Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eimmy
7. kvě 2010

čauky holky,
tak jsem zpět od doktora. a jsem happyyyyyyyy je tam 1 folikul na levé straně takže ještě jsem vyfásla injekce do neděle v pondělí pak "ovarium " v 8 večer a ve středu v 11:40 IUI tak mi držte palce

mirkf
7. kvě 2010

Eimmy - mooc držím palečky, aby to vyšlo a tys nám na konci května hlásila //

eimmy
7. kvě 2010

díky moc... já v to věřím že to dopadne 🙂

val123
autor
7. kvě 2010

eimmy určo to vyjde 😉
asus už jsi zátky? Dark jj určo se tam v pondělí konečně objeví a mě zhledem k tomu že zítra nebo pozítří bude doufám ovu, tak na svůj sváteček objevím taky // 😀

pitrisek26
7. kvě 2010

eimmy, super zpráva .. jen mi vysvětli, ty budeš mít ovulaci v pondělí a až ve středu máš jít na IUI, jo?

eimmy
7. kvě 2010

v pondělí si aplikuju injekci jmenuje se to nějak " ovarium... něco" to vyvolá prasknutí ..

pitrisek26
7. kvě 2010

aha, tak super .. držím palce, já to mám tento měsíc už za sebou 😉

asus
7. kvě 2010

jojo jsem tu ahoj eimmy tak jsem holky porcovala kuře tak sem se na něj těšila a zasejtila jsem kuřecinu fuuuj a je mě blbě 🤐 🤐 🤐

val123
autor
7. kvě 2010

asus to aroma masa kor kuřecího mě vadí

asus
7. kvě 2010

mě to maso než ho připravím 🤐

val123
autor
7. kvě 2010

to mě taky právě a někdy i po uvaření, já prostě maso nemusím

asus
7. kvě 2010

val to ja jo ale ne ted 😀 😀 😀

asus
7. kvě 2010

už papkaš?? 😉

darkwitch
7. kvě 2010

tak uz jste napapane? ja jo 🙂

darkwitch
7. kvě 2010

a jinak si myslim, ze v pondeli uz testovat nebudu muset, zacina me bolet bricho... hmmm ale aspon bych to mohla stihnout mit konec ms nez se manza vrati 😉 i kdyz mit v dobe manzova navratu ovu by bylo asi lepsi 😉

asus
7. kvě 2010

dark no tak alespon něco budete se muchlat 😀 ja si davam polivku kuře se ještě peče 😉

darkwitch
7. kvě 2010

no, uvidime jak to dopadne...

darkwitch
7. kvě 2010

manzilek si uz pise o lechtive smsky aby se mel na co tesit...

asus
7. kvě 2010

dark ty jo 😀 😀 😀 😀

darkwitch
7. kvě 2010

as to vis to mladi 😀

asus
7. kvě 2010

dark no jo to se nikdo ma no 😉 taky jsme to dělavaly je to sranda jak je pak manža nadrblej 😀

darkwitch
7. kvě 2010

kor po 14.ti dnech 🙂

asus
7. kvě 2010

dark to je mě jasný nadrženej jak bejk to budou u vas orgie 😀 😀 😀 😀

darkwitch
7. kvě 2010

😀

eustoma
7. kvě 2010

ahoj holky, tak mam 7 folikov takych vecsich. 5 na jednom a 2 na druhom vajecniku. naplanovali sme punkciu na utorok. takze picham dalej vsetko mozne 😉 - menopur, orgalutran a este som dostala ovitrelle.
no a v utorok sa to cele pohne dalej. no zo 7 folikov nejake 2 poriadne vajucha by mohli byt 😉

darkwitch
7. kvě 2010

eust tak budeme v utery drzet pesticky 🙂 a jak se citis?

eustoma
7. kvě 2010

pazravo 😉

darkwitch
7. kvě 2010

a ted koukam, ze eimmy budeme drzte palecky ve stredu... 😉

darkwitch
7. kvě 2010

a jak snasis ty hormony? je to hodne zle? a bojis se OPU?

eustoma
7. kvě 2010

hormony su v pohode. nic to neni. ja som si presla hormonalnou liecbou cca pred 5 rokmi, vtedy to bol des a hroza - pribrala som strasne vela, cca za 14 dni - 14 kg. to bolo sialene, zo dna na den sa nezmestite do oblecenia... no ziadna sranda. teraz som sa bala ze to bude rovnake, ale vaha je rovnaka, len mam chute papat 😉. co mam aj bez hormonov 😉, len teraz asi nejake vecsie, no nepapam tolko. inak prva injekcia menopuru, bola taka ze ma zatial pot, ale ostatne uz su v pohode. niekedy to trosku stipne, ale nic strasne. inak pohoda. ziadne zmeny nalad, ani nic take sa u mna zatial neprejavilo. dva dni som mala nafuknute brucho, ale neviem ci to bolo s toho, ci to nebolo s nejakej stravy. teraz uz je to v pohode a to teraz uz aj foliky rastu 😉.
takze za mna hormony injekcie dobre 😉 😉 😉

OPU sa nebojim, ved to bude v narkoze 😉 a radsej o tom nic necitam 😉.