• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
autor
dark to věřím, že se těšíš, u nás se plánovali datumy dovolených,tak jsem zaplesala, že to jsou už jen 2 měsíce a naplánovala si hned týden i na září :grinning: a do toho Chorvatska se moc těším, ještě jsem tam nebyla, vždycky nás chytli větší dálky,tak se těším, že si to tam projedeme, tedy jestli to vyjde
5. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
val tak u nas se planujou dovolene uz v unoru a je to na houby, protoze ja planuju dovolenou nejdriv v kvetnu a pak mi to nesedi...
5. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj to u nás taky, ale jelikož se tu mění tak trošku osazenstvo,tak se to upravuje :slight_smile: a tak sem si tam lupla i to září
5. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja se dosla zeptat kolegyne s kterou se stridam, jestli neplanuje dovolenou v mnou zvolenem terminu a muzu vesele planovat :wink:
5. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je nejlepší dark
5. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, já bych potřebovala tak 2x více dovolené ... plánů spousta, ale času málo :frowning2:
5. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja chcem 2x viace dovolenky :wink:. aj ked tento rok mam celkom dost (40 dni). co sa da. ale brala by som este viacej :wink:
5. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak pocity s mojich injekcii. uz mi nic neni, nesom nafuknuta, ani ma nezalieva horko, ked mi to pichaju. dokonca to ani nestipe. takze uz to zvladam v pohode. inak vaha sa drzi na rovnakom, nepriberam, tak aspon nieco :wink:
5. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
eust, ty máš 40 dní volna? ty jsi úča? ... to mi tento měsíc taky nic není, minule jsem po utrošu lítala jak netopýr :grinning:
5. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nesom uca. mam 30 dni dovolenky bezne rocne a 10 som mala z minuleho roku prenesene. tak to vyslo 40. ono aj by som si to vybrala, ale moc neni kedy. takze sa chystam otehotniet a vybrat si hned celu dovolenku a odijst marodit :wink:
5. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vošo, tolik volno .. já 20 :grinning: ... teda už 16 :confounded: .. a co děláš?
5. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hej, ale ked mate vela volna a nemate si ho kedy vybrat, tak to je tiez na figu.
5. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
jak se máte??? Eust jak snášíš stimulaci? já chodím v noci pořád čurat a je mi pořád vedro ale jinak ok
5. kvě 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimmy to je dobre na to si zvykni v tehu to budes mit taky tak, je to dobry trenink :grinning:
5. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark ale to je mazec 5x za noc .... a ty návaly tepla nic moc.. spim při otevřeným okně... a co ty testla jsi ????
5. kvě 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimmy az zitra a zatim to vypada, ze budu testovat :wink:
no vsak jako tehule to tak budes mit taky :grinning: a kdyz sestra mela termin v unoru a celou zimu ji porad bylo vetro a nejradsi by vubec nezavirala okno, tak svagr byl na prasky...
5. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nechci to zakriknout, takze se v egypte taky tesim na chram bohyne Hatsepsut, myslim, ze bude uchvatny :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak se budu těit až ráno nahlásíš // a tím pádem "odhlásíš" Egypt :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by do Egypta už nikdo nikdy nedostal
5. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimmy :grinning:
o egyptu jen dobre :slight_smile: me zklatila fraonova kletba i v kralupech, takze klidne muzu i do egypta, rozdil v tom moc velky nebude...
5. kvě 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to si jen myslíš.. taky jsem měla stejný názor a pak když jsem skončila na kapačkách a přestala jsem vidět a slyšet tak jsem prosila Boha abych neumřela.... a to beze srandy
5. kvě 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a infekční oddělení Praha to jistilo...
5. kvě 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme projeli Egypt od severu k jihu, stravovali jsme se na mnoha místech a nebylo vůbec nic. A to mě kletba stihla v Tunisu. A letos na jihu Afriky po 3 týdny taky nic. Já se do tý Afriky vyloženě hodím :grinning:
5. kvě 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
cell to jsem potrebovala slyset :slight_smile: eimmy me uplne vydesila...
5. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: žádný strach, Egypt zato stojí .... hlavně podívat se taky na ostatní chrámy, ne jen ty zprofanované :slight_smile:
5. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dělám dneska po dlouhé době teplou večeři - brambory, opečenou domácí jitrničku a nakládanou zeleninu :slight_smile:
a mám za sebou dneska odběry, to jsem zvědavá na výsledek :pensive:
5. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
cell ty jo to bych si taky dala, ja varim nebudu, varit jen pro me se mi nechce...
5. kvě 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zase jsem na chvili zacla brat listovku...
5. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jí neberu asi rok, nějak mě to po počteční euforii přešlo. Ale říkala jsem si, že bych si koupila femibion ... jen na to nějak nedošlo :unamused:
5. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja holky neuzviam ziadne vytaminy. uvidime. co bude teraz v piatok. tie dni teraz celkom letia, nic nestihnem spravit. no uvidime, jak to pojde dalej. pride mi ze sa den skratil :wink:
5. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek