty dily sesivat at vim jak to dopadne 🙂

asus
2. kvě 2010

ahojik Licht 🙂
Dark to se opravdu nevi 😉

darkwitch
2. kvě 2010

a holky nechte toho, nebo tomu zacnu verit a az dojde ms tak to nebudu snaset tak dobre jako ted...

darkwitch
2. kvě 2010

mejte se krasne, jedu do kina 😀

eustoma
2. kvě 2010

Objevitelky pokladu:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)
mirkf...............(11.4. //)

Čekatelky:
eustoma .......... 4 DC..... stimulacia na IVF
cell:.................... 5 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
val123:.............. 7 DC......kortyhel
lichtakova..........11 DC
eimmy:............ ..13 DC.. léčba v ISCARE - 5-9 DC clostyl. 2x denně a pak IUI-pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mirenkam:........14DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mysycka:...........27 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
darkwitch: ........ 33 DC......prirodzene snazeni - gyn.caj
janička88:........ 36 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
alienka24......... ? DC...... mojzisovka+caj - uziva si
bonifac.............přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus,kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

lichtakova
2. kvě 2010

Nazdar eust
Dark, to já nemyslela, že si nemůžeš dát.... 😉

eustoma
2. kvě 2010

ahojky, co mas dnes v plane?

asus
2. kvě 2010

eust ahojik odpočíváme a cpem se babovkou politou čokoladou se mě povedla namky 😝 😝 😝 😀

eustoma
2. kvě 2010

mnamky 😉. ja si idem urobit kasicku. mam strasnu chut na sladke a sladke nepapame, tak som si povedala, ze spravim kasicku, aj ked tam dam sladilo. no nebude to rovno cokolada 😉

darkwitch
2. kvě 2010

lich tak dobre, dam si i dneska, nechci, aby se mi to zkazilo 😉 a k tomu si dam syrovy popcorn mnamky
a pak bych asi mela jit behat kolem baraku, protoze budu jak koule 😀

cell
2. kvě 2010

ahojík 🙂

eimmy
2. kvě 2010

ahojky

darkwitch
2. kvě 2010

ahoj holky

eimmy
2. kvě 2010

ahoj dark a cell

darkwitch
2. kvě 2010

jak se vede?

eimmy
2. kvě 2010

mě celkem ok... těším se na ráno 😵