Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eimmy
11. kvě 2010

eust: moc držím palce....kdy máte transfer???

eustoma
11. kvě 2010

eimmy este neviem. zajtra o 10 mam volat a dozviem sa vysledok, pravdepodobne by bol transfer vo stvrtok.

eimmy
11. kvě 2010

volat jak se vyvíjí mimisci???? tak hnedka napiš..... ty jovka už ve čtvrtek to je mazec už za chvilku budeš těhu ... ted jsi ráda vid že jsi to nezrušila že jo ??

eustoma
11. kvě 2010

som, aj manza je rad 😉

eustoma
11. kvě 2010

a ano volat jak sa vyvyjaju nasi drobcekovia.

eimmy
11. kvě 2010

tak vidíš ... jsem ráda že je rád.. 🙂 držím palečky

eimmy
11. kvě 2010

chápu to dobře že ti udělají 2 embryjka a ty ti i zavedou ???

alienka24
11. kvě 2010

tak hlavně aby to byli stateční bojovníčci 😵

eustoma
11. kvě 2010

tak tak, z dvoch vajuch budem mat dve emryjka a tie zavedu. oni sa potom pekne vo mne usadia a bude veselo 😉

alienka24
11. kvě 2010

eust...a říkali ti jakou máš sliznici? jestli pořádně narostlou?

eimmy
11. kvě 2010

tak držím palce

eustoma
11. kvě 2010

sliznicu mam vraj ukazkovu 😉, a este som dostala na nu gel, ktory ma podporit uchytenie.

alienka24
11. kvě 2010

tak to je prima 😉

eustoma
11. kvě 2010

ja som sa tesila aj vcera, ale dnes ten malinky strach zo mna opadol a je to skvele. take ukludnujuce. ale je pravda ze zajtrajsich 10:00 budem plne ocakavat na zavolanie.

cell
11. kvě 2010

eustíčku držím všechny palce!!!!
kdo Tě uspával? 😉

eustoma
11. kvě 2010

netusim 😉, nejaka dr. cernovlaska. oni sa teda predstavili ale v ten moment som to zabudla.

eustoma
11. kvě 2010

inak mi pekne pukaly zialy, som sama modrina. teda nie uplne, ale mam 3 modriny po dnesnom zakroku ihiel 😉

eustoma
11. kvě 2010

zialy = zily 😉 preklepy😉

cell
11. kvě 2010

já jen že u A. dělá moje spolužačka z kruhu, má takový flash na obličeji. T nevadí, modřinky si leduj a chystej hnízečko pro 2 poklady 😵

eustoma
11. kvě 2010

;.-) cell si zlata.
ja s toho salu si nejak pametam akurat to ze mi bola strasna zima na nohy. a vsetci sa predstavovali a usmievali, asi desat krat sa ma pytali na moje meno. prislo mi to srandovne 😉

cell
11. kvě 2010

ok, já si vezmu tlustý ponožky, díky za radu 🙂

eustoma
11. kvě 2010

😉 ja som aj ponozky mala, ked som cakala na chodbe. no ale som si povedala, ze to bude blbe, kebyze idem na sal s ponozkami. tak som ich dala dole. a bola sranda na tom kresle. jak som tam vyliezla, tak potom chceli daco posunut dole, tak rozne s tym narabali hore dole, ale skor omylom. prisli mi to srandovne. potom uz viem, len ze sa mi rozmazal strop. no a potom som sa pytala dr. ci tam boli nejake foliky a on hej 18. som sa az zlakla 😉.
no a potom rerabek uz v ambulancii, vravel, ze to nie je bezne pri takom pocte folikov iva dve vajicka. no ale potom sa ma pytali ci budeme chciet zaviest dve vajicka. takze nesu nejake slabucke 😉, snad 😉.

cell
11. kvě 2010

jsou dvě ty nejsilnější!!!! všechno bude dobré, věř tomu 😵

eustoma
11. kvě 2010

verim 😉 zo mna to potom co mi povedali ze mame dve vajicka, uplne vsetko odpadlo a som v pohodicke 😉 len skoda ze sa to dozviem az pred obedom.

cell
11. kvě 2010

aspoň Ti bude oběd více chutnat! 🙂

eustoma
11. kvě 2010

😉 uz pozeram vysku porodneho 😉
manza sa mi smeje 😉
sak bude veselo.

cell
11. kvě 2010

a je to trochu lepší?
my jsme skoro rozhodnutí pro IVF na podzim

eustoma
11. kvě 2010

s cim ci je to lepsie?

cell
11. kvě 2010

penízky myslím 🙂

eustoma
11. kvě 2010

no neviem ci je to dajake ine u dvojcat, ale pri jednom je to 13.000,-, o tych dvojickach som zatial zakon nenasla, neviem ci to nezrusili. ale kazdopadne ak to je za dieta, tak za dve je 26.000,-. este hladam.