Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
13. kvě 2010

ahoj mirenkam ach jo to je skoda...

asus
14. kvě 2010

Dobré ranko holky 🙂

koblizek.janinka
14. kvě 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵

koblizek.janinka
14. kvě 2010

Ahojky As ,jdu si precist,jak jsi dopadla 😉

koblizek.janinka
14. kvě 2010

AS nasla jsem ze je Tve mimi v poradku a mas fotecku 😵

asus
14. kvě 2010

janinko ahojik jojo dopadlo vše ok mame prukajdu a fotečka taky nadherna byla to krasa na ultrazvuku vidět jak se mrska 🙂 a co ty?

koblizek.janinka
14. kvě 2010

As mas mooooc peknou fotecku a ty pred tim jsou moc krasnoucke 😵Tvuj mimisek uz je pekne veliky. 😵 😵 😵

asus
14. kvě 2010

janinko jojo pan doktor řikal že vypadame dle ultrazvuku starši tak prý uvidime na konci května když jo se to bude muset přepočitat na větši 😀 přibrala jsem jen 1 kg tak je to dobry sem se bala kolik sem nabrala 🙂 a jak u tebe jak ti je a tak?

koblizek.janinka
14. kvě 2010

As ja byla vcera naUTZ i s manzilkem 😵 ,mimisek byl krasny a pekne vyrostl jsem pry 10t +1no dnes plus dva 😉 a TP mam 5.12.
Mame uz taky prukazku..... vcera jsem ji ohlizela pul dne 😵 😵 😵

asus
14. kvě 2010

ju janinko ty maš termin porodu jako sem měla před 15 lety ja na syna 😀 😀 😀 😀 😀 taky jsem prohližela prukajdu cele odpoledne 😀 co manžilek na to?? a co fotečky maš??

koblizek.janinka
14. kvě 2010

Mam knizku tehotensky kalendar (je moooc pekna,je tam tyden po tydnu vse pekne popsane)a tam jsem se docetla ,ze ve 12t je mimi asi velike 5cm ve 13t tam sice neni uz mira,ale mozna uz jsi ve13t 😵 😵 😵

asus
14. kvě 2010

janinko no mě doktor řikal že odpovidame 12t+ 4 dny 😀

asus
14. kvě 2010

janinko nafot a dej na fotoblog asi maš jinou těhu prukajdu než ja 😉

koblizek.janinka
14. kvě 2010

As ja fotecku nemam 😢 😔 pry mi je da na cd asi v tom 20 t....,ale priste se chci zeptat sestricky na ten 3D videla jsem v casopisu Maminka fotecky 6cm broucka,tak mozna za 3 tydny bych na to sla 😅
As ja ted pujdu za dva tydny na nejake testy,sice se plati ,ale pry jsou z 90procent jiste,ty co hradi pojistovna,ktere se delaji vsem pozdeji,maji pry jen 60procent rozpoznani vad.A co ty?

koblizek.janinka
14. kvě 2010

As ja nemluvila o prukazce, ale o knize, prukazku mam ruzovou a v obalu mamavit 😉

val123
autor
14. kvě 2010

ahojky holky

asus
14. kvě 2010

janinko mě dělaly nijake od krve ted mě braly 4 ampule krve ale jinak dle ultrazvuku pproběhlo měřeni a vše doktor řikal že je v pořadku vše ma v normě tak dobrý. no a co se týče 3D ultrazvuku tak na ten se chodi později koukala jsem na to na netu pošlu ti odkaz taky jsem jukala ale asi nepujdu mě to stači normalnim ultrazvukem a hradiš si to sama stoji to kolem 1000kč http://www.nemocnice-horovice.cz/video-nemocnic...

asus
14. kvě 2010

val ahojik taky u vas leje?

val123
autor
14. kvě 2010

ahoj asus, no leje a leje a leje.
Jinak já si myslím, že bys na ten ultrazvuk měla jít. Rozhodně to stojí za to a pokud je nějaký problém, tak ho odhalí včas a ne pak, když už budeš v pokročilém stádiu těhu. Já až jednou budu těhu, tak půjdu do všech doporučených i hrazených vyšetření a pokud možno co nejdříve. Spousta žen to odmítá a myslím, že to nenabízí jen tak pro nic za nic.

asus
14. kvě 2010

val ja neodmitam vyšetřeni neboj jen 3 D ultrazvuk fakt nepotřebuji doktor řikal že se to dobře pozna na normalnim taky a už mimiska kontroloval a měřil vše je zatim ok krevni testy taky dělal tak čekam 😉

val123
autor
14. kvě 2010

já co jsem slyšela, tak na normální ultrazvuk spoléhat nebudu

asus
14. kvě 2010

val za mě byl normalni ultrazvuk taky a koukni mladej jak je krasnej kluk 😀

val123
autor
14. kvě 2010

asus IP

asus
14. kvě 2010

val a když mě doktor řekne že bych měla na něco jit tak se neboj že bych nešla o mimiska se bojim 😉

val123
autor
14. kvě 2010

asus za doby kdy jsi měla syna, bychom my byli zařazeni mezi neplodné a bez šance páry 🙂

asus
14. kvě 2010

val ale to ne ale je to už doba ty jo když je mladýmu skoro 16 tak proto si to těhu ted vic uživam a užiju 😀

val123
autor
14. kvě 2010

jj to věřím, já jen přispívám k tomu, co jsi napsala díky zkušenostem

koblizek.janinka
14. kvě 2010

Ahojky Valinko 😵 Ja ted koukala na odkaz od As 😉 As je to moc pekne,ale miminko uz je tam velike na te fotecce v Mamince bylo videt cele .....sice malinke, ale cele.Pozdeji uz jde asi videt jen oblicejicek nebo jina cast,tak na to taky chci jit, ale zkusim se vetrit at mi udelaji jednu s malinkym bobiskem 😵

val123
autor
14. kvě 2010

ahojky Janinko. Holky někde to klidně nabízejí i v 12 tt a tam je vidět mimísek celý.

asus
14. kvě 2010

janinko je to krasný taky jsem zirala jak tak technka pokročila a je tolik možností 🙂